Atsiliepimai

Senoji kibininė

www.kibinas.lt

Atsiliepimai

Inesa

Karališka Senoji kibinine

NEREKOMENDUOJU. Būvome apsilankę birželio 14 d. Sėdėjome salėje kur žaidymo aparatai. Padavėja akivaizdžiai šaipėsi ir nepagarbiai elgėsi, dėl to, kad renkantis patiekalą iš meniu pasakiau, kad ateitų veliau. Meniu skurdus. Sriubų nebuvo, patiekalų pasirinkimo irgi nedaug... Užsisakius patiekalą padavėja dar šaipėsi, taip nemalonu būvo ten likti, todėl išėjau nesulaukus užsakyto patiekalo. Sugadino ir dieną ir nuotaiką.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Picos nesamonė

Rekomenduoju niekada čia neužsakinėti picų. Picos beskonės, vanduo plaukia, prie picos padėti pigiausi, lipalo skonio padažai. Tokios neskanios nesame gyvenime valgę. Nulis kokybės, atrodo, kad pica buvo tiesiog atšildyta. Neverta švaistyti pinigų ir laiko.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Audrius

Tragedija

Po ilgo laukimo eilėje gavome stalą, prie kurio padavėjas po atskiro prašymo priėjo tik po 45 min. Praėjus 30 min. po užsakymo, padavėjo paprašėme atnešti bent gėrimus, nes buvo labai karšta diena. Per sekantį pusvalandį jis taip ir nepasirodė - nei pats, nei su gėrimais. Apie maistą (tą dieną) nieko pasakyti negalime, nes Senosios kibininės eilėje ir jos lauko terasoje praleidę beveik 2 val. iš jos tiesiog išėjome. Anksčiau čia lankydavomės kiekvieną kartą atvykę į Trakus, o ateityje - tikrai NIEKADA! Buvome visiškai ignoruojami (gal padavėjas pavargo ir nuėjo nusnūsti) nors užsisakėme ne kokius nors "įmantrius" patiekalus, o kibinus...Tačiau puikiai bei greitai papietavome pas konkurentus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Užkeltos kainos

Anksčiau gyvenau šalia Trakų, tai esu čia apsilankęs ne kartą su įvairais žmonėmis. Kibinai brangoki, gan skanūs, bet kaina per didelė. Orientuojasi į turistus, o ne vietinius, todėl užsikėlę kainas yra. Paėmėm rinkinį prie alaus, tai tragedija buvo, sūris kietas, riešutai patys pigiausi, kepta duona atrodė lyg liekanos, karštas patiekalas taip pat buvo neskanus. Verta nebent imti kibinus ir sultinį, kuris nenaturalus, o iš kubelio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Skanu, bet brangu

Populiarus pasirinkimas, kuris yra jau ganėtinai pabodęs. Kibinų kainos didelės. Nors jie ir skanūs, tačiau, manau, dažniau galima surasti įdomesnį variantą nei rinktis patį pirmą, kuris iškart ateina į galvą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Senoji kibininnė

Apsilankymas Trakuose ir pietūs šioje kibininėje du neatskiriami dalykai, bet po paskutinių apsilankymų nemanau, kad ten grįšiu. Iš šaltibarščių likęs tik jų pavadinimas, kepsnys šildytas ir guminis, kibinuose plaukai. Aptarnavimas malonus, bet jei nori, kad aptarnautų reikia eiti pačiam susirasti padavėją.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Brangoka bet skanu!

Kibinai tikrai skanus ir jų yra nemažai, tikrai kiekvienas ras iš ko išsirinkti, pati kibininė tikrai jauki ir sukurią gerą atmosferą, bet kainos tikrai kiek aukštokos, kaip kibinų užeigai, išsprendus šį minusą manau būtų viena geriausių kibininių Lietuvoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Senoji kibininė

Prieš porą savaičių lankiausi Senojoje kibininėje Trakuose, tai likau labai nusivylęs gavau šildytus neskanius cepelinus, bei šiltą alų, kibinas buvo normalus bet nieko ypatingo taip pat. Kažkaip seniau tikrai buvo geriau viskas, na bet dabar paskutiniu metu, tai maisto kokybė tikrai prasta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Skanu ir autentiška

Buvau kelis kartus lankęsis šiame restorane - užeigoje. Patiko autentiška atmosfera, visada pilna žmonių, net vietą kartais sunku gauti. Išbandžiau įvairių kibinų ir sriubų ir likau patenkintas, tiek aptarnavimu, tiek puikiu skoniu. Kainos nėra labai mažos, bet verta sumokėti daugiau dėl gero skonio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Labai brangus malonumas

Kainos tikrai užkeltos, kibinų kokybė nebloga, valgomi ir skanūs, tačiau man kaina labai nepatiko, papietauti dviese kainavo apie 20~ eurų, kas man studentui yra tikrai daug. Mokama labai daug už vardą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai