Atsiliepimai

Armijai ir civiliams

www.aic.lt

Atsiliepimai

Super!

Prekės kokybiškos. Pirkau ne vieną kartą. Paskutinį kartą pirkau batai Zamberlan, esu labai patenkintas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Puiki parduotuvė

Tai išties puiki parduotuve, kur pardavinėjami kokybiški daiktai. Esu pirkęs "golfą", tai išties kokybė nuostabi, gerai labai apsaugo nuo šalčio. Žinoma tų kokybiškų prekių kaina nėra labai maža, bet jeigu mėgstate praleisti gamtoje ar dirbate lauko salygomis, tikrai rekomenduoju šią parduotuvę, nes čia tikrai rasite tinkančių jums dalykų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puiki parduotuvė

Labai didelis ir platus asortimentas iš ties. Galima rasti visko, ko tik norisi ar reikia. Teko pirkti viryklę, termosą, prožektorių. Kainos nėra mažos, bet kaip ir minėjo - kokybė aukščiausio lygio turi atitinkamą kainą, o kokybė tikrai puiki. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Kokybė kainuoja

Ir tai ne išimtis šioje parduotuvėje. Asortimentas tikrai platus, galima įsigyti ko tik širdis geidžia, kokybė aukšta, o kainos - jos ganėtinai normalios, nors jos nėra pačios žemiausios, bet bent jau išleisti pinigai nebus išmesti ant kažkokio trumpalaikio dalyko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Viena geriausių parduotuvių Lietuvoje

Puiki parduotuvė tiek savo atmosfera, tiek aptarnaujančiu personalu, tiek ir prekių pasiūla. Daug žmonių skundžiasi, neva AIC yra gana didelės kainos, tačiau kokybė visada kainuoja. O ten kokybę rasti tikrai galima, tiek kalbant apie aprangą, tiek ir apie įvairius prietaisus ar turistinę įrangą. Ne kartą teko pirkti, visada likau patenkintas pirkinio kokybe ir tuo, kaip personalas padėdavo rasti geriausią sprendimą. Turi tvarkingą tinklapį, viskas aiškiai surašyta ir pateikta, galima matyti kokioj parduotuvėj koks prekių likutis. Labai patogu, sutaupo laiko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Kokybiškos prekės

Pora kartų pirkau būtent iš šios parduotuvės. Likau patenkintas. Ieškojau itin geros kokybės, išsirinkęs prekę ir užsisakęs ją greitai gavau. Puikus aptarnavimas, patogus puslapis. Kainos nėra didelės už būtent tai ką jie siūlo. Platus pasirinkimas, tikslūs prekių aprašymai. Manau ilgai tarnaus įsigytas produktas. Rekomenduoju tiems kas ieško kokybės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Prekės pristatomos greitai ir yra kokybiškos

Teko pirkti iš el. parduotuvės Armijai ir civiliams. Prekė atėjo greitai ir labai kokybiška. Termosas išlaiko šiluma 8 val., daugiau nebandžiau. Rekomenduoju jeigu reikia kokybiškų prekių medžioklei.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai