Atsiliepimai

Atsiliepimai

Pirkėjas

Nepirkit brangių daiktų iš Pigu.lt

Kažkada buvau net "VIP" pigu.lt pirkėjas. Pakutinį apsipirkimą atsiuntė visai ne tokią prekę kokią aš užsakiau, gražinau ją atgal. Labai nusivyliau, bet buitinės technikos parduotuvėje gavau dar už mažesnę kainą , tad nervas praėjo (pamaniau visko pasitaiko, kas nedirba tas neklysta ir t.t.) Bet norint atgauti pinigus tiesiog klasika: mandagus melavimas ir nesibaigiantys pažadai. Nesinori, bet panašu be teismų neapseis... Ši parduotuvė sugriovė mano pasitikėjimą ja ir e - parduotuvėmis apskritai. Už kelioliką eurų gal ir nusispjaučiau, bet keli šimtai jau nebejuokinga. Turėtų būti nepatikimų parduotuvių registras arba antireklama per televiziją.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleks

Pelnosi vaikų saskaita

Aš pirkau už 10,49 o mano draugai kitą dieną už 15 eurų...desofka.lt moralės nulis tik eurai eurai nesvarbu kokia socialine grupe..čia mano asmeninė nuomonė.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

MrDei

Prasčiausias aptarnavimas Lietuvoje

Amžini vėlavimai ir atideliojimai, klientams nesusisiekus prastumtų iki kitų metų, o aptarnavimas tai turbūt prasčiausias Lietuvoje, kartais atrodo lyg ten aplamai niekas nedirba, o tik durnių volioja.
Iki susitvarkys, pirkti čia tik laiko švaistymas.
Apgailėtinas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dalyvaves

PIGU.LT. Pavadinciau Metu Ignoravimas

Po apmokėto užsakymo (prekė kainavo 1180eur), man užsakytą prekę jų kurjeris "vežė" 2 savaites, kai jie įsipareigojo pristatyti per max.3d.d.
Neapsikentęs pradėjau skambinti ir ieškoti savo prekės. Kaskart prisiskambinus, visi konsultantai, kaip konvejeriu kartojo tą patį - susisieksim, issiaiksinsim, pranesim.... Jokiu atsakymu zinoma nesulaukiau. po keliu skambuciu, laisku, siaip ne taip prisiprasiau, kad grazintu man pinigus. Pasake, grąžinsim pinigus, kuomet kurjeris atveš jiems prekę atgal, suprask, kad už kurjerio darbą atsakingas klientas, kuris akyse nematęs savo prekes (totalus akmens amžius). Sekimo sistemoje pasirodžius, kad prekė grįžo atgal, jie paprašė sąskaitos numerio, kur grąžinti pinigus.
Nurodžius sąskaitą, pervedė 1eur18ct, o kur likusi suma - paskambinus, paaiškinti negali - susisieksim, aiškinsimes, pranešim...
Ar pirkti pas juos saugu - spręskit patys.
Kartais pasireiškiantis mandagus konsultanto bendravimas, bet tik tiek.
Nuolatinis kliento ignoravimas, prisiskambinus negali paaiškinti, kur dingęs užsakymas, ar kur dingo grąžinami pinigai....

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mafukas

Esu labai nusivylusi.

Už telefoną mokėjau 174eur. Telefonas atvežtas neįpokuotas, sulipdytas su lipdukais.. Telefonas pats neapibrėžytas, lyg ir naujas. Bet veikia ne kaip naujas.
Stringa

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

irenkac

robotas siurblys - ATSARGIAI, NEGRAŽINSITE NETINKAMO

Pirkau Pigu.lt Robotą siurblį Mamibot EXVAC 680S. Žinoma patikrinti parduotuvėje negalima, atsiėmiau, namie vos pasileidau :(.
Nuo pat pradžių sunkiai pririšau prie namų tinklo, o vėliau prie telefono.
Paleidome pamėginti, valė prastai, palikinėjo smulkų smėliuką ir kitas šiukšles.
Vėliau pradėjome mėginti pultu valdyti. Stotele tiesiogiai nerasdavo.
Po kiek laiko pamėginau vėl telefonu valdyti, KAS YRA NURODOMA, KAD LABAI PATOGU VALDYTI NUOTOLIU, net nebūnant namie, o kas gi - ROOTAS JAU NEBUVO PASIEKIAMS IR KIEK BEMEGINOME NESUSIRIŠINĖJO.
Kita diena iškarto nuvežėme pridavėm. nei Identifikacijos jokios nesurašė, tiesiog pačio roboto markę ir paėmė.
Patikrinus nustatė kad dirba, jungiasi prie INTERNETO GERAI, ką tai reiškia???. Patikros popieriukas kažkoks neaiškiai surašyta, nėra meistro nei vardo nei pavardės , nieko...kas tikrino - firma :)
Pigu.lt pasakė atsiimkit ir galit tikrinti kitur- kur?, kaip dabar žinot ar ėia tas kuris buvo pas mane? koks identifikacinis nr. ar kas?
Atsiuntė sąrašą , už ką negražina - TEN BEVEIK VISKAS :) ,
O IR PAAIŠKINO KAD PANAUDOTAS IR NEGALI PRIIMTI :(

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

MrD

Klientas niekada nėra teisus !

Bought the headphones, the item came faulty, returned within 14 days. Apparently, they now have to be checked by warranty department. No money back, no headphones, no deadlines. Customer service very poor, never buying from them again. Apparently the customer is never right at pigu.lt

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

duslerka

Parduoda devetus telefonus kaip naujus

Pirkau telefona Xiaomi Mi 10T Lite 5G, 128 GB. Už 312.35 euru. Telefonas atvyko jau kažkieno naudotas. Dėžute be apsaugines plėveles. Šonuose užklijuoti kažkokie lipdukai tipo viskas gerai taip turi buti. Ant dėžutes matomos paliktos pirštu dėmes. Pigu.lt parduoda naudotus telefonus kaip naujus!!! Labai gėda!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Siaubas!

Daug metų pirkom iš pigu.lt., bet štai po paskutinio pirkinio, nebepirksim niekada. Pirkau lovos užtiesalus, tiesa per du atskirus užsakymus. Vienas atėjo vienoks, kitas visai kitokių raštų ir spalvų. Aš tikėjausi tokio, koks buvo nuotraukoje. Atsakė, kad buvo prierašas, jog užtiesalą parenka atsitiktine tvarka...To prierašo nepastebėjau, bet ar taip gali būt? Juk tai lovos dekoras, deriname prie sienų ar pan. Nesiūlo nei grąžinti ar pan, du kartus atrašė, kad toks prierašas buvo ir apgailestauja. Matosi, kad klientų nevertina. Bet tokio absurdo, kad atsitiktine tvarka siųstu daiktą kaip loterijoj, pirmą sykį girdžiu....

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabrielė

Nusivylimas

Užsisakiau prekę rožinės spalvos kaip buvo parašyta pavadinime, o gavau mėlynos spalvos. Mergaitė norėjo rožinės, o gavo visai kitą spalvą negu tikėjomės, nors pati prekė yra pavaizduota rožinės spalvos ne tik paveiksliuke, bet ir pavadinime. Dar be to prekė buvo įpakuota į daug didesnę dėžę negu pati prekė yra, tai ji tiesiog lakstė laisvai po visą dėžę ko pasekoje galėjo sudužti ar būti sugadinta. Nusivylimas ir pasipiktinimas, nes neatsakingai yra ne tik pateikiama prekė pagal užsakymą (gaunama kitos spalvos nei buvo nurodyta užsakyme), bet ir įpakuota netinkamo dydžio dėžėje.
-

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Lovely
Logitech Brio internetine kamera neveikia Windows 10 maksimali raiška ant tiesioginiu vaizdo transliaciju per USB 3 raiška 2160px. Pardavejas atsisake gražinti pinigus motyvuojant tuo kad buvo nupleštos apsauginiai lipdukai dežutes. Paskambinus darbuotojai nieko nesupranta ir negali padeti. Garantinis užblokavo mano tel nr po vieno skambučio,atsisake kalbeti nes pokalbis nera įrašomas. Parduotuveje dirbantys irgi atsakomybes neprisiima. Šaraškino kontora pigpigriu kriu kriu :) Vartotoju teises irgi nepades jum. Siulau nepirkti nieko iš šitos ...įtariu... varliu pelkes :)

Lovely parašė klausimą 2019.11.07

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
jurate
www.pigu.lt apgavikai, negerbianti pirkėjų ir besityčiojanti iš jų e. parduotuvė. Užsisakiau 2 prekes iš www.pigu.lt už kuris mokėjau per e. bankininkystę. Gavau tik vieną , Vienu žodžiu nei prekės nei grąžintų už prekę mokėtų pinigų. Paprašiau kelis kartus paaiškinimo , kodėl negavau prekės tai atsakymai buvo šokiruojantys. Facebooke pateikus nepasitenkinimą dėl negautos už kurią sumokėta liepė nufotografuoti prekę. Kaip galima tai padaryti jei prekės iš viso neturiu ??? kai kreipiausi e. paštu dėl problemos gavau , kad esu atseit kvaila ir jie mato tik vieną užsisakytą prekę. Tada nusiunčiau jų pačių e. paštu gautą laišką aiškiai parodantį, kad buvo užsisakyta 2 prekės . Be to nusiunčiau nukopijuotą informaciją apie apmokėjimą ir .... jokio atsakymo. Ir tai šios savaitės įvykis . Apgailėtina ši pigu, uab įmonė. Niekam nerekomenduoju.

jurate parašė klausimą 2018.10.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti