Atsiliepimai

Atsiliepimai

Valentas

Šuds

Sumokesiu 100 eur uz sutarti nutraukima.. eina jie paskui rusu laiva. Internetas - siaubas, televizija- ner ka ziuret. Uz tai- 30 eur i men. Sukciai!!!! SUKCIAI !!!! Cgate - fuc... viso gero!!
Pasirinkit kanala ????

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Agnė

Nerekomenduoju

Lėčiausias internetas kokį esu turėjusi. Lėtai užkrauna puslapius, dažnai ryšys nutrūksta, ypač savaitgaliais. Nesiskundžiu dėl televizijos, bet jei norite gero interneto ryšio - nuoširdžiai rekomenduoju rinktis kažkokį kitą tiekėją ir nedaryti mano klaidos.

Atsiliepimas parašytas: 2022.10.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edgar

Baisiausias košmaras

Žiauriai neprofesionalus darbuotojai, pasakeme kad norime juos palikti, išprašė kad pagalvotume pusę metų, sutikome, po pusės metų be mūsų leidimo pratęsė patys sutartį . Paskambine ir paklausė kodėl taip padarė neperspeje ir nesusieke su mumis, pasakė kad jau tiesiog pusę metų praejo, vienu zodziu nutraukeme sutartį! Negana to jau praėjo keli mėnesiai ir vis ateina sąskaitas už kurias sumokame , bet po mėnesio ir vėl ateina negana to dar ir rašo nesumokėjus per 30d paduos anstuoliams kai paskambinus ir paklausus jų kada nustos siųsti saskaitas TAI PO 7€ TAI PO 6€ JUK NUTRĄUKEME JAU SENIAI SUTARTI, vis sako čia jau paskutinis mėnesis. Niekam nepatariu jungtis prie šio CGATES!!! BAISIAUSAS KOSMARAS!!!
KURIO NEGALIME ATSIKRATYTI NORS MES VISADA VISKA MOKAME LAIKU!!! FUUUUUUUUUUUU
KOŠMARAS

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Virgis

Pradėjo blokuoti visus IPTV grotuvus

Naudojant Cgates internetą neįmanoma žiūrėti jokių IPTV kanalų, nes šis interneto tiekėjas blokuoja visus IPTV grotuvus. Net apsai esantys oficialioje Samsung televizoriaus parduotuvėje Cgates yra blokuojami. Dar pora mėnesių atgal šitos nesąmonės nebuvo, viską puikiai galima buvo žiūrėti. Dabar kažkoks košmaras, norint pasižiūrėti IPTV reikia jungtis per VPN servisus, lyg gyventum kokioje gūdžioje Rusijoje kur valdžia nusprendžia kas žmogui yra gerai ir kas blogai. Kiek aš žinau, kiti interneto tiekėjai IPTV grotuvų neblokuoja ir naudojantis jų paslaugomis be problemų galima naudotis IPTV televizija. Nesirinkite Cgates kaip interneto paslaugų tiekėjo, nes vargu ar kam gali patikti interneto tiekėjo savo nuožiūra cenzūruojamas internetas...

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rixo

Melagiai

Sąlygų nesilaikimas. Nėra technines konsultacijos ir pagalbos. Niekas nekelia ragelio! Du kartus pakėlė ir numetė skambutį. Atisasakant sutarties nemomesiu jokio "nutraukimo mokestis".
Nera
Pilna

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nesvarbu

Šūdas paskutinis

Ką jūs savo klientam siūlot per šūdo gabalą o ne internetą, kur net youtubą žiūrint vos vos 480p kokybę išveža, o jei ant laimingos dienos papulsi tai ir su 720p žiūrėsi, apie 1080p net nesapnuoju. Žaidimams kuriem reikia interneto irgi nepajėgūs labai retas atvejis kada žaisčiau su mažesniu nei 100ping, žodžiu labai nusivyliau, baigiasi sutartis iškart pereinu
Jokių
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gediminas

Aptarnavimo kokybė

Dirba "standartiškai", pagal tai, kad buvo parduota, o ne pagal tai ko nori klientas.
Kaip paaiškino meistras jiems neįdomu, ko reikia klientui, jie daro tai, kas parašyta "užduotyje" pagal tai "kas buvo parduota".
Labai puikus požiūris į savo klientą, kuris tau moka pinigus. Ačiū, Cgates.-
Dirba sau, ne klientui.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Julija

Baisu

Po ilgo laiko, kituose namuose teko įsivesti Cgates. Viskas nuvylė. Internetas stringa, WIFI stringa, na žodžiu. Po beveik 4 metų, pasiūlė išbandyti kažkokį naują priedėlį. Padarė didelį įspūdį, pradėjo labai patikti, bet, atsidarėme filmų nuomą, o ten - beveik visi filmai RUSŲ KALBA (lietuvių televizijoje). Atsisakysime Jūsų paslaugų, nes jau atsibodo negyvai ir kitiems pasakysim.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Nerekomenduoju

Turime interneto ir išmaniosios TV paslaugas. Internetu nesiskundžiu, bet televizijos paslaugos siaubingos. Įrašų neįmanoma žiūrėti ilgiau nei 10min jeigu pasiseks, kitaip nustringa ir rodoma tiesioginė kanalo transliacija. Netgi žiūrint laidas tiesiogiai - transliacijos stringa, pastoviai kartojasi prisijungimo klaida. Klientų aptarnavimas teigia jog buvo ar yra vykdomi kažkokie darbai, bet apie tai niekas neiformuoja, o trukdžiai vyksta 2 mėn???Džiaugiuosi jog nusprendėme atsisakyti paslaugų po bandomojo laikotarpio.
Televizija

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mantas

Nemanau, kad tai sąžininga.

Sugalvojo pasipelnyti. Turiu dveju metų sutartį ir dabar likus 10 mėnesiu prisidenge “bus greitesnis internetas “ kelia sutarties įkainius .

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Julijadel
Jūsų įrašai ismanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta ???? arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip??? Už ką pinigai mokami!

Julijadel parašė klausimą 2020.11.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Raimonda
Ar jūs manote, kad yra sąžininga siūlyti paslaugą pasididinti interneto greitį, neįspėjus kliento, kad jis įsitikintų, ar jo kompiuteris palaiko tokį pralaidumą? Atsakymas, kad pats kaltas, reiškia, kad klientą galit prarasti amžinai, galbūt jis net susimokės už sutarties nutraukimą.

Raimonda parašė klausimą 2020.11.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti