Atsiliepimai

Atsiliepimai

ne

Klientu nepagarba nesilaikymas savo taisyklemis

Nesilaiko pagal ju sukurtas taisykles. Pvz.: rodo, kad bus preke pristatyta 4d. nors atveza i sandeli ar i pastomata po 1-2 sav. Mano nuomone tai yra slykstu, kas jiems rupi tai tik pinigai, bet ne klientu patogumas.

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

adresas

Daugiau niekada ir nieko nepirksiu iš rde.lt ir jums nerekomenduoju

Pati blogiausia internetinė parduotuvė, iš kurios teko pirkti. Prekiauja nepirmos jaunystės prekėmis, su pažeistomis pakuotėmis, naudotomis, iš ekspozicijų. Nesilaiko terminų, pažadų ir visaip bando apgauti pirkėją. Dirba tikrai neprofesionaliai ir chamiškai. Pardavėjai nieko nenusimano ir bando apgauti pirkėją. Vienu žodžiu, labai panašu į vienadienę sukčių kontorą, kuri siekia apmulkinti kuo daugiau pirkėjų. Tikrai nerekomenduoju. Ypač jei jums prekės reikia skubiai. Tikrai paves, jei ne dėl pristatymo laiko, tai dėl prekės kokybės.
Keliais eurais pigesnė kaina
Abejotinos kokybės prekės, melavimas dėl terminų ir prekių, chamiškas ir nekompetetingas personalas, pastovus bandymas apgauti.

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

raimoshke

Aferistai,niekam nerekomenduoju pirkti is RDE

Pirkau televizorių iš RDE, pristatė sudaužytą, užregistravau ir pateikiau pretenziją kaip parašyta jų taisyklėse, kad per tris dienas nuo gavimo turi žmogus teisę pateikti pretenziją, jei prekė nekokybiška arba brokuota, tai taip ir padariau, pagal įstatymą per 14 dienų turi viską išnagrinėti ir duoti atsakymą, tai mėnesį laukiau, pastoviai ignoravo mane ir po mėnesio atsakė, kad tipo pats sudaužiau ir nieko man neatlygins, nei pinigų grąžins, nei pakeis į naują tv. Tikrai nerekomenduoju niekam pirkti iš šitų išsigimėlių, nes turėsit poto bėdų....
Nera privalumų, tik trūkumai
Sudaužytas televizorius

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

madoszona

Naujas kompiuteris o viduje dalys naudotos !

Pirkau stacionarų kompiuterį , aprašyme buvo nurodyta jog bus HDM o gavau be jo,.... po 2 metų kompiuteris sugedo, nunešus i remontą, pasakė jog ilgai nebetarnaus..... pasirodo jog kietasis diskas įdėtas dėvėtas !!! kaip taip galima mulkinti žmones, ..perki naują o gauni su naudotomis dalimis
nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arturas

Pristatė telefoną

Pagaliau pristatė telefoną apie kurį kalbėjau praeitame komentare kuris įsigytas 2021-10-11d., bet vėlgi tik po valstybinės vartotojų ginčų komisijos kreipimosi į juos, kodėl nepristatyta prekė pagal L.R.C.K. Per vieną mėnesį? Tai tą pačią dieną išsiuntė telefoną ir jau kitą dieną atrašė vartotojų teisėm, kad mes jau išsiuntėm tą telefoną.
Artistai
Apgavikai

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arturas

Renka pinigus apyvartinėms lėšoms be palukanų

Pirkau Iphone 13 pro, 200eu pigiau nei kitur su akcija. Parašė, kad telefona pristatys už +-sav. Po termino skambina konsultantė ir pranešė, kad telefono negausiu dar 1mėn ar lauksiu? Atsakiau palauksiu, po kelių dienų skambina kita konsultantė sako kaina nusimušė reikia, kad sumoketumėt 200eu arba grąžins pinigus. Pateikus oficialų reikalavimą, pasakė, kad pristatys mano pirkta kaina su akcija, praėjo mėn, vėl sako už mėn, praėjo mėn šiandien sako, neklausinėkit kai gausim išsiūsime telefona. Praėjo 3mėn, o net nežinau kada gausiu prekę, turbūt greičiau išeis Iphone 14 nei jie man pristatys iphone 13 :)
Nėra
Proto sakyčiau

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eleonor

Apsimokėjo

Pirkau belaides ausines, lyg ir viskas gerai. Dvi savaites naudoju ir nusiskundimų neturiu. Pirkdama iš čia sutaupiau 60 eurų, tad apsimokėjo.
Žymiai mažesnė kaina
Ilgas pristatymas

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

teresita75

pries perkant pagalvokit

pirkom bliutuf ausines, nepraėjo dienos kaip nesikrovė viena ausinė, atidavėm į servisą tai tik 14 d dienai gavom atsakymą, kad pakeis į kitąs, bet reikia laukti, VĖL LAUKTI, nei daikto nei pinigų tik LAUKIT, baisu, vyresnio atsakančio asmens nėra, ofisas Latvijoje (taip buvo paaiškinta) prieš perkant gerai pagalvokit, jeigu pasiseks tai valio o jeigu reikės turėti reikalų su servisu...tai nepavydžiu...

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

FIFA

Man patiko aptarnavimas.

Pirkau nešiojama kompiuteri Lenovo Legion kaina apie 1300 eu., tai buvo apie 150 eu. pigiau negu kitur, o peržiūrėjau visus Lietuvos parduotuvių` pasiulimus.
Pirkau per internetą išsimokėtinai, kita darbo diena paskambino ir pasakė kad galiu atsiimti, pats negalėjau nes dirbau, atidavė mano sūnui. Kompas veikia super, aptarnavimas irgi superinis.
Kiana
Man nepasitaikė trukumu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nerekomenduoju nieko pirkti is RDE

Noriu pasidalinti neigiama patirtimi naudojantis siuo servisu. Mano kompiuteris pakliuvo į taisymą per RDE teikiamą garantinio paslaugą. Rugpj.12 gavau laišką sakantį, kad kompiuteris pataisytas, ir gausiu atgal ji kt.d.dp raėjus 18 dienų - kompiuterio dar negavau. Klausit kur jis? Man irgi idomu, nes skambinant kasdien į aptarnavimo skyrių, sulaukdavau vis kitokių paaiškinimų, su pažadu perskambinti, bet taip ir žinoma, nieko nesulaukdavau. Versijos viena už kitą geresnes, tai siuntų skyriuje dingo, tai klaida adrese pasirodo buvo. Taip kad jie paimt iš namų gali, pagal teisingai nurodytą adresą, bet grąžinti pasirodo - nelabai, ir dar tai ne jų klaida, anot jų, kad kompiuteris dingo, ir reikia laukti kol į siuntų skyrių grįš. Ilga istorija, kuri dar nesibaigė, bet panašu kad DPD kurjeris pristatė mano kompiuteri į paštomatą, esanti 3km nuo namų, bet neatsiuntė žinutes su durelių kodu.. kaip atsiimt, kur žinute, kodel niekas nieko neinformuoja, nežinau. Bet žmones venkite RDE ir serviso ICT paslaugų, nes daiktas, kuri atiduosite į "patikimas" rankas taisyti, tiesiog DINGS
IR NIEKAS NIEKO JUMS NEPAAISKINS.
Šiek tiek geresnė kaina
Jei prekė sugenda, nežinia dėl ko, ar del broko, ar kitos priežasties, garantinis aptarnavimas tragiškas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai