Atsiliepimai

Kaimo užeiga Smaku Smakas

Šiaulių r. Toliočiu k.

Atsiliepimai

Su

Nerekomenduoju švęsti čia!!!

“Smaku smake” šventėme jubiliejų. Buvo 40 svečių. Be galo nusivylėme maistu, išskyrus karštą patiekalą (įdarytas vištienos kepsnys). Visi šalti užkandžiai, vieno kasnio užkandukai, rinkinys prie alaus ir pan. buvo nešviežūs, viskas klota, apklota, užklota salotu lapais, gal kad nesimatytu kokio šviežumo grynas maistas, kurio buvo labai mažai! Pvz silkės vos 5 gabaliukai lėkštėje, visa kita žalios morkos ir obuolys su majonezu kuris jau su plutele, nes neaišku kada uždetas. Vanduo su supelijusia citrina! Balta mišrainė-jovalas. Gėda buvo prieš svečius. Kažkoks košmaras, katastrofa! O PONIA Lijana Pašakinskienė (direktorė) nuo pirmo susitikimo negalėjo nuslėpti savo nepasitenkinimo paprastiems kliento norams. Šventės dieną net “Laba diena” atėjus neištarė!
Toks jausmas, kad dirba pasaulyje nemėgstamiausia jai darbą.
Neleidžia degti šaltų ugnelių, o ugnelių fontaną ant torto galima degti tik tortą laikant rankose, vidury salės, kad nepradegint staltiesės. Kad pavojinga nudegti veidą ar akis, nesvarbu!
Bet džiaugiames, kad daug ką teko derinti su labai malonia administratore Gerda Damašiene ir visą vakarą mumis rūpinosi puiki padavėja Viktorija(1-na padavėja 40 žmomių!!!). Po tokios patirties, nei vienas nebegrįšime į Smaku Smaka!

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Edas

Blogai

Blogai nei gali būti blogiau ..Tik negalvokit eiti pavalgyti ten. Vakar 2018-02-03 lankėmės kavinėje, buvome užsisakę kalakutienos krūtinėlę. Valgydama supratau, kokia nepagarba maistui. Mėsa be jokio skonio ir visas patiekalas be jokio skonio,lyg būtų vakarykštis. Gaila. Susidarė toks požiūris, kad klientai nelaukiami. ,, Ir taip daug žmonių, nespėjam" . Ši kavinė mums pakeliui, bet daugiau čia nevažiuosim. Esam neišrankūs, bet daugiau nebenorim čia lankytis.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sonata

blogiausio lietuvos restorano rinkimai

jei būtų blogiausio Lietuvos restorano/kavinės rinkimai, mano nuomone tikrai konkurencijos neturėtu prie Šiaulių esanti kaimo užeiga (pati save restoranu laikanti) Smaku Smakas. Vertinant 10 balų: maistas - 5; aplinka - 4; aptarnavimas - 1; požiūris į klientą - žemiau nulio.
kažkada buvo nebloga virtuvė.
gali nepasisekti ir patiekalas gali būti pagamintas iš sugedusiu produktų, šios užeigos personalui klientai neįdomus, normalus aptarnavimas neegzistuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai