Atsiliepimai

Style24.lt

www.style24.lt

Atsiliepimai

Vytautas

Laiko gaisinimas

Padarius prekės užsakymą kuria internete teigė turintys buvo pranešta, kad užsakymas vykdomas. Vėliau jokių žinių nebuvo. Praėjus kelioms dienoms buvo paklausta kas vyksta su užsakymu, kada galima tikėtis prekės, buvo pranešta, kad prekė bus išsiųsta šiandien. Palaukus dar dieną jokių žinių nebuvo, kad prekė išsiųsta, buvo parašyta grąžinti pinigus. Nelinkiu susidurti.
Atsako į klausimus, kalbasi.
Tikriausiai prekių neturi

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Nebloga internetinė parduotuvė

Jau esu ne kartą susipažinęs su šia elektronine parduotuve. Siūlo didelį prekių asortimentą, pagrinde vyriškas prekes, kadangi moteriškos prekės šioje parduotuvėje atsirado tik prieš metus ar du, taigi prekės dar tik keliamos, bet jau dabar gali pasiūlyti virš 2,000 moteriškų prekių. Kainos padorios. Tik online konsultantai tikrai nekokie.. Nepatarčiau susidurti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Normali internetinė drabužių parduotuvė

Dar viena drabužių parduotuvė internete. Skirta Lietuvos auditorijai. Na, prekių pasirinkimas tikrai nemažas, kiekvienam sezonui galima rasti visko - nuo marškinių iki žieminių striukių. Kokybė panaši kaip ir kitose internetinėse parduotuvėse, kurios prekiauja nefirminiais drabužiais, bet ta kokybė nėra bloga. (Pirkau žieminę striukę, tai visą žiemą atlaikė be problemų, manau, nešiosiu ir kitą žiemą) Klientų konsultavimas malonus, į el paštą taip pat labai stipriai "nespamina" tad mielai priimu jų naujienlaiškius. Visumoje, pirkau tikrai ne kartą, nusivilti neteko, dydžiai tvarkingai surašyti, visada rūbai tikdavo. Kainos/kokybės santykis neblogas. Nesu pirkęs tik avalynės, tad dėl jos kokybės sunku kažką pasakyti, bet marškiniai, megztiniai, striukės - tikrai verti dėmesio, geros medžiagos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai