Atsiliepimai

AliExpress

www.aliexpress.com

Atsiliepimai

As

Esu labai pykta

Alixpress apgavo ant 500 eurų, daiktai neatėjo, o pinigų nieks negrąžino. Nežinau ką daryt, kaip atsiimti pinigus.6 mėnesiai neateina prekės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Kaip papulsi

Esu užkietėjusi šio tinklapio pirkėja ir galiu pasakyti pirkti iš čia ai lošti loterijoj, kartais gauni nerealios kokybės daiktą už labai mažus pinigus, o kartais sumoki daugiau ir gailiesi, dabar išmokau sekti žiūrėti kitų klientų atsiliepimus realias nuotraukas ir kreipti dėmesį į matmenis o ne kliautis nuojauta, iš esmės 80-90 proc prekių esu labai patenkinta o tuo likusiu 10-20 proc esu stipriai nusivylus. Gerai jog yra galimybė atgauti pinigus negavus prekės ar gavus ją brokuotą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Kartais praverčianti parduotuvė

Nebloga parduotuvė tik reikia nepasimauti ant sukčių. Galima rasti prekių neblogomis tik teks palaukti kartais ilgiau nei 30 dienų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Pigu, bet ilgai kol atkeliauja

AliExpress'e kiekvienas diena būna akcijos, kurios vertos dėmesio. Prekes atkeliauja ilgai, bet tikrai verta ir išeina dar pigiau negu Lietuvos parduotuvėse

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wimimi

Kartais nustebina :D

Labai daug perku iš šios parduotuvės. Esu patenkinta. Palengvejo pirkimas ir produktu išrenkimas kai atsirado galimybė dalintis nuotraukomis. Kartais tikies labai daug, ir tenka nusivilti, bet daugelis dalyku yra tikrai geros kokybės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Aliexpress - puiki parduotuvė

Kaip tik artėjant vasaros sezonui prieš 3-4 savaitės užsisakiau 3 maudymukus. Už visus 3 sumokėjau mažiau nei 30eurų, jau atėjo 2 maudymukai, kokybė iš ties puiki, labai faina medžiaga, gražiai siūlės padarytos. Lietuvoje būčiau net vieno nenusipirkus už tokią kainą. Žinoma kaip ir visur reikia rinktis pardavėjus su labai gera reputacija tuomet problemų nebus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Labai gerai parduotuvė

Naudoju šią e parduotuvę jau pakankamai ilgą laiką esu atlikęs virš 100 pirkimų viskas labai puikiai teko iškelti keletą dispute… bet viskas išssiprendė gerai

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

WinSim

Mėgstamiausia kinietiškų prekių parduotuvė

Ši kinietiškų prekių parduotuvė dar nei kart nenuvylė. Esu pirkęs virš 100+ prekių. Didelis dėmesys skiriamas sažiningumui ir pirkėjų apsaugai, todėl apsipirkimas gali vykti sklandžiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Geras aptarnavimas

Iš visų elektroninių parduotuvių kuriose yra tekę pirkti, Aliexpress labiausiai vertina pirkėjus ir jų teises. Įdiegta speciali "sąžiningo atsiskaitymo" sistema, kuri leidžia susigražinti pinigus jei iškyla kokių nors problemų. Paprastai pardavėjai labai paslaugūs ir linkę tartis dėl kompromisų. Pirkau čia ne kartą - būdavo atvejų, kai atsiunčiama ne ta prekė ar pan., tačiau pardavėjai visuomet bando kompensuoti savo klaidas. Taip yra todėl, kad jiems labai svarbi jų verslo reputacija, todėl visais įmanomais būdais siekiama išvengti blogų atsiliepimų. Realiai jei iškyla bent menkiausios problemos su preke, galite be vargo susigražinti sumokėtus pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Kartą pirkau, daugiau gal ir nepirksiu

Pirkau AliExpress tris prekes: gelinį nagų laką, žieminę striukę ir naktinius. Gelinis lakas kainavo 2 eurai, jis man po pirmos dienos nuo kelių nagų apsitrynė, matosi sunkiai sukimba, tad daugiau nepirkčiau. Striukė iš kokybės pusės buvo tikrai gera, man ji patiko, bet šiek tiek per maža, jaučiau diskomfortą, tad atidaviau sesei, ji labai džiaugiasi ir norėtų nusipirkti dar vieną tokią. Naktiniai mano žiauriai keistos formos, kažkaip link šleikučių nesąmoningai pasiūta, nes apsirengus atrodo ta vieta tikrai juokingai, tai ir nusivyliau. Šiaip džiugu, kas moka ten gerai viską išanalizuoti ir nusiperka sau tinkančio dydžio prekes, aš kažkaip tingiu labai daug skirti tam dėmesio, todėl šiek tiek nudegiau. Na ir tas ilgas siuntimo laikas baido, nes dažniausiai užsimanai daikto čia ir dabar, o ten siuntimas iki 2 mėnesių gali užtrukti : )

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Dale
Kodėl negaunu prekių,nors rašo kad pristatyta?!niekas negražina pinigų

Dale parašė klausimą 2019.11.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti