Atsiliepimai

Pas Stanley

Vilniaus g. 24, Kaunas

Atsiliepimai

Raminta0112

Skriaudžia vegetarus

Einu ten kai norisi ramios klasikinės muzikos, atmosferos, viskas ten puiku, kolektyvas draugiškas, tik paskutinį kartą maistas lb nuvylė, esu vegetarė ir pasigedau vegetariškų salotos, visos salotos be išimties buvo su mėsa arba žuvim, užsisakiau mano mėgstamų graikiškų salotos kurios įprastai būna be mėsos ar žuves, net ir jas atnešė su vytintos mėsos gabaliukas, gal visavalgį tai ir maloniai nustebintų deje aš likau supykus dėl to, sriubos visos iri su mėsa, iškyrus šalti barščius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Malonus pasibuvimas garantuotas

Pas Stanley man labai patinka. Be galo jauki aplinka, rami muzika, atmosfera tiesiog priverčia tave gerai ir ramiai "pachillinti". Labai malonus, jaunatviškas personalas, aptarnavimas greitas, malonus. Sakyčiau, viena geresnių kavinių, kurias galima rasti Kaune. Profesionalumas ir kokybė - Pas Stanley.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Puiki vieta

Puiki aplinka ir aptarnaujantis personalas. Visada ant stalo būna žvakių, jauku sėdėti. Mėgstam vakarais su draugėmis nueiti ten atsipalaiduoti, pasisėdėti. Maisto kainos nėra labai brangios, o pats maistas tikrai būna labai skanus, ypač kepsneliai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai