Atsiliepimai

Atsiliepimai

Maja

Apie pardavėja

Kazlų Rūda IKI parduotuvė Donelaičio g. Pardavėja Vaida labai nemandagiai elgiasi, prekes skanuodama meta, čekutį taipat numeta, paklausus kur randasi prekė atsako kad jei dabar pietų pertrauka manęs neklauskit

Atsiliepimas parašytas: 2024.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Elena

Pretenzija

Sveiki, š. m. liepos 7 d. buvau labai nemaloniai nustebinta Panevėžio miesto, ,,Rožyno iki" taisyklėmis. Man sustojus parduotuvės aikštelėje pradėjo iš nosies bėgti kraujas. Užspaudus servetėle nosį kreipiausi į parduotuvės darbuotoją su klausiku, kur tualetas. Atsakymas šokiravo! ,,Tualetas mokomas"-balso tembras buvo stebėtinai nemandagus. Ši darbuotoja matė mano krauju suteptą suknelę. Važiavau į degalinę, kur buvau maloniai sutikta, susitvarkiau nemokamai ir nusipirkau tai, ko buvau staptelėjusi prie ,,Rožyno iki".
Nesuprantu kur dingo paprastas žmogiškumo faktorius...aš pinigų turiu ir galiu susimokėto tuos 50 centu, bet yra senjorai, kurie vos galus suduria, gyvena skurde, jiems tas 50 centu gal visi pirtūs...
Kita situacija: mergaitė paauglė susitepė kelnytes raudonai...na neturi tų 50 centų...Jūsų taisyklėmis ji eina raudonu klynu...
Turėtu būti GĖDA už tokias jūsų TAISYKLES.
Ši parduotuvė manęs kaip pirkėjo daugiau neturės.
Geros dienos.

Atsiliepimas parašytas: 2024.07.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaida

Vaivadų IKI

Ši parduotuvė yra kažkokia tragedija, darbuotojai visai nedirba, neįmanoma darbuotojo prisikviesti į mėsos skyrių, darbuotojai nepapildo prekių, visada ką nori nusipirkti nėra, jau ne pirmą kartą. Visada šioje parduotuvėje yra nemalonus kvapas. Taip pat iš iki parduotuvės gautų kuponų visada nėra prekių, tai kam tada duoti tuos kuponus, yra leidžiami sukaupti taškai o prekių pasiimti negali, nors eini tą pačią dieną kai gauni kuponą. Kuponas baigęs galioti tada tos prekės stebuklingai vėl atsiranda... Nu tikrai tragedija jei nesusitvarkot su parduotuvė uždarykite ir leiskite atsidaryti kitam tinklui... Tai tiktai yra pati blogiausią parduotuvę!
Susitvarkykite...
Parduotuvėje visada trūksta prekių.

Atsiliepimas parašytas: 2024.07.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ivona

Kasininkė Anna K.

Geniu g 2/1 IKI parduotuvėje dirbanti kasininkė Anna K. Ne pagarbiai elgiasi su IKI parduotuvės
pastovu klientu. Ne pirmą kartą negražiai kalbą, (vadina narkomanu, alkašu, nenormaliu, kad iškvies policija ir panašiai.) nors klientas nieko blogo nepasakė, tik ar gali prieiti prie kasos, kadangi Bitutės buvo visos užimtos o Anna K. Buvo kasoje ir kasą buvo atidaryta, klientas paklausė ar gali prieiti prie kasos ji grubiai pradėjo atsakinėti, kad jai trugdo dirbti. Tai pat ir negražiai vadino pagarbaus amžiaus žmonės. Močiutė norėjo grąžinti prekę, o Anna K. Iškarto užpuolė ja negražiais žodžiais. Ir ne pirma kartą ji taip elgiasi.

Atsiliepimas parašytas: 2024.07.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Albertas

Nemandagi kasininkė!!!!

Katik apsipirkau Santariškių ikiuke,kasoje buvo Inga ir parašyta ant ženkliuko "biuras" nei laba diena nei viso gero... Nors pats po keletą kartų pakartojau... Nepaklausė ar turiu nuolaidų kortelę ar ne.. pirktas prekes tiesiog nuskanavusi leido tolin nežiūrint to,kad buvo ir stiklinių butelių.. toks jausmas,kad tam žmogui nusispjauti į klientus ... To labiau nespėjus susidėti savo prekes,jinai jau kitos klientės prekės ant mano pradėjo leisti ... Paprastos kasininkės (ai) tokio nedarydavo,nes esu lojalus arba greičiausiai "buvęs" šios parduotuvės klientas,dėl tokios "BIURO" darbuotojos.... Labai nusivyliau tokia "BIURO" darbuotoja .. apgailėtiną......

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aurika

Pasibaisėjusi apsaugos darbuotoja

Birželio 20 d. su vaiku buvome Vytauto g 67 Garliava 2 parduotuvėje. Dedant vežimėlį į vietą, vaikas akimirksniu dingo, labai išsigandusi bėgau klausti apsaugos darbuotojos, sėdėjusios prie pat išėjimo durų į judrią gatvę, ar nematė, kad pro duris prabėgtų mažas vaikas? Tokio atžagaraus ir šlykštaus žmogaus dar reiktų paieškoti, todėl nežinau, kokius kriterijus darbuotojam taiko IKI HR.. net nesugebėjo nuo "scrolinamo" telefono pakelt akių į mane ir pasakė "kažkas praėjo, ką aš žinau, nežiūriu". Ir toks šlykštus ponios elgesys su visais pastebimas ne pirmą kartą, tai gal reiktų paieškoti atsakingiau dirbančio personalo?

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Del neijungtu šaldytuvu

Vasaros karštomis dienos išjungti visi gerimų šaldytuvai, noris pasiimti kažko šalto atsigert, bet niekad negausi.

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Elnara

Pupelių salotos su duona ir sūriu

Pirktos Klaipedos mieste ,Vetrunges IKI .Salotose tik duonos gabaliukai.Labai nedidelis kiekis sūrio ar pupelių.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viktorija

Atkreipti dėmesį į savo darbuotojus.

Siandien 16:20 apsilankiau iki parduotuvėje,reikejo pagalbos surast dezute dovanoms.Iki stotyje administratore net nepasistenge padet, maloniai paaiškinau savo problema laukdama kad man pades,taciau i mano prašyma atsakė:ne,nepadesiu,atsisuko ir isejo.Noretusi,kad administratore atliktu savo darba normaliai,padėtu klientams ir pasistengtų “maloniau” bendrauti su klientais.
Privalumo nera,tikrai nenoretusi sugrizt i ta vieta vien tik dėl administratores.
Maksimaliai nemalonus aptarnavimas iš administratores puses,tikrai nesugrizciai

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Eimantas

Nei darbuotoju nei jų mandagumo

Jonavoje chemikų g. 1 teko stovėti eilėje, nes dirba viena darbuotoja kuri dar ir turėtu prižiūrėti savitarnos kasas, labai nemandagiai kalbėjo su vyresnio amžiaus pirkėja. O savitarnos kasoje žmonėm reikėjo patvirtinimo, tai ji ignoravo. Ar čia IKI tokia politika kad palikt viena žmogų dirbti per visas ar nebuvo suorganizuotas personalo darbas. Šiaip kaip apie IKI neturiu nieko bloga, man patinka apsipirkinėti čia.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Uoga
Karaliaučiaus g. Iki kur nesenai atsidarius jau vengia atlikti savo pareigas, pvz sutikrinti galiojimus ypač pieno produktų skyriuje. Prieš kelias savaitės atvažiavo indiškos kavos papildymas į parduotuvę, o parduotuvė negali jau kelias savaites įvesti kavos kaina į kasos sistemą, to pasekoje išėmė iš prekybos neva neturi šios prekės, o vietoj tos prekės padėjo visai kita preke ir to netvarkos jau ne vieną savaitę ???? prašau kas nors paprašykite ar liepkite sutvarkyti kavos kaina sistemoje ir tegul dirba jie savo darbą . Iš anksto ačiū ???? galiu net foto įkelti, bet deja nėra kur ????

Uoga parašė klausimą 2023.09.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Uoga
Vilnius Pilaitės karaliaučiaus g. Iki kur nesenai atsidarė jau vengia atlikti savo pareigas, pvz sutikrinti galiojimus ypač pieno produkto skyriuje. Prieš kėlęs savaitės atvaževo indiškos kavos papildymas į parduotuvę, o parduotuvė negali jau kelios savaitės įvesti kavos kaina į kasos sistema, to pasekoje išėmė iš prekystalio neva neturi šios prekės, o vietoj tos prekės padėjo visai kita kaina ir to netvarkos jau ne vieną savaitę ???? prašau kas nors paprašykite ar liepkite sutvarkyti kavos kaina sistemoje ir tegul dirba jie savo darbą . Iš anksto ačiū ???? Klausimas, ar gali kas pasirūpinti kad jie atliktų savo darbą?

Uoga parašė klausimą 2023.09.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Gilen
Sveiki, Dažnai perku leafood produktus. Gal galėtumėte pradėti prekiauti mažose parduotuvėse? Gyvenu Vilniuje prie kapsų g. esančios parduotuvės, bet deja ten leafood nėra.

Gilen parašė klausimą 2023.08.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Klientė33
Panevėžyje Kniaudiškių g.esančioje IKI parduotuvėje teko lankytis šiandien iš ryto,kainos nepakeistos ,salės darbuotojos susiraukę nieko nežino ,ko paklausi to negausi.Priėjus prie kasos kasininkė pasiuntė apsipirkti Bitutės kasoje,nes nei vienos kasininkės nebuvo.Ten pastovi betvarkė.O salės darbuotojos labai nemandagios,apie sveriamo skyriaus darbuotojas nebešneku,nes tų ponių turi laukti po 10min kol teiksis prieiti,nes jos nugaras atsukusios klientui tvarkosi savo reikalus.Sėkmės prekyboje ir gerų pardavimų,trūksta gero vadovo šioje parduotuvėje.

Klientė33 parašė klausimą 2021.11.22

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Eglė123
Kaip sekasi pardavinėti sugedusią mėsą?

Eglė123 parašė klausimą 2020.07.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti