Atsiliepimai

Atsiliepimai

Blacksnow

Tikrai geras , bet nepigus telefonas

Naudoju, kaip antrąjį telefoną, tikrai galiu sakyt, kad pavykęs telefonas. Didžiausi pliusai tai : "smooth" menu, nelagima, nebloga baterija, nebloga kamera. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Iphone 6

Neesu apple fanatikas, bet taip jau susiklostė, kad turiu ir macbooką ir iphoną dabar šeštą prieš tai turėjau penktą. Pats telefonas nėra blogas, turi ir pliusų ir minusų taigi pradėkim nuo pliusų: OS operacinė sistema - negaliu sakyti, kad ji ideali nes po metų naudojimo šeštukas kartais sugrybauja žinoma su androidu nepalyginsi, bet manau ne tame jos privalumas. Apple sistema man sinonimas saugumui visi tie icloudai findmyphone ir pan. Tai nuostabūs dalykai. Taip pat didelis pliusas pačiai kompanijai, kad ji taiso savo klaidas ir pasibaigus garantiniam aptarnavimui, pagal tam tikras programas kurias galima pračekint oficialioje interneto svetainėje. Taip pat iphonai nenuvertėja taip greit kaip androidai. Na o minusų turiu prikaupęs taip pat: silpna baterija (naujas laikė 2-3 paras, deja ilgai nepasidžiaugiau po 3 mėn. liko 1-2 ir galiausiai po 6 mėnesiu tik para. Silpna kamera esant prastam apšvietimui. Labai daug reikia žaisti norint įsikelti savo muzikos į telefoną nekalbu api itunes muziką kurią reikia pirkti kalbu apie paprastu mp3 arba video failus žiauriai nepatogus interfeisas. Ir trumpą garantiją taip pat priskirčiau prie minusų tarptautinė vienerių metų perkant iš apple atstovo...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Puikus daiktas

Naudoju šį telefoną jau pusantrų metų ir neturėjau tokių problemų, kurias turėjau su samsung telefonais. Einant amžiui atsiranda problemos su baterija, bet pati operacinė nestringa ir dirba greitai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Telefonas, turintis geriausią operacinę sistemą

Galiu pasakyti, kad šiuo iPhone naudojuosi nuo išleidimo datos iki dabar (~2 metai) ir galiu pasakyti, kad tai mano geriausias turėtas telefonas. Kad ir koks jis jau senas (taip, 2-3 metai skaitosi daug technologijų pasaulyje), šis telefonas man nestringa. Dažniausiai būna kalbos su draugais, kurie sako "aik tu, iphone nesąmonė, permoki pinigus" ir t.t. bet tada paklausiu, kiek kartų per šią savaitę perkrovei savo samsung'ą? Taip, kaip ir pagalvojot, atsakymas dažniausiai užtildo. Bet taip, kalbant apie telefoną, tai telefonas ir gražaus dizaino, ir nestringa, visos funkcijos bei šiek tiek dar laikoma prabangos preke - todėl įsigiję šį telefoną tikrai nepasigailėsit (nors jei atvirai - nerekomenduoju, kadangi jau yra daug naujesnių modelių).

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

iPhone 6 telefonas

Labai geras telefonas. Naudoju jį jau 2 metus, niekad nebuvo užstrigęs, ar kažkas sugedę, po atnaujinimų telefonas tik dar greičiau veikia. Prieš šį telefoną visad naudojausi SAMSUNG telefonais ir įsivaizdavau, jog geresnių telefonų nėra, kol nepabandžiau šio telefono. Ir drąsiai galiu sakyti, jog tikrai niekada nekeisiu, visad tik iPhone telefonais naudosiuos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai