Atsiliepimai

Atsiliepimai

Egle

Tragedija...

Atėjom į restoraną atsinaujinusioje akropolio dalyje ir be galo nusivylėm, gavom valgyti karštus patiekalus be įrankių, o sushiams neatnešė net lėkštučių...
Kažkas baisaus...

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marta

Apsinuodijau

Vakar lankiausi Oze gan bei city restorane, apsinuodijau sushiais, visą vakarą vemiau. Į šį restoraną nekelsiu kojos, jeigu 'tokio lygio restoranas' nesugeba pasirūpinti šviežia žuvimi. Ačiū už sugadintą vakarą ir blogą savijautą

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edvin

Siaubingas aptarnavimas , atsisakė apkeisti blogą uzsakyma

19.09.11 Gedimino prospekte GanBei city. Atnešė ne tuos sushius ir atsisakė juos pakeisti . Atnešė ne tą sąskaitą. Teko laukt 30-40 min. Nerekomenduoju , maisto kokybė prasta.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dainius

Atnešė ne ta ka užsakėm

2019-09-11 gedimino prospekte mum su draugu atnešė ne tuos sushius, ir sakė kad mes juos išsirinkom, darbuotoja dirba labai letai, pavalge dar laukėm gal 30-40min kol prieis , kad pasakyti kad atneštu saskaitą , tada atnešė blogai dar paskaičiuotą saskaitą

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintaras

Puiki padavėja

Šiandien pietavome su kompanija Gan Bei City Akropolis. Mus puikiai aptarnavo jauna padavėja Saulė. Ji buvo labai paslaugi ir savo darbą atliko labai profesionaliai. Mes buvome sužavėti, kad jaunas žmogus taip stengiasi. Restoranas turėtų tokiais padavejais didžiuotis ir stengtis visaip juos motyvuoti! Ačiū!

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Medeina

Klaiku.

Šiandien (2019.07.15) buvome atvykę pavalgyti pietų į Panoramos Gan Bei. Mums tai užtruko valandą laiko. Gerai žinoma, jog niekas neturi pietums tiek laiko darbo metu. Sriubos teko laukti 20min, tarp sriubos ir antro laukėme maždaug 25 minutes, atneštas maistas buvo šaltas. Paprašius sąskaitos, teko palaukti dar 10 minučių. Restorane žmonių praktiškai nebuvo, todėl nelabai aišku, kodėl reikėjo tiek laiko laukti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabija

Tragiškas aptarnavimas

Baisu. Šiandien, birželio 19d su drauge atėjome papietauti į Gan Bei City akropolyje. Mus aptarnavo jauna šviesiaplaukė panelė Angelė (tokį vardą rašė ant čekio). Gėrimų laukėme virš 10min, maisto ne mažiau 40min (restorano užimtumas tuo metu buvo max 15%). Užsisakėme sušius, jiems valgyti padavėja atnešė karštas lėkštes. Priėjau ir paprašiau šaltų. Ji manęs nesuprato. Priėjo kolegė, pasakė, kad kitų neturi, tačiau po 30s atnešė šaltas lėkštes, kokių ir prašiau. Jokio atsiprašymo ar bent malonaus šyptelėjimo. Baigus valgyti mūsų padavėja priėjo, padėjo sąskaitą su klausimu: mokėsit grynais ar kortele? Mes planavome užsisakyti desertus, pakartoti gėrimą (bent jis buvo tikrai skanus), tačiau pasijautėme nepageidaujamos ir išprašomos. Taigi, atsiskaitėme ir išėjome. Dar ilgai nenorėsiu čia sugrįžti ir ne tik, kad nerekomenduosiu pažįstamiems, bet pasiūlysiu aplenkti šią vietą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klientų ignoravimas

Šeštadienį atvykus į restoraną Gan bei City apie 14h. salės darbuotojai matė atvykstant jauną porą, bet rinkosi apsimest, kad jie nelaukia prie įėjimo, kad būtų aptarnauti. Kaip gražiai atėjom taip gražiai ir išėjom. Ne veltui prie kitų restoranų buvo eilė, o prie Gan bei ne. Ačiū už dėmesingą ir nedraugišką aptarnavimą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Nuliūdino

Laba diena. Teko pirmą kartą apsilankyti Jūsų restorane esančiame panoramoje, Interjeras super, viena gražiausių vietų, tačiau gaila, bet tai buvo vienintelis dalykas man patikęs šioje vietoje. Iš restorano išėjume subjurusia nuotaika, tad pradėjau mastyt kas man taip ten nepatiko, tad siekdama gero restoranui apibūdinsiu trumpai vakaro detales. Tad pradedant nuo pradžių, atėjome, išsirinkome staliuką, priėjo nepatenkinta padavėja paklausia keliese busime, pasakėme, kad 4 (poros draugu dar laukėme), po to atnešė be žodžių uždėjo ženklą prieš nosį ant staliuko Rezervuota, nieko nepakomentavo, tai nežinau, pasirodė, lyg turėtume susiprast pakeist staliuką ar ką.Po to atnešė pora meniu, už keliatos minučių pasirodė draugai, kurie nesulaukė meniu, nu nieko pasidalinome. Rankšluostėlių rankoms nusivalyti prieš maistą negavome, pasijaučiau lyg laikoma antrarūše kliente. Tada atnešė visiems sriubas, visų sriubos lėkštė padėta ant kitos lėkštutės, mano be papildomos lėkštutės, kurią man paduoda į ranką (nes padėt ant stalo reiktu poros žingsnių daugiau), (lėkštutės apačia varvanti šlapia ir ranką susipurvinti sriiuba visai nemolonu ypač kuomet ant stalo 2 servetėlės). Vėlgi pasijaučiu antrarūše, turbūt tokia ir buvau, nes pasirinkau pigiausia sriuba ar kaip suprast? Maistas man asmeniškai pakliuvo labai prastas, bet nežinau, galbūt išsirinkau netinkamai, nes draugų maistas buvo normalus. O savo sushi įtarinėjau patiektą tiesiai iš rimi, skonis gražino į studijų laikus. Apibendrinant, padavėja susiraukus, nerūpestnga ir nemandagi, nei skanaus, nei ar buvo skanu? Nei atsisveikino išeinant (vienintelė iš viso kolektyvo turbūt). Galėčiau pasilaikyti tai sau, bet gaila, kuomet prasiblaškymo išvyka i restoraną sugadina tokie dalykai, kurių lengvai būtų galima išvengti, sakau tam, kad padavėja išgirstų ir susimąstytų, kad jos darbas turi didesnę poveikį žmonėms ir restoranui, negu ji įsivaizduoja. Sėkmės, padavėjai, linkiu, kad nors kiek pamiltu savo darbą, arba pakeistų jį.
Gražus interjeras
Aptarnavimas, maistas

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justinas

Tragiškas aptarnavimas

Žiaurus aptarnavimas. Su drauge šiame restorane lankėmės nemažai kartų, tikėdamiesi, kad su mumis bus elgiamasi kaip su klientais. Tačiau kaskart tenka kęsti susiraukusių padavėjų veidus, tvyro įtempta atmosfera, o kuomet kreipėmės į atsakingą asmenį pateikti mūsų pastebėjimus... mus pasitiko toks pat susiraukęs veidas ir beabejo į problemą net nebuvo sureaguota. Todėl tikrai gaila, nes maistas skanus, bet dėl tokio aptarnavimo niekam nerekomenduočiau ten lankytis. Restorano vieta - PC Panorama

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai