Atsiliepimai

Pagaminimo metai

2000-2009 (2)

Atsiliepimai

Evaldas

Volvo s60 d5

Pati mašina yra gana patikima, kaip ir visi VOLVO atsparūs korozijai. Patarčiau jeigu norite dyzelio rinktis d5 120kw, arba 96kw, o ne 136kw, turėsite mažiau problemų. 136kw variklis eina jau su suodžių filtrais ir pan. Dyzeliai turi bėdų su smagračiais. Taip pat automatai VOLVO nėra patikimi, reikalauja daug priežiūros. Manau geriausias variantas būtų 2.5T benzinas mechanika su dujomis, tai vienas iš patikimiausių variklių. S60 galėčiau prilyginti bmw e46, kad gana mažai vietos gale sėdintiems. Šiaip mašina yra patikima ir saugi, o dizainas jau skonio reikalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Graži ir patogi mašina

Nors vietos gale nėra pakankamai daug, ši mašina yra ganėtinai komfortiška. Traukos pakankamai, o facelift'inis variantas 2005 metų mašinai prideda papildomo grožio. Patinka "momentum" komplektacija, su kuria yra tiek "palydėk mane namo", tiek langų apiplovimas ir visos kitos funkcijos. Gaila tik dėl to, kad originaliai navigacijai nepavyko rasti pilnų lietuviškų žemėlapių - kiek skaičiau, jos yra tik naujesnėms mašinoms. Nors ir teko girdėti, kad kiti kažkaip nulaužia tą navigaciją ir pasidaro žemėlapius (na, arba į originalius vietą įdeda neoriginalią).

Minusas būtų menkas vairo susukimo kampas - tikrai sunku apsisukti lygiame kely ar netgi parkuotis. Kadangi mašina nelabai maža + jos pasukamumas nedidelis, rekomenduočiau rinktis su parktronikais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai