Atsiliepimai

Fielmann

www.fielmann.lt

Atsiliepimai

Dominyka

NEREKOMENDUOJU

Prieš metus pirkau akinius Fielmann, kurių vertė sieke beveik 500eur, rinkausi kuo kokybiškesnius stiklus. po metų laiko susibraižius stiklams, sulaukiau tik atsakymo, kad akiniai pirkti ne pas juos ir, kad betkokiu atveju aš esu kalta. Nes sausai valiau akinius ar naudojau džiovintuvas ir, kad akiniai gali susibraižyti net palikti ant saulės. Nors aš su akiniais visą laiką, tai nori nenori jie saulės gaus. Padariau išvadas, pas jus buvo pirkta pirmą kartą gyvenime ir tikrai paskutinį. Stiklams suteikiama 3 metų garantija šiaip sau. Apgailėtina ????‍♀️
Jokių, kainos dideles, personalas neprofesionaliai atlieka savo darbą
Didelės kainos, informacijos nesuteikimas, grubus bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Pirštinės

Labai nusivyliau darbuotojos abejingumu ir tuo, kad tokiu metu optikoje neturi vienkartinių pirštinių, o be jų neleidžia matuotis akinių, jokios informacijos lauke ant durų nėra, todėl teko arstovėti eile lauke ir tik įėjus buvau informuota, kad be pirštinių matuotis akinių negaliu, pardavėja net nepajudėjo ir vos išlemeno, kad be pirštinių negalėsiu matuotis. Ejau nes senieji akiniai tiesiog sulūžo.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Livija

Dėka Fielmann matau puikiai!

Esu labai patenkinta Klaipėdos opikos Fielmann Manto g. 7 puikiu aptarnavimu, gydytojų ir personalo nuoširdumu, profesionalumu ir kokybe. Užsisakiau dvejus akinius, parinko ir padarė labai kokybiškai. Didelės nuolaidos, kuponai kitam žmogui ir puiki galimybė pasirinkti tinkamiausią rėmelių variantą. Džiaugiuosi, kad atradau Fielmann optiką. Matau pasaulį kitomis spalvomis... Dėkinga gydytojoms ir visam personalui. Tikrai rekomenduoju ir kitiems apsilankyti ir įsigyti kokybiškus akinius.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aptarnavimas,ipakavimas

Pirkau sau akinius už 119€
Paklausė ar darysiu patikrą ir t.t. ,pasakiau kad ne, turiu savo daktarą, apsisuko ir nuėjo.
Įdėjo mano akinius į paprastą maišiuką, už tokią kainą galima į dėžutę jau dėt, gale dar 1€ grąžos nedavė, reikėjo jos paprašyt, kad grąžintų mano pinigą...

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Bucia

Baisu

Gamino visai šeimai 4a. Visiems nelabai gerai nustatytas regėjimas, išleidom 1900 eu. Man darė progresinius 1men. 6 kartą važiuoju akiniai smunka spaudžia galvą visas mandagumas dingo.
Nera
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Iveta

Nuostabus aptarnavimas

Puikus aptarnavimas, atėjau pasitikrinti regos. Iškart prisistatė konsultantė, nuvedė prie stalo, atnešė užpildyti anketą, viską išsamiai paiškino ir dar pasiūlė pasivaišinti kava. Pranešė ,jog reikės laukti 20min ,nes daug žmonių, bet tereikėjo tik 5min. Atėjusi specialistė buvo labai maloni, viską išsamiai paiškino ir davė patarimų. Regos testas praėjo greitai ir sklandžiai. Specialistė patarė neužsisakineti akinuku,nes jų dar tikrai nereikia,kitaip tik sugadinčiau savo regą.Stebėjau kitas konsultantes ,kurios padėjo žmonėms rinktis akinukus, iškart pastebimas noras padėti,paslaugumas. Kalbu apie PC Akropolis Vilnius Fielmann optikos salona. Tik geriausi atsiliepimai.
Paslaugumas. Puikus aptarnavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

domisrim

Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, akiniai pagaminti vos per 2 dienas!

Esu be galo patenkintas Fielmann darbuotojų aptarnavimu. Savaitę vaikščiojau po įvairias optikas ir ieškojau sau akinių. Esu studentas, suprantama, norėjau biudžetinio varianto. Labiausiai traukė Vision Express, kadangi ten rėmelius gaminantis pas juos, lęšiai - nemokamai iki rugsėjo galo. Problema tame, kad nesugebėjau nei Kauno Akropolyje, nei Megoje rasti akinių. Tuomet užsukau į Megos Fielmann, nors ir buvau nusistatęs priešiškai, nes galvojau, kad bus labai brangu. Tik čia sugebėjau rasti sau tinkamus akinius (beje, gal per 10 min :)) ). Tuo pačiu pasitikrinau regėjimą. Nustebino gydytojo kruopštus darbas, papasakojo apie mano problemą (astigmatizmas), kokius akinius reikia įsigyti, kodėl juos reikia įsigyti ir taip toliau. Akiniai mano rankose buvo po vos 2 dienų. Esu labai patenkintas nauju pirkiniu! AČIŪ!
Puikus klientų aptarnavimas, didelis pasirinkimas, nedidelės kainos, paslaugus personalas

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Deja dedu dideli minusą

Kai pirkau akinius aptarnavimas nuostabus... kai po metų atėjau su garantiniu dėl lęšių broko, jau dingo visa pompastika :D iš aukštos klasės aptarnavimo liko turgaus lygio rėkiančios bobos :D

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ru

Fielmanas recepto gailina

Tikrinome vaikui akis oze rugsejo 3 d.Viskas su gydytoja gerai. Susimokėjome 30 Eur už patikrą. Atstumas pažymoje buvo nurodytas skirtingas, tad paprašiau recepto akiniam. Toks jausmas, kad nusikaltimą darau. Tai darbuotoja tiesiog ant lapelio išvedė vidurkį ir padavė. Likau apšalusi, moki už paslaugą pilnai ir va taip...Planavom akinius Fielmane pirkti, bet vaikas sau nerado ten tinkamų, kitą kart svarstymų apie Fielmaną net nebus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gin

Kauno akropolio fielmann

Šiandien (2019.09.04) lankiausi Kauno akropolio Fielmann optikoje, ir esu labai patenkinta darbuotojų aptarnavimu:)) Gydytoja kruopšiai ištyrė regėjimą, kitos darbuotojos buvo labai malonios ir paslaugios. Pasitiko su šypsena,atsakė į klausimus, padėjo išsirinkti rėmelius, lęšius, paaiškino kaip kas. Labai didelis AČIŪ JOMS!! Dabar su nekantrumu laukiu akinuku!! Rekomenduoju šią optiką!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

AKINIAI: Fielmann
Sveiki, kokia regos patikrinimo kaina?

AKINIAI: Fielmann parašė klausimą 2021.06.04

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti