Atsiliepimai

Interneto Vizija

www.iv.lt

Atsiliepimai

Blackbeard

Savo srities geriausieji

Lietuvoje geresnių už juos nėra. Iki skrupulų ištobulinta sistema, labai patogiai galima susisiekti su komanda ir greitai gauti atsakymą. Patogus, automatizuotas paslaugų valdymas, pratęsimas, nuolaidų sistema. Mano nuomone, pas juos dirba geriausi programišiai – ne veltui skina laurus ir kaip geriausia darbovietė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Jokių problemų

Prieš kelis metus dėl tam tikrų priežasčių turėjau perkelti domeną iš kito tiekėjo į IV.lt nuo to karto nebuvo kilę jokių gedimų ar neklandumų, viskas pasiekiama visur ir visada. O kas svarbiausia mano atveju, tai nesikeičiančios sutarties sąlygos bei regularus metinis mokestis su galimybe jį sumažinti paslaugas pratęsiant daug anksčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Kokybiškiausia

Kokybiškiausia ir geriausia domenų bei talpinimo paslaugų svetainė. Kainos didžiausios, tačiau verta už jas mokėti. Paslaugos suteikiamos žaibiškai, viskas nerealu, jei rinktis tai tik IV ir daugiau nieko kito. Tikrai, prisijunkit ir naudokit, o ne kas mėnesį ieškokit kitos vietos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Puiki svetainė

Seniau naudojau kitus domenų tiekėjus likau labai nepatenkintas, todėl pasirinkau IV kas labai mane nustebino savo greičiu, akcijomis ir įvairiausiais pasiūlymais

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Puiki kokybė ir ilgametis įdirbis

Rimta įmonė, siūlanti tikrai rimtas paslaugas. Kiek teko naudotis, dar nenusivyliau. Tiesa, visų resursų neišnaudodavau, tad pasirinkau pigesnį variantą. Ir šiaip lyginant identiškus planus daug kur galima tokias paslaugas įsigyti pigiau, tačiau Interneto Vizija savo darbą atlieka kokybiškai ir turi ilgametį įdirbį. Su jais neprašausi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

Rinksiuos tik juos

Nesenai teko ieškoti serverio ir sustojau prie iv, nors čia brangiau nei kitur. Kita vertus čia žinau, kad moku už gerą ir greitą aptarnavimą, supportą, prisijungiu prie tikriausiai didžiausios bendruomenės. Serveris ne ta vieta kur reikia taupyti, nors pagalvojus kainos skirtumai nėra tokie ir didelį, kad atsisakyti gero paslaugos tiekėjo dėl kelių eurų (nebent turi 50-100 projektų, tada susibėga) man dviem projektam nebuvo gaila šiek tiek permokėti. Patogi aiški sistema, patogus ftp valdymas, lengva paleisti tvs. Patariu, minusų be aukštesnės nei kitur kainos kaip ir nepamačiau

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Teko naudotis

Nėra pigu, bet kaina atitinka kokybę. Prie minusų priskirčiau: laikiną nepasiekiamumą, kas pasitaiko tikrai. Pliusai: pagalba pasiekiama visada (kiek teko kreiptis), padeda, nebando nukreipti kur nors kitur (atsikratyti), hostingas kokybiškas, up time geras. Na ką čia prikalbėsi, lyderiai Lietuvoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Kokybiškos paslaugos

Teko kuriant rimtesnius projektus keletą kartų pasinaudoti jų paslaugomis. Įmonė iš pirmo žvilgsnio atrodė didelė, kokybiška, lanksti ir t.t. Užsisakęs paslaugas, kaip ir viską gavau ką žadėjo. Kainos galima sakyti normalios, nėra labai didelės. Kažko daugiau tikėjausi iš pagalbos centro, ne visada randa atsakymus į klausimus. Labai patiko paslaugų valdymo skydas. Hostingas kokybiškas, veikia be nesklandumų. Kartais būna neblogų domenų akcijų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Lėtas DNS

Su domenų registravimų problemų nebuvo. Kainos vidutinės. Tačiau dalykas, kuris nepatinka, kad jų DNS įrašai atnaujinami tik kas 30min, o tai lėta ir gan senamadiška, ypač kai dabar tiek konkurentų siūlo vos ne real-time atnaujinimą. Visa kita šaunu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Laiko patikrintas savo teikiamų paslaugų lyderis

Naudojosi šios įmonės paslaugomis jau beveik 10 metų ir mano atsiliepimai patys geriausi. Didelis aukštos kokybės paslaugų spektras: domenų registracija, svetainių talpinimo serveriai, sertifikatų pardavimai ir t.t., viskas vienoje vietoje. Talpinamos interneto svetainės užkraunamos greitai, per visą naudojimosi laikotarpį nepastebėta jokių problemų, patirtis pati geriausia. Jeigu ko nesupranti ar kažkas nesigauna visada sulauksi pagalbos bet kuriuo metu, konsultantai visada pasiruošę padėti išspręsti visas iškilusias problemas kurių būta labai daug. Paslaugų valdymas aiškus, lengvai perprantamas ko nepasakyčiau apie kitus panašių paslaugų tiekėjus. Dar vienas labai naudingas dalykas kurį siūlo ši įmonė tai partnerystės programa, tu rekomenduoji paslaugą kitiems ir už tai gauni premijas kurias galima panaudoti paslaugų pratęsimui, įsigijimui arba perleidimui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai