Atsiliepimai

Pagaminimo metai

1996-2003 (2)

2004-2010 (1)

Atsiliepimai

sarasnoos

Gan ekonomiška, patogi mašina

Porą metų turiu E39 2001m. 525D. Didesnių nusiskundimų neturiu, trasoje, kur praleidžiau daugiausiai laiko kuro "valgo" gan taupiai apie 7l/100km. Mašina su Msport važiuokle kiek kietesnė, tačiau gan komfortabili. Per porą metų neteko investuoti rimtiems gedimams. Tad mašiną vertinų teigiamai. Didžiausias minusas - dėl mašinos paklausių detalių mašiną pavojinga laikyti nesaugomoje aikštelėje, nes ilgapirščiai linkę pavogti veidrodėlius, bamperį, lempas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Geras automobilis, tačiau turi ir trūkumų, kuriuos reikia visada prižiūrėti

Mano turėtas:
2004 m. 3.0 l. dyzelinas.

Pliusai: Išvaizda, dinamika, malonus vairuoti, kokybiškos detalės tiek išorėje, tiek viduje;
Minusai: Įsiurbimo kolektoriaus sklendės, automatinės greičių dėžės karterio tarpinės, žvakių rėlė bei žema provaža žiemą;
Patarimai perkančiajam: Patikrinkite ar sklendės išimtos ar keistos, pažiūrėkite ar dėžės karterio dangtis neaplašėjęs nuo tepalo, ar pavaros nedaužo, ypač jungiant atbulinį bėgį (turi įsijungti be garso, švelniai). Patikrinkite ar ant šalto važiuojant nešokinėja apsukų rodyklė, ar užkyla iki 90 antifrizas, ar nesijaučia kažkokio keisto kvapo salone užvedus šaltą variklį, nes būna įtrūkęs išmetimo kolektorius. Paspaudus pedalą iki dugno neturi mesti jokio dūmo. O geriausiu variantu, tiesiog nuvaryti į autoservisą, ir atlikti diagnostiką - vienintelis būdas nenupirkti "katino maiše".

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mar4ela

Minkšta, patogi mašinytė

Dešimt metų atvažinėjau su dyzeliuku, jokių didesnių problemų nebuvo. Kas liečia pakabą, tai dažnai tekdavo stabilizatorius tvarkyt. Porą kartų kūro siurblį restrauruot (ne pagrindinį, o esantį bake). O šiaip labai patogi mašina, ne veltui buvusi metų automobiliu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.03.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai