Atsiliepimai

Restoranas Soul

Rotušės aikštė 3, Kaunas

Atsiliepimai

Gintare

Labai patinka

Gera muzika, jaukus interjeras, skanus nebrangus maistas.
Puiki lokacija, malonus aptarnavimas.
Neseniai atradau ir manau, kad ilgai čia lankysiuosi :)

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vim

Tragedija!

Laisvėj alėjoje esančiame soul maistas tragiškas, nesuvokiu kaip galima išvis atnešti tokį maistą, krevetės dvokiančios, atrodo nusinuodysi suvalgius, viskas atrodo pasenę, neestetiška ir kraupu, seniai nemačiau ir neragavau tokio tragiško maisto! Gyvenime kojos nekelsiu, ir niekam nerekomenduosiu!
Viskas labai labai labai blogai!

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Johns

Šerykla o ne restoranas, maistas bjaurus

Nepatarčiau net priešui, tokio neskanaus, NEKOKYBIŠKO maisto neesu ragaves, kas ten dirba virtuvei???! Manau, kad tekėjai yra rimi parduotuvės nukainuotos prekės, negali buti maistas toks neskanus…
Maistas

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Auksė

Mamom čia ne vieta

Esam pasibaisėję šio restorano taisyklėmis. Atėjom su drauge ir vaikais pavalgyti, bet vos tik prisėdome buvome sudrausmintos, kad mūsų maži vaikai vos metukų laiko negali valgyti savo maisto. Dar nesu girdėjusi, kad kas nors neleistų maitinti savo mažylio restorane. Mums padavėjas pasiūlė užsakyti ką nors vaikams iš jų vaikiško meniu, neva jų taisyklės neleidžia neštis savo maisto. Mažyliai tik kramte savo užkandžius ką visą laiką daro kudikiai. Beto ne viską gali valgyti restorane ir nelauks val. kol pagamins ir atneš. Vis dėlto pasijutome diskriminuojamos mamos ir jokio supratingumo iš šių jaunų padavėjų, kurie ko gero patys net neturi vaikų, dėl to neturi jokio supratingumo ir nenorėjo klausyti ką mes sakome. Taigi mamos su vaikais, tiesiog galite geriau neiti čia, nes maži vaikai liks alkani
Diskriminacija vaikų ir mamų atžvilgiu

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jurgita

Ačiū

Ačiū sekmadienį (11.17 d.) dirbusiai vadybininkei už išgelbėtą mano šventę :) Buvau puolus į neviltį :) O šiaip tai jaukiai ir smagiai praleidom vakarą. Skaniai pavakarieniavome. Dar kartą ačiū.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Greta

Blogai

Praėjusią savaitę lankėmes soule, užsisakė draugė voveraites, kuriose radome iškeptą kirmėlę. Šia savaitę buvome nuėję su draugais pavakarieniauti. Barmenas pasakė, kad keptą duoną atneš greitai, nes imes į fritiurinę ir greit bus paruošta. Keptą duoną atnešė negreitai ir šaltą. Pasakiau, kad šalta duona, tai atsakė, kad pas juos restorane duoną tiekią šaltą, nes ji būna iškepta iš anksčiau (taip nesu girdėjusi dar). Tuomet atnešė karštus patiekalus. Maistas buvo neskanus ir nekokybiškas (burgery vištiena buvo guminė ir sūri, makaronai pilni riebalų). Soulas tikrai sugadino savo prieš tai užsitarnautą vardą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Valdas

Labai įdomiai aptarnauja

Užsidarinėjant kavinei leido užsisakyti alaus, atsistojus ir nuėjus į tualetą, prie tualeto buvo susidarius eilė todėl pasiūlyta nelaukt eit į kitą kavinę, grįžus alus buvo nuneštas su mintim, kad jau turėtume išeit nepabaigus gėrimo. Neesu girdejas, kad kavinėse nepabaigus gerimų ar maisto nieko nepasakius išnestų.
Blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Rekomenduoju čia paragauti dienos pietus

Nuostabi atrasti vieta pavalgyti dienos pietus. Jų kaina 2,99 Eur. Maistas visada šviežus. Į dienos pietų kainą įeina: didelis ąsotis vandens (dažnai su citrina ir chai sėklomis), sriuba (nuo jos jau galima prisivalgyti) ir dar pagrindinis patiekalas. Aptarnavimas aukščiausio lygio, padavėjai visada labai malonūs. O norintiems dar ir kažko saldaus, galima užsisakyti verslo pietus, kaina 4.50 eur. Žinoma, brangiau, bet kartais tai galima dar sau leisti, juolab prie pat Kauno rotušės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai