Atsiliepimai

MaistasSportui.lt

www.maistassportui.lt

Atsiliepimai

sarkis

Puiki parduotuvė

Pradėjęs sportuoti po suderintos mitybos nusprendžiau pagerinti rezultatus ir užsisakyti papildų šitame reikale buvau naujokas tad atėjęs į parduotuvę gavau gausybe patarimų iš dirbančio personalo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

puiki parduotuvė sporto megėjams

Tikrai puikus asortimentas prekių už prieinamą kainą kiekvienam. Jeigu ieškote kokybiškos prekės, verta apsilankyti šioje parduotuvės svetainėje. Jokių nesklandumų, viskas greita, efektyvu. Užsisakinėjau gertuvę ir papildus sportui, likau sužavėta, greitu atsiuntimu ir prekės kokybe. Svetainės darbuotojai noriai atsako į visus užduodamus klausimus, siūlydami geriausią variantą Jums.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Gera parduotuvė, bet aukštos kainos

Gerai išreklamuota parduotuvė, pirkau gertuvę ir kelis papildus. Gražiai padaryta svetainė, yra straipsnių, konsultantai supranta savo darbą, tik vienintelis minusas - kainos, galėtų būti mažesnės, nes iš Lenkijos vežantys papildus paprasti žmonės parduoda 3-6 eurais pigiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

aukštos kainos

Kai reikia kažko greitai, visada turi vietoje, tai butu didžiausias pliusas, jeigu neturi - greitai pasiūlo atitinkamos kokybės ir sudėties alternatyvas. Minusas yra labai aukštos kainos, tikrai labai stipri konkurencija sudaro labai stipriai augantis kitų parduotuvių skaičius, tai manau jeigu kas bando sutaupyti tai iš ten žmogus nepirks... pamažintu kainas ir gal daugiau pirkėjų sulauktu

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Nebloga parduotuve

Kelis kartus teko pirkti iš čia papildus. Pardavėjai gal ir malonūs, bet aišku bandys parekomenduoti ne tai ko tau tikrai reikia, bet ką jiem reiktu greičiau išparduoti. Taipogi per didelės kainos, žinant kad kitur galima rasti tikrai pigiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Fantastiška kokybė, bei aptarnavimas

Kadangi esu naujokas,atėjau pasitarti - šitie žmonės man puikiai patarė kokių papildų man reikia, labai džiaugiuosi savo pirmais rezultatais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Paslaugūs ir mandagūs

Gera parduotuvė, tiek prekių pasirinkimo kiekiu, tiek personalu. Pardavėjai labai supranti, stengiasi nustebinti ir pridėti dovanų prie kiekvieno užsakymo, draugiški ir visad pasistengs atsakyti į visus rūpimus klausimus. Kainos labai padorios, puiki parduotuvė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Labai gera papildų parduotuvė

Pirkau kelis kartus šioje sporto papildų parduotuvėje. Iš mano pusės tik geri atsiliepimai apie šią parduotuvę. Patogi internetinė parduotuvė, didelis prekių pasirinkimas. Perkant daugiau prekių taikomos nuolaidos. Gaminiai kokybiški. Perkant prideda dovanų, prekės greitai pristatomos. Teko konsultuotis dėl gaminio pasirinkimo, personalas padėjo išsirinkti geriausią variantą, likau tikrai patenkintas. Manau apsipirksiu dar nekartą šioje parduotuvėje, rekomenduoju ir kitiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai