Atsiliepimai

Vytauto Didžiojo universitetas

Vileikos g. 8, Kaunas

Atsiliepimai

petrasr

Vidutinis univeras, primenantis "profkę"

Gal žiauriai pasakiau, bet taip ir yra. Draugas mokinosi programavimą, baigti nepavyko, bet VDU tempė guma, kad tik jis liktų universitete, kad pabaigtų ir t.t. nors tai jau buvo neįmanoma. VDU viską darė, kad tik neva pas juos studentai tikrai baigia univerą. Lygis nėra aukštas, nors dėstytojai įdomūs. Ne visi, bet yra tokių, kurių galima smagiai pasiklausyti. Dėl studijų programų, tai jos labai plačios, kiekvienas gali rasti sau patinkančias. Kainos subjektyvus dalykas, bet turbūt nebus brangiausias univeras Lietuvoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Šiuolaikiškas universitetas

VDU studijuoju jau antri metai ir neteko nusivilti šiuo universitetu. Patinka tai, kad atsižvelgiama į studentų nuomonę, daromi susirinkimai, kurių metu aptarinėjami apklausų apie universitetą duomenys, į juos atsižvelgiant sekančiais metais daromos vienokios ar kitokios permainos. Kadangi studijuoju humanitarinių mokslų fakultete, todėl galiu užtikrinti, kad renginių gausa žavi šiame universitete, tad aktyviems studentams tikrai bus ką veikti po paskaitų. Dėstytojai taip pat šaunus, tiek specialybinių dalykų, tiek pasirenkamų, visi nuoširdžiai stengiasi padėti, atsakyti į iškilusius klausimus. Ko gero labiausiai pasigendu VDU - valgyklos. Tačiau tai ne problema, nes universiteto fakultetai yra centre, todėl galima nulėkti į artimiausią parduotuvę ir nusipirkti maisto. VDU tvarkaraščiai yra gana gerai sudėlioti, todėl nesu girdėjus kokių nors nusiskundimų iš studentų, kad paskaitų per daug ir t.t. Puiku tai, kad praleidus paskaitą, visą informaciją paskaitos galima rasto moodle puslapyje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Vienas geriausių Lietuvoje

Studijavau 2 specialybes šiame universitete, todėl galiu drąsiai teigti, jog kokybė ir universiteto aura yra labai aukštame lygyje. Universiteto šūkis 'Artes liberales' tikrai jaučiasi visur - patys galite rinktis studijuojamus dalykus, susidėlioti savo tvarkaraščius. Praktiškai visas studijas galima derinti su darbu. Universitetas labai ugdo studentus kaip žmones, asmenybes, jokios nesąmonės į galvą per prievartą nėra kalamos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JustasD

Puikiai įtraukia, sudomina studentus

Studijuoju Vytauto Didžiojo universitete, informatikos fakultete, antrame kurse. Universitetas iš ties atrodo kitaip, nei tik mokymo įstaiga. Dėstytojai įmonių direktoriai, docentai, kurie ne tik padeda kiek įgalėdami, tačiau motyvuotus ir gabius studentus įtraukia į savo veiklą. Taip pat pats universitetas organizuoja begalę įvairių renginių, kuriuose galima dalyvauti bei tobulėti. Įranga atnaujinta, pastatai renovuoti, mokslai įkandami. Pirmame kurse buvo sausa teorija su minimalia praktine dalimi, tačiau antrame labai daug praktikos, kuri yra +/- pasirenkama pagal kiekvieno individualius norus. Rekomenduoju mąstantiems kur stoti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai