Atsiliepimai

Atsiliepimai

Ieva

Blogai

Šiandien labai nusivylėme. Užsisakius trintą rudens sriubą uz 4eur atnešė jos vos per šaukšto galiuką nors prieš porą savaičių valgiau tą pačią ir buvo bent per pus daugiau. Padavėjos paklausus ši nunešė į virtuvę, bet buvo pareikšta kad visi produktai dėti pagal svorį. Svorio žinoma mums nepasakė. P.s. Makaronai ir burgeris buvo šalti

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Edita

Įvertinimas 0. Maistas siaubingas!

Užsisakėme salotas ir sriubą, maistas buvo neskanus! Salotos tiesiog tragiškos! Sriuba šalta, nešviežia. Tiesiog sunku apibūdinti maisto skonį!!! Kažkoks siaubas! Maisto nebuvo įmanoma valgyti, pasakuis personalui tik paskėsčiojo rankom ir ramia sàžinė pateikė sàskaità!už tokį maistą negalima skirti nei veinos žvaigždutės įvertinimas 0.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kornelija

Labai blogas maistas

Labai nusivylėm tiek maisto kokybe tiek kaina. Tiek mano, tiek mano kolegės maistas buvo labai neskanus, visiškai neatitiko meniu nuotraukos. Abiem su kolege paleido vidurius, taip pat pykino.
Blogas maistas, nedaplauti indai,lėtas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabija

Blogas aptarnavimas

Restorane (Kauno akropolyje) klijentų daug nebuvo, bet savo užsakymo laukėme ilgiau nei valandą laiko. Maistas neblogas, bet aptarnavimas siaubingas.
2019.07.16

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Padavėja

Neaptarnauja specialei praeina. Laukėm 30 min kol prieis, bet galiausiai paprašiau pati, kad prieitų nes niekaip nesugeba aptarnaut.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lionė

Maisto kokybė prasta, aptarnavimas patenkinamas

Šiandien su drauge nusprendėme papietauti La Crepe Mažeikiuose( birželio 10 d.). Užsisakėme dienos(taip vadinamus verslo pietus), dienos sriuba - valgyti įmanoma, tik riebi, cezario salotos - apgailėtinos, "pagardintos'' gausiai prastos kokybės majonezu, ir tų pačių teko laukti apie pusvalandį suvalgius sriubą. Kaina 4, 20, tačiau už dienos sriubą teko primokėti papildomai, pasirodo, jos kaina į verslo pietų komplekto kainą neįtraukta(!). Nors visur skelbiama akcija, jog prie verslo pietų vanduo patiekiamas nemokamai- niekas jo net nepasiūlė. Nepatariu čia pietauti, ypač, kai laiko mažai, nes, esant minimaliam lankytojų skaičiui, patiekalo tenka ilgokai laukti

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ieva

Baisu

Susitvarkykite su padavėjais. Salė tuščia, padavėjo nei vieno. Atėjome, atsisėdome, palaukėme nemažai, prabėgdama padavėja nepasisveikino, o paklausė ar gavome meniu, pasakėme ne. Atnešė, išsirinkome greitai, bet deja niekas nepriėjo. Šalia atėjo staliukas, bet taip pats neapsikentęs išėjo , nieko nesulaukęs. Baisu. Tai vyko apie 19:20 05.20

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Krist

Labai blogai

Sekmadienį valgiau La Crepe (Kauno Akropolyje) blynelius su antiena ir tik šiandien (praėjus keturioms dienoms) pasaulis aplink tapo truputį šviesesnis. Žodžiu stipriai apsinuodijau ir pastarosios dienos buvo labai labai liūdnos. Nerekomenduoju, nebent žadate užsisakyti kavos ar arbatos.
Prastas maistas

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Erika

Baisu.

Sugalvojusios su draugėmis papusryčiauti šiame restorane (Kauno Akropolyje) manau ilgą laiką sugrįžti čia nebenorėsime. Atėjus restoranas buvo pustuštis (sėdėjo vienas ar du stalai) , tačiau meniu laukėme dešimt minučių padavėjai (vardo nematėme) vaikštant aplink ir mus ignoruojant. Galiausiai pačioms pasiėmus meniu, kol mūsų užsakymas bus priimtas laukėme dar dešimt minučių. Galiausiai blondinė mergina priėmė mūsų užsakymą, be to, kad jinai buvo nemandagi ir nemaloni, mūsų nebuvo paklausta ar sąskaita norime skaičiuoti kartu ar atskirai. Maistas buvo neblogas. Pavalgius, padavėjo taip pat teko laukti nemažai laiko, kad būtų atnešta sąskaita. Paprašius sąskaita paskaičiuoti atskirai, (nes galimybės kartu mokėti tuo momentu nebuvo) mums buvo pasakyta, kad reikėjo ankščiau pasakyti. Apibendrinant, aptarnavimas tragiškas ir su šia problema šiame restorane susiduriame ne pirmą kartą. :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Indre

Baisus aptarnavimas

Suprantu kad aptarnavimas ne visur vienodas ir priklauso nuo individualaus žmogaus, todėl patikslinu, kad būtent Eglės (blondinės raudonomis lupomis su dviem kuodukais)) Kauno Akropolio La Crepe aptarnavimas buvo siaubingas mandagumo nulis, laukėmė labai ilgai net neįspėjo dėl to. Kai paklausėme ar ilgai dar laukti išrėžė, kad užkepėles ilgai kepa, laukėm apie 45min.vienam iš mūsų patiekalas taip ir neatkeliavo. Cepelinai garavo padėti o ji tuo tarpu 15min blizgino peilius vietoj to, kad aptarnautų mus. Kai patys nuėjome susimokėti įskaičiavo ir cepelinus kurių negavome, tik paklausta prisiminė net neatsiprašė tik pasiūlė juos išsinešimui..nu kažkas baisaus aptarnavimo įgūdžių nėra visai o dirba aptarnavimo srityje... La Crepe apmokinkite savo darbuotojus o jei jie beviltiški jau geriau net nedarbinkite tokių. Jūsų klientams tokie tik nuotaika sugadina ir padaro nebe klientais.
Aplinka, maistas
Aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai