Atsiliepimai

Eagle Vision

www.eaglevision.lt

Atsiliepimai

tlux

Pirkau akinius, likau labai patenkintas.

Eagle Vision salone Vilniuje įsigijau akinius, esu patenkintas aptarnaujančio personalo darbu kuris padėjo išsirinkti akinius ir pritaikyti juos pagal savo išvaizdą ir stilių. Eagle Vision pasiūlė bene geriausias sąlygas lyginant su kitais akinių salonais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JustasD

Pukiai konsultavo ir nukreipė tinkama linkme

Eagle Vision salone apsilankiau sulūžus akiniams. Nors šie vietoje negalėjo padėti, nes neteikia rimto akinių serviso, tačiau paaiškino viską apie gedimą, pasiūlė kur galima kreiptis ir net pasakė, kiek plius minus viskas turėtų kainuoti. Likau nustebintas labai kompetentingomis ir maloniomis konsultantėmis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Nieko blogo nepasakysiu

Pas šituos turbūt reikia eiti su storesne pinigine, o gal man taip pasirodė. Reikėjo akinių skaitymui, tai rėmelių kainos pasirodė gana didokos. Nepeikiu, bet išsirinkau rėmelius kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

AugusteD

Greitas ir kokybiškas aptarnavimas

Greitai ir gerai sutvarkė akinius. Taip pat už nedidėlę kainą, kitoje vietoje už šią paslaugą būčiau sumokėjus kelis kart daugiau. O be to aptarnavimas buvo greitas ir malonus. Nors tereikėjo pakeisti varžtelį, tačiau darbas buvo atliktas puikiai. Išėjau laiminga su tvarkingais akiniais. Adresas Savanorių pr. 346 (PC SAVAS)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai