Atsiliepimai

Briedžių medžioklė

Vilniaus g. 54, Karmėlava

Atsiliepimai

Kristina

Puikus maistas

Lankomes viesnages i Lietuva metu jusu kavineje jau kelinta karta. Maistas tobulas , tiesiog 10 balu ., patiekimas labai geras. Maistas suteike malonuma. Bet aptarnavusios padavejos tai kazkoks kosmaras, jokios kulturos, jokio etiketo. Atnese gerimus padejo ant stalo krasto ir nuejo, patiekalus atnese ir nepadejo pries mus, padazo laukeme keleta minuciu nors buvo uzsakytas kartu. Ne karto nepriejo nepasiteiravo ar ko netruksta. I pastabas apie ju aptarnavima , tiesiog reagavo kaip i juoka.
Maistas puikus
Aptarnaujantis personalas sisubingas

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tytek

Aptarnavimas - siaubingas, maistas - puikus

Dažnai lankoma vieta dėl skanaus maisto ir puikios aplinkos. Tačiau kiekvieną kart užsukus labai tenka nusivilti aptarnavimu. Atrodo, kad padavėjos nesupranta ką čia veikia. Patalpoje tikrai šilta, bet padavėja maistą nešioja su striuke, lyg ką tik nuo gatvės aptarnaut žmones būtų atėjus, stalo nuvalyti net nesivargino kol nepaprašėme, darbo aplinkui matosi, jog netrūksta, kol jos tuo tarpu plepasi už baro ir garsiai aptaria padavėją, kuri ką tik išėjo į virtuvę. Visa kita puiku, bet aptarnavimas tikrai siaubingas.
Maistas, aplinka
Aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
LediV

Brangu ir ne itin kokybiška

Kainos tikrai aukštos. Už cepeliną ar bulvinių blynų lėkštę mokėti 10 eur. tikrai ryškiai per daug. Cepelino skonis neblogas, tačiau jo dydis lyginant su hyper cepelinais prieš kokių 10 metų tikrai sumažėjęs. Spirgučių padažo nepadaro, ant grietinės šaukšto užmesta virto kumpio ir tiek žinių. Padavėjos nemalonios, ilgai neatnešė meniu ir mažai kreipė į mus dėmesio. Pliusas tiems kas su vaikais, kad yra mažas vaikų kambarys. Negrįšime.
Vaikų žaidimų kambarys
Labai didelės kainos, ne itin aukšta kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
arnoldasz

Didžiausi ir skaniausi cepelinai Kaune

Kadangi dirbu savanoriuose tai su darbu per pietus būna dažnai nulekiam. Patinka man čia maistas, toks paprastas - cepelinai, vėdarai, bulviniai blynai. Už kokius 7 eurus jau net nepavalgai, o kaip sakyti "paėdi". Bet skanus maistas, sotus. Dar visai nieko gira.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Geros kainos, dideli ir skanūs cepelinai

Lankiausi restorane Briedžių medžioklė jau pora kartų. Kas keisčiausia, kad po euro įvedimo vis dar nėra brangu ir porcijos didelės ir skanios. Visada pasiimu vieną cepeliną, jo man per akis, kainas berods 3 eurai, bet skanus ir pavalgai. Gal tokios kainos ir kokybė dėl nepatogios geografinės zonos, nes reikia lėkti link Karmėlavos. Šiaip meniu geras, gan platus, tokio normalesnio maisto pasiūlymais valgančiam žmogui: kepsniai, vėdarai, bulviniai blynai ir pan. Aplinka irgi faina ir tvarkinga, sėdi daugiau tokio normalesnio amžiaus visi, ne MacDonald's chebra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai