Atsiliepimai

Atsiliepimai

Klientė

Nerekomenduoju

Esu pasipiktinusi HBH Vilnius šį šeštadienį 05/ 14 d. vykusiu aptarnavimu , administratorės Paulos bendravimu. Situacija tokia, kad iš anksto “gyvai “ne internetu derintas ir užsakytas maistas ant stalo nebuvo pateiktas ( užkandžiai, vaisių asorti) administratorė nepranešė, neperspėjo kad maisto neturės, nors rezervuotas stalas 15 žmonių buvo iš anksto. Aptariant dekoro klausimus -buvo žadėta ant stalo žvakidė- jos taip pat nebuvo. Kodėl meluojama, kad norimai datai visi stalai rezervuoti- realybė visai kita, vietų tikrai pilna. Šventė tikrai sugadinta. Nepatogiai jaučiausi prieš svečius, dėl tuščio stalo. Kodėl tokia nepagarba klientui? Kas tai aplaidumas? Iš kur toks nenoras, o gal ir nesugebėjimas dirbti pavestą darbą ? Kol dirbs tokia neatsakinga administratorė- šios vietos niekam nerekomenduosiu !

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Roma

Aptarnavimas puikus.

Aptarnavimas puikus. Buvome 6 žmonės. Keturi iš jų valgė karka. Visi 4 apsinodijo. Sutapimas? Gal būt. Bet abejoju. Ačiu už linksmai praleista laika WC.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inga

PASITIČIOJIMAS IŠ DARBUOTOJŲ.

Pasitičiojimas iš darbuotojų:tokia apyvarta,tiek visada žmonių,o algos laiku išmokėt nesugeba. BAISU,GĖDA. Mano dukra dirba HBH(Molėtų pl.Vilnius) nuo 18m. Po mokyklos važiuodavo į darbą. Dabar baigė 12-tą klasę, įsidarbino jau pilnu etatu, bet ant dienų parašė pareiškimą išėjimui. Nes visiškai nesiskaito su jaunom darbuotojom. Sekmadieninė pamaina turėjo išplauti šlangu terasą, bet jie to nepadarė.Valytojos išvis sėdėjo ŽIŪRĖDAMI FUTBOLĄ, jiem dzin. Pirmad.dukra su bendradarbėm iš ryto atėjus į darbą, išgirdo direktorės liepimą:PLAUKYT TERASĄ. Ir KODĖL,JIE turi paklusti kiekvienai užgaidai, jei net algos negauna laiku. SARMATA

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Baisu

Labai esu nusivylusi Jūsų restoranu. Toks jausmas, kad Jums visiškai nesvarbus klientas. Tik užėjus ir praejus pro administratorę jokio laba diena, meniu reikėjo laukti 10min per tą laiką jau buvo kilusi mintis atsistoti ir pereiti pas jūsų konkurentus. Užsisakius gerimų teko vėl ilgai laukti. Maistas....išvis nėra žodžių....kaip taip blogai gali būti tokiame restorane.... šaltibarščių tokių neskanių dar nesu valgius, užsisakėm kopustienų tai toks jausmas ir skonis, sriuba trečios dienos.... toliau sekė antri patiekalai:cepelinai ir bulviniai blynai. Cepelinai nešvieži, iki galo neišvirti atnešti šalti.... blynai manau buvo šiek tiek geresnis patiekalas, bent jau buvo karšti. Kokybė labai prasta už pakankamai didelę kainą. Prastesniame restorane nesu buvusi ir daugiau niekada nebeeisiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Gera vieta praleisti laiką

Žinau, kad HBH yra ir Vilniuje ir Palangoje, bet lankytis teko tik sostinėje. Na, vieta įdomi, jauki, rami. Aptarnavimas malonus, maistas pateikiamas skanus, atitinkantis porcijas, tikrai galima neišleidžiant daug pinigų sočiai pavalgyti. Likau patenkintas ir nakvyne.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Labai skanus maistas už patrauklią kainą

Visados apsilankau HBH, tiek Palangoje, tiek Vilniuje! Viena iš nedaugelio maitinimo įstaigų, kurios siūlo labai skanų maistą už patrauklią kainą. Visados porcijos atitinka savo kainą, o maistas visados labai šviežus. Taipogi siūlo patį skaniausią alų ir girą!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Jauki aplinka

Puiki vieta, praleisti su šeima ar draugais. Viduje jauki senovinė aplinka, o lauke taip pat ne ką prasčiau. Skanūs patiekalai, bei kainos nėra kosminės. Be to vasaros metu prie pat restorano yra galimybė paskraidyti su parasparniu

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

HBH Vilnius prastai palyginus su Palanga

Keletą kartų teko lankytis HBH Vilnius, tai galiu drąsiai pasakyti, kad žymiai prastesnis maistas, mažesnės porcijos nei Palangoje. Tai teko nusivilti, kainos tokios pačios, o gal ir net didesnės, bet maistas daug prastesnis. Pliusas tik tas, kad yra aikštelės žaisti vaikams, aplink gamta, tvenkinys, bet daugiau nieko gero.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

nikas
Užvakar važiuojant iš Vilniaus į Uteną nutarėme sustoti ir pavalgyti hbh komplekse.buvo šilta,todėl norėjome pavalgyti lauke prie staliuko,buvo ir laisvų ir užimtų,priėjom prie staliuko ir laukė padavėjos.ji praėjo pro mus keletą kartų aš pasisveikinau,bet ji net galvos nepasuko lyg mūsų nebūtų,pagalvojau kad labai užimta užėjau vidun paimti meniu pats,priėjau prie baro ,bare nieko nebuvo,prie įėjimo anr servanto gulėjo meniu,bet jos buvo tik gėrimų ,valgių meniu neradau,pro mane vėl praėjo padavėja ir vėl jokio dėmesio,gryžau prie staliuko lauke ir supratau kad niekas nebuvo net priėjęs.Na teko daug kur pabuvoti ir sovietmečiu restoranuose ir per 10 metų gyvenimo užsienyje visokio lygio barų ir restoranų teko lankyti,bet tokio kaip hbh ignoravimo dar nebuvau patyres.Su sugadinta nuotaika pakilom nuo staliuko ir išvažiavome.Linkiu greičiau bankrutuoti ir užsidaryti,kad daugiau netektų tokių pažeminimų daugiau nepatirtų dar daugiau lankytojų

nikas parašė klausimą 2020.09.18

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti