Atsiliepimai

Atsiliepimai

Ugnė Pau

Nusivyliau

Užsisakiau paveikslą ant drobės 'Moteris su skrybėle'. Užsisakiau gruodžio 14d.jis turėjo atkeliauti gruodžio 22d.šią dieną gaunu ŽINUTĘ, kad paveikslas atkeliaus gruodžio 28d.(gerai suprantu užsakymų apkrova ir laukiu toliau.... 28d.gaunu atsakymą kad siuntinys vėluos ir ateis 31d.gerai laukiu toliau....! Sausio 2d.paskambinu klausydama kur mano siuntinys ar jis iš viso atkeliaus-atsakymas palaukite dvi dienas turi atsiūsti man atsakymą. Po valandos laiko atsiunčia laišką, kad paveikslo nebeturi...! Žinokit pikta taip nebūtų, bet paveikslas buvo skirtas mano mamai Kalėdų proga! Mama liko be dovanos! Nuotaika sugadinta! Ir kas pikčiausia - Paveikslą toliau galima užsisakyti!
Ačiū už sugadintas šventinės nuotaikas!

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jurgita

APGAUDINĖJA

Nusivyliau pigu.lt, nes jau tris kartus nukėlė pristatymo terminą. Nerekomenduoju čia pirkti, ypač jei aktualus pristatymo terminas (pvz. dovanoms), nes nežinai ar tikrai gausi užsakytą prekę laiku, nors rašo, kad turi sandėly ir gali pristatyti rytoj. Melas!
Pažadėti pigu eurai :D
Nurodytas pristatymo terminas neatitinka realybės.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pigu eurai yra marketingo triukas

Labai esu nepatenkintas Pigu eurais. Buvo Lapkritį porą kartų daryta akcija atgauk visą užsakymo sumą Pigu eurais. Bėda tik kad ši parduotuvė specialiai vis mažina ir mažina sumą kurią gali padengti tais eurais. Praktiškai daugumai prekių ten gaus iki 10% nuolaidą. O ir kainos yra specialiai užkeltos, ypač savaitgaliais kai jie siūlo nuolaidų kodus, o jie ima ir dirbtinai dar labiau pakelia kainą. Ieško patiklių pirkėjų kurie neseka prekių kainos.

Aišku Pigu.lt jums pasiūlys mažesnę kainą nei konkurentų jeigu nusiųsite jiems užklausą, tačiau ta pigesnė kainą yra sugeneruojama su specialiu kodu, kas reiškia jog Pigu eurų nepanaudosi. O vien jais padengiant pradinę sumą jums galutinė kaina vis tiek išeina brangesnė nei kitur, nes kaip ir minėjau ten kainos yra dirbtinai užkeltos.

Ai ir jie galioja tik keletą mėnesių, viskas labai fainai sugalvota. Iš pradžių privilioji pirkti, nes taigi wow akcija 100% sumos grįš Pigu eurais, tada mato pirkėjas kad ilgai jie negalios, todėl pradeda ieškotis ką čia dar nusipirkt ir galop vis tiek permoka už prekę su biški nedidele kelių procentų nuolaida (Pvz. elektronikai jie duoda tik 3%). Juokinga.
Pristatymo laiku dar neteko nusivilti
Specialiai užkeliamos prekių kainos prieš akcijas

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

welniukaaz

Aferistu kontora -10 žvaigždžių

Užsisakiau prekes, terminą vis nukėlinėjo, paskambinau kad atsaukti, išsiuntė žaibiškai, sake jei nenori neatsiimk siuntos, laukiu kas bus. PATARIMAS VENGTI. VAGYS. NESAMONĖ. SUKČIAI
Šaraškinų kontora, veltėdžiai ir vagys, nesąmoningi daiktai ir ginčai kuriuos jie kelia dėl prekių grąžinimo nors įstatymas yra mano pusėje. tempia laika

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gražu

Pigu Lt sukčiai

Pigu.lt aferistai ir vagys. Užsakiau dvi prekes, sumokėjau kaip už dvi, o gavau tik 1. Pareikalavus grąžinimo, nieko neatsakė. Sukčiai

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klientė

Atsainus požiūris į pirkėjus

Užsakiau prekę, kuri buvo reikalinga skubiai, apmokėjau. Nesulaukusi jokių žinių kelios dienos po nustatyto pristatymo, parašiau laišką, atsakymo nebuvo. Paskambinus klientų aptarnavimo telefonu, atsakė, jog tos prekės neturi. Niekas nesiteikė to pranešti, kol pati nepradėjau aiškintis. Niekada nebepirksiu ir kitiems nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėjas

Nepirkit brangių daiktų iš Pigu.lt

Lojalumo programa praktiškai beveiksmė. Nemokamas pristatymas ne tokia jau didelė dovana. Sukauptų pigu eurų neina panaudoti visoms prekėms. Sudėtinga pasinaudoti ir dovanų kuponu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleks

Pelnosi vaikų saskaita

Aš pirkau už 10,49 o mano draugai kitą dieną už 15 eurų...desofka.lt moralės nulis tik eurai eurai nesvarbu kokia socialine grupe..čia mano asmeninė nuomonė.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

MrDei

Prasčiausias aptarnavimas Lietuvoje

Amžini vėlavimai ir atideliojimai, klientams nesusisiekus prastumtų iki kitų metų, o aptarnavimas tai turbūt prasčiausias Lietuvoje, kartais atrodo lyg ten aplamai niekas nedirba, o tik durnių volioja.
Iki susitvarkys, pirkti čia tik laiko švaistymas.
Apgailėtinas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dalyvaves

PIGU.LT. Pavadinciau Metu Ignoravimas

Po apmokėto užsakymo (prekė kainavo 1180eur), man užsakytą prekę jų kurjeris "vežė" 2 savaites, kai jie įsipareigojo pristatyti per max.3d.d.
Neapsikentęs pradėjau skambinti ir ieškoti savo prekės. Kaskart prisiskambinus, visi konsultantai, kaip konvejeriu kartojo tą patį - susisieksim, issiaiksinsim, pranesim.... Jokiu atsakymu zinoma nesulaukiau. po keliu skambuciu, laisku, siaip ne taip prisiprasiau, kad grazintu man pinigus. Pasake, grąžinsim pinigus, kuomet kurjeris atveš jiems prekę atgal, suprask, kad už kurjerio darbą atsakingas klientas, kuris akyse nematęs savo prekes (totalus akmens amžius). Sekimo sistemoje pasirodžius, kad prekė grįžo atgal, jie paprašė sąskaitos numerio, kur grąžinti pinigus.
Nurodžius sąskaitą, pervedė 1eur18ct, o kur likusi suma - paskambinus, paaiškinti negali - susisieksim, aiškinsimes, pranešim...
Ar pirkti pas juos saugu - spręskit patys.
Kartais pasireiškiantis mandagus konsultanto bendravimas, bet tik tiek.
Nuolatinis kliento ignoravimas, prisiskambinus negali paaiškinti, kur dingęs užsakymas, ar kur dingo grąžinami pinigai....

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Lovely
Logitech Brio internetine kamera neveikia Windows 10 maksimali raiška ant tiesioginiu vaizdo transliaciju per USB 3 raiška 2160px. Pardavejas atsisake gražinti pinigus motyvuojant tuo kad buvo nupleštos apsauginiai lipdukai dežutes. Paskambinus darbuotojai nieko nesupranta ir negali padeti. Garantinis užblokavo mano tel nr po vieno skambučio,atsisake kalbeti nes pokalbis nera įrašomas. Parduotuveje dirbantys irgi atsakomybes neprisiima. Šaraškino kontora pigpigriu kriu kriu :) Vartotoju teises irgi nepades jum. Siulau nepirkti nieko iš šitos ...įtariu... varliu pelkes :)

Lovely parašė klausimą 2019.11.07

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
jurate
www.pigu.lt apgavikai, negerbianti pirkėjų ir besityčiojanti iš jų e. parduotuvė. Užsisakiau 2 prekes iš www.pigu.lt už kuris mokėjau per e. bankininkystę. Gavau tik vieną , Vienu žodžiu nei prekės nei grąžintų už prekę mokėtų pinigų. Paprašiau kelis kartus paaiškinimo , kodėl negavau prekės tai atsakymai buvo šokiruojantys. Facebooke pateikus nepasitenkinimą dėl negautos už kurią sumokėta liepė nufotografuoti prekę. Kaip galima tai padaryti jei prekės iš viso neturiu ??? kai kreipiausi e. paštu dėl problemos gavau , kad esu atseit kvaila ir jie mato tik vieną užsisakytą prekę. Tada nusiunčiau jų pačių e. paštu gautą laišką aiškiai parodantį, kad buvo užsisakyta 2 prekės . Be to nusiunčiau nukopijuotą informaciją apie apmokėjimą ir .... jokio atsakymo. Ir tai šios savaitės įvykis . Apgailėtina ši pigu, uab įmonė. Niekam nerekomenduoju.

jurate parašė klausimą 2018.10.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti