Atsiliepimai

Cat Cafe

www.cat-cafe.lt

Atsiliepimai

Mantvidas

Labai blogai

Būkite atsargūs eidami su vaikais iki 6 metų. Savininkas viešai teigia, kad šie vaikai nėra laukiami (tai pamatėme vėliau, tikrindami atsiliepimus), ir anksčiau jie nebuvo įleidžiami, tačiau lygių galimybių kontrolierius privertė įleisti vaikus iki 6 metų. Apsilankėme su 14mėn vaikiuku, ir mums buvo pasakyta, kad vaikas per garsiai krykštauja, todėl mūsų nepatarnaus ir turime išeiti (vaikas neverkė ir neisterikavo, kačių jokiu būdu neskriaudė ir negąsdino, tiesiog džiaugėsi matydamas vaizdą).

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

janinabr

Labai nusivyliau

Užsirezervavome staliuką iš anksto, vaikai labai laukė ir žinojome apie amžiaus apribojimus. Tačiau darbuotojams kilo įtarimai dėl vieno iš vaikų amžiaus ir neįleido. Niekur nei taisyklėse, nei rezervacijos patvirtinime nebuvo informacijos, kad tikrins vaikų asmens duokumentus. Net kai vyresnioji dukra norėjo pasilikti, o mes palauktume ir to neleido, nes kitam vaikui negalima buvo būti net kavinės prieangyje. Labai liūdni ir nusivylę vaikai turėjo grįžti namo, o mes praradome sekmadienio vakarą ir pinigus keliui. Manau, šioje kavinėje tiesiog trūksta žmogiškumo, net kai lankėmės muziejuose Lietuvoje ir užsienyje, kur vaikai turėjo bilietus su nuolaida ir tai niekada neprašė dokumentų.

O šiaip apie aplinką, patalpos pakankamai mažos, tvanku ir pakankamai triukšminga.
Išskirtinumas
Trūksta elementaraus žmogiško supratimo

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Anželika

Pasipiktinimas

Norėčiau pasakyti tokį priekaištą savininkui šios kavinės, dėl nustatyto vaiko amžiaus nuo 6 metų, tai turėtų būti pirmame internetiniame puslapyje ir ryškiai parašyta, o ne taisyklėse, kur žmogus gali, net ir nepažiūrėti, kaip ir įvyko mūsų atveju ir manau, kad mes ne vieni tokie, kadangi net į galvą neateitų tokia mintis skaityti kavinės taisykles, kas ten tokio gali būti. Žiūri kavinės kontaktus, meniu , na dar ir kainas, nes net neįtarsi tokio dalyko kaip vaikų amžių! Mes atėjome su vaikais ir tik lipant kavinės laiptais pamatėme užrašą, jog nuo 6 metų, mūsų vaikams 4 metukai ir aišku mūsų neįleido, vaikams buvo kalnas ašarų, jie negalėjo suprasti, kodėl jiems negalima įeiti. Turėtumėte šią info talpinti taip, kad iš karto visi matytų, o tikrai ne taisyklėse!

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Neįprasta vieta

Lankiausi čia kartą, buvo tikrai įdomu dėl šios vietos unikalios temos ir visur žaidžiančių, miegančių ar šiaip vaikštinėjančių kačių. Maistas ir gėrimai neblogi, tiesa, kaina nemaža. Vieną kartą apsilankyti visai nieko, bet daugiau neičiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Gera vieta dėl įvairovės

Išskirtinė vieta pasisedėti ir išgerti kavos. Tiesa, kažko labiau kažin ar rinkčiausi. Desertas buvo skanus, bet nepatiko, kad sėdimose vietose kai kur buvo galima išvysti primėtyto kačių ėdalo. Visgi dėl to kalčiausi turbūt yra lankytojai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Kačių kavinė

Tikriausiai vien iš pavadinimo aišku, kad ši kavinė skirta kačių mylėtojams. Teko lankytis kartą. Desertai buvo skanūs, katinukai gražūs, keli buvo atbėgę pasisveikinti. Puiki, netradicinė kavinė

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai