Atsiliepimai

Universalūs sprendimai

www.us.lt

Atsiliepimai

marciakas

Puikios paslaugos

Us.lt siūlo puikias hostingo ir domenų registracijos paslaugas, kainos palyginus su konkurentais tikrai mažos, hostingai nestringa, kiek teko naudoti, niekada nebuvo išjungta svetainė dėl techninių nesklandumų ar kitų problemų, susisiekus greitai atrašoma, nesumokėjus už paslaugas laiku, vis tiek paliekama jūsų svetainė ir laukiama apmokėjimo ~30dienų(kalbu apie hostingą). Vien tik pliusai, rekomenduoju visiems

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Geros Paslaugos

Teko naudoti porą kartų daug gerų pasiūlymų geros kainos, greitas hostingas viskas labai gerai rekomenduočiau išbandyti. 10/10

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Puikus pasirinkimas jaunuoliams

Puikus pasirinkimas pradedantiesiems, norintiems apsiuostinėti ir pasižaisti. Paslaugos pigesnės už pigias – niekur nerasite tokių kainų. Pagalba labai operatyvi, Egidijus dažniausiai atsako valandos bėgyje. Jei jūsų svetainė nedidukė, nereikalauja didelių srautų, nieko geriau už US.lt nerasite.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Idealus

Idealus hostingas daug resursų nereikalaujančioms svetainėms, pvz. reprezentacinėms. SMS hostingas už 0,29 Eur per mėnesį su neribotu srautu, bei 100 MB, nežinau ką galima rasti tobulesnio. Uptime, pagal mane 100%, ir svetainės yra pasiekiamos 24/7. Beje, jie perparduoda serveriai.lt paslaugas, tai jeigu problemų turi jie, turės ir us.lt klientai. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Daugelio lūkesčius patenkinantis hostingas

Hostingo paslaugomis teko naudotis ir praeityje, ir dabar tenka. Viskas puiku, kainos mažos, viskas gerai veikia, užsakant paslaugas domenas buvo gautas nemokamai. Tik geriausi įspūdžiai. Tiesa, nežinau, kaip šias paslaugas vertintų tie, kuriems reikėtų didesnių išteklių. Nors, manau, us.lt patenkintų kiekvieno lūkesčius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Pastovus klientas

Labai džiugina US paslaugos. Naudojuosi pastoviai. Kainos tikrai žemos, o kokybė tikrai gera, na kiek ten gera, bet problemų su jais per ~5 metus nesu turėjęs. Testavimui už 0,29 euro centus SMS pasiimi hostingą su subdomenu ir išdarinėji ką tik nori, srautas neribotas, bet tik 100 MB vietos. Jei imi hostingą ir bet kokį .lt, .com, .eu, .net domeną metams kaina tik ~17 eurų, t.y. domeną gauni nemokamai, moki tik už hostingą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Geras hostingas

Teko naudotis us.lt paslaugomis. Likau nustebinta, kad už tokia maža kaina, suteikiamos kokybiškos paslaugos. Visada, kaip reikia užsisakyti hostinga, visada naudojuosi us.lt paslaugomis .

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Pigu, bet tai nauda tik 'pigiems' projektams

Jau kelintą kartą tenka susidurti su šiuo tiekėju, tai kainos grynai atspindi ką gausi. Man tai grynas SMS hostingas, skirtas pradedantiesiems susipažinti kaip kas ir pasižaisti. Pavyzdžiui, pats negali pakeisti domeno DNS vardų serverių, reikia gaišti laiką prašant pas juos. Hostingo serveris vienas iš lėtesnių. PHP lygtais 5.4 ar kažkokia sena. Pasitaiko problemų su failų valdytojais, WP CMS negali įrašyti ir pan. O Cpanel kažkokia seniena. Aš tai jį tik aplenkčiau...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Geriausios hostingo paslaugos

Tenka dažnai kurti įvairius tinklalapius. Kiek teko išbandyti hostingą ir domeną teikiančias įmones "Universalūs sprendimai" buvo geriausi. Visų pirma tai patinka kainos, jos tikrai nėra didelės, o perkant hostingą prideda domeną. Dar labai patiko, kad galima pirkti ir mažų privalumų, paprastus hostingus, jų kainos mėnesiui išvis centai. Aptarnavimas tikrai geras, atsako greičiau nei per kelias valandas. Serveriai pas juos tikrai kokybiški per kelis metus neatsimenu nei vieno nesklandumo ar serverio lūžimo. Žodžiu vienas geriausių tiekėjų mano nuomone.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai