Atsiliepimai

Variklis

1.9 TDI (3)

1.6 (1)

Atsiliepimai

Vilius

Neužmušamas

Patvarus, bet atgyvenęs automobilis, kurio eksplotacija beveik nieko nekainuoja, kuro sąnaudos bent jau šiam varikliui (1.9) yra labai mažos, variklis taip pat neužmušamas, salonas nėra erdvus, bet nuo taško A iki B užtenka pilnai, automobilis labiau skirtas darbui, negu išvykoms.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JustasD

Mažai gendanti ir patvari mašina

Šeimoje turime Audi 80 B4 1.6 74kw benzinas/dujos automobilį. Pirktas prieš daug metų, tačiau iki šiol idealios būklės. Nė vienos rūdelės. Pagaminimo šalis Italija. Gedimai retai ir tik susidėvėjimo, prižiūrima mašina, todėl bėdų su ja nėra. Varikliukas žinoma šiais laikais jau per silpnas, jaučiasi, jog trūksta galios, ypač atsisėdus nuo kokio 1.9 TDI. Važiuoklė ir variklis - neužmušami. Deja komforto per ne lyg didelio nerasite. Salonas nedidelis, panelės plastmasės užima daug vietos. Bendrai paėmus - norintiems važinėti be didelių investicijų, puiki mašina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Morališkai pasenęs, bet labai patvarus automobilis.

Turėjau tokį automobilį, pagrindiniai pliusai yra tie, kad išlaikymas praktiškai centai, palyginus su kitais automobiliais, tepalai pusiau sintentiniai ir keičiami nebūtinai laiko, žodžiu automobilio variklis neužmušamas. Viduje vietos mažai, komforto nelabai yra, bet jei norite pigiai važinėti, tai pirkite šį automobilį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Patvarus automobilis, vietos gana nemažai

Audi 80 b4, 1.9 tdi, 66kw. Antrasis mano automobilis atkeliavęs ant tralo tiesiai iš Vokietijos. Automobilis buvo nupirktas už 900 eurų 2012 metais, pačio automobilio pagaminimo data 1994 metai. Automobilį pirkau gan pigiai, todėl teko nemažai įdėti, kad praeitų TA. Toliau visą gyvavimo laIką kol turėjau iki 2015 metų lapkričio gedimų nelabai buvo, tik atsirado neaiškūs neužsikūrimai šaltuoju metų laiku, taip pat pradėjo varyti tepalą į antifrizą (galbūt kaltas tepalo aušintuvas, galbūt tarpinė), nesigilinau ir pardaviau. Taip pat paskui pradėjo variklis kaisti, tačiau gal tai daviklio bėda, nes važiavimui įtakos neturėjo. trumpai tariant gedo, bet visalaik važiavo. Kuro sanaudos apytiksliai 6 l/100 km. Trauka neįspūdinga. Salone erdvu ir labai nemažai vietos, lyginant su naujesnėmis audi a4, šitoje vietos dar daug.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai