Atsiliepimai

Atsiliepimai

siberyah

Kokybė neatitinka kainos

Pirkom porą kartų, abu kartus kokybė tragiška. Grąžinti pinigų ir priimti prekę atsisako, tempia laiką el. laiškais, siunčia į garantinį, kuris trunka nuo 14 iki 70 dienų. Nei prekės, nei pinigų. Prasčiausias aptarnavimas, su kokiu kada susidūrėm. Niekada nebepirksim iš 1a. Gailiuosi, kad priviliojo, atseit, žema kaina ir greitu pristatymu, kuris vėlavo, kol nesusisiekiau telefonu. Nuvylė ir išdūrė. Kreipsimės į vartotojų teises. Kaip šitaip galima tyčiotis, klientas be krosnelės, kurią pirkom kuo skubiau gaminti maistui, o jie tempia laiką, kiekvieną kartą po skambučio laukiam bent 3 dienas atsakymo. Jau šnekamės daugiau nei savaitę. Naudoti daikto negalime, nes reikia grąžinti, o jei pirksim naują, tai paskui kur dėsim šitą, kai jie nuspręs, kad viskas tvarkoje? Prekių nepriima, atseit, elektronika, kur tai matyta, net Rimi priėmė ventiliatorių ir kondicionierių atgal. Krosnelė sveika ir gyva, tai kodėl staiga jos nenori priimti... Absurdai ir nepagarba.

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintaras

Viskas super

Užsakinėjau kompiuterio dalis, jas atsiuntė greičiau, nei buvo numatyta. Nors lietuvos sandeliuose neturėjo prekių, siuntė iš Rygos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Warlock

Apgaudinėja klientus

Tikrų s....ių kontora. Pradžiai , kai pirkau -galite atsiimti paštomate, paskui skambutis - į paštomatą netelpa, nemokamai pristatysime jums į darbą, paskui po 10 min. laiškas - prekės neturime, bus tik po pusės mėn. Nuvažiavau į kitą parduotuvę ir pirkau, nes labai reikėjo. Kitą dieną žinutė - Jūsų prekė jau keliauja, o siunčia ne 1a, o Senukai. Senukose nieko nežino apie prekę.
Prekės atsisakiau, pareikalavau grąžinti pinigus, tai atsakimas - artimiausiu metu, paskui žadėjo iki antradienio. Laukiu jau nuo 07.31 , ir tik šiandien prabilo, kad gausite po 14d. Kai paimti pinigus - tai iškarto, kai grąžinti - laukite, mes jūsų pinigėlius prasuksime , o paskui, gal grąžinsime po 14d. Su valdžia susisiekti neįmanoma.

Zmones, nepirkite pas situs apgavikus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Neringa

Nepriima atgal prekių

Nerekomenduoju ir pati daugiau gyvenime iš jų nieko neužsakinėsiu. Pirkom iš jų televizoriui priedėlį. Pajungus, paaiškėjo, kad mūsų televizoriaus modelis "nesusikalba" su tuo priedėliu, nes nebuvo garso. Su priedėliu viskas tvarkoj, jis nesugedęs, bet mums tas modelis netiko ir norėjom gražinti. Tai jie pareiškė, kad prekė naudota ir jie jos nepriims, nors mes tik ją išpakavom, pajungėm ir vėl supakavom atgal. Nu dar tokių čiūdų nebuvom girdėję!.. Aišku, kreipėmės į vartotojų teisių tarnybą. Šiek tiek procesas užtruko, bet buvo priimta nutartis mūsų naudai ir tie gudručiai buvo priversti pasiimti savo prekę ir gražinti pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Viskas ok

Užsisakiau vieną prekę internetu į Omniva paštomatą. Pristatė dar anksčiau nei buvo rašyta, prekę atsiimiau be problemų, viskas kaip ir gerai. Prisiskaitęs buvau, kad visiem čia blogai, bet atsiliepimus žmonės juk rašo tik tada, kai kažkas būna blogai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ivona

Klaidina vartotojus

Po prekėmis rašo, kad liko paskutinės penkios prekės, o realiai ne vienos neturi. Jau du kartus bandžiau pirkti pas juos, tempia laika, o po to atšaukia užsakymą, o tą pačia prekę ir toliau siūlo su tuo pačiu užrašymu liko paskutiniai 5 vienetai. Labai nesiūlau iš jų ką nors užsakinėti, nes ir iš pažystamų girdėjau, kad susiduria su tokia situacija, tik daug laiko sugaišite.

 

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edmundas

Labai greitas pristatymas

Užsakinėjau tris prekes, jas gavau greičiau negu planavo, pakuotės nepažeistos, vienos prekės neatsiuntė, bet pinigus gražino laiku man net nespėjus susisiekti.
Neįmanoma gauti informacijos telefonu

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tatjana

Netinkamas aptarnavimas.

Prekė iškomplektuota. Prisiskambinti įmanoma tik tol, kol negavai prekės. Teks kreiptis į vartotojų teisių tarnybą. Vadybininkas turėtų bendrauti su klientu ir po to kai prekė išsiųsta.
Išimta skardos išėmimo rankena.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alina

Pati blogiausia internetinė parduotuve

Nepirkit šioje parduotuvėje nes apgaudinėja klientus. Užsisakiau šioje parduotuvėje prekę ir užsakymo metu galėjau atsiimti ją kitą dieną, bet praėjo jau 4 dienos ir negavau, kaip nepaskambini sako bus rytoj ir taip kiekvieną dieną. Gerai, kad nebuvau sumokėjus pinigus tai galėjau atšaukti, o taip nežinia ar grąžintų atgal pinigėlius. Apgavikai ir melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Romanas

Ačiū už gera ir greita garantinį aptarnavimą.

Na nežinau kaip kitiems, bet man 1a.lt tai gera el.parduotuvė, užsisakiau ne viena prekę, gavau net anksčiau negu buvo numatyta per 1-2 dienas, tada buvau nusipirkes SSD diską, kuris sugedo po 6 mėnesių, parašiau į 1a.lt, užpildžiau formatą ir išsiunčiau prekę jiems, parašė jog bus atlikta maždaug per 1-3mėn, o atliko per 2 sav, ssd naują jau gavau ir už nieka man papildomai nereikia mokėti, kolektyvas malonus, ir pavyzdžiui jeigu jūms visiems įdomu, kodėl kai išsiunčiat brokuotą prekę, ilgai reikia laukti maždaug 1-3 mėn, tai tik dėl to, jog jie surenka pakankamai brokuotų daiktų iš visos Lietuvos, kol jiems apsimoka išsiusti visas prekes kartu į kažkurią tai valstybe+priklauso nuo gamintojo per kiek laiko pažiūri, taigi jie negali užtikrinti jog jie patikrins numatytu laiku, jie negali patys patikrinti prekęs, juk jie tai negamintojai, patys gamintojai, žino ar tai brokas, ar tai specialiai sugadintas ar kaip nors pažeistas pirkinys.
Pirkau ir pelytė ir ssd diską ir daugiau, visada gaudavau juos saugiai įpakuotus su paminkštinimu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Agne
Tiesiog pasiskaicius komentarus plaukai siausiasi.Labai norejau paklausti ar Jum "1a" nesarmata zmones apgaudineti?man keisciausia,kad zmones tokie kantrus, kad nepadave jusu i teisma.

Agne parašė klausimą 2018.08.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Arturas
Užsisakiau telefona honor10,su inašu ir lizingu 12 mėn.Atėjo saskaita pilnam apmokėjimui.Deja teks atšaukt užsakima.

Arturas parašė klausimą 2018.07.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti