Atsiliepimai

Ekrano dydis

10.1 (5)

Atsiliepimai

Blackbeard

Klasikinė planšetė

Iki šiol labai populiari. Kaina tikrai nedidelė, gamintojas garsus, o kokybė – gera. Aš naudojau muzikai, filmams, knygų skaitymui ir naršymui. Lyginant su šiuolaikinėm planšetėm, šita užknis, nes yra palyginti lėta ir lagina. Ekrano raiška maža, kamera labai vidutiniška. Baterija vis dar laiko gerai. Tačiau savo metu šita planšetė buvo lyginama su iPad 1 (beje, priešingai nei iPad, Galaxy Tab 2 turi atminties kortelių lizdą). Visumoj, planšetė turbūt įeis į istoriją kaip visų laikų populiariausia Android, o kaina dabar jos tikrai mažytė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
L33t

Labai stabdanti

Gavau Kalėdoms šia planšetę. Tai iškart nepatiko, nes labai jau stabdanti planšete. Paskaityti 15 min ar delfi tikrai užteks bet kas liečia darbą su office tai katastrofą. Rekomenduoju laikytis toliau nuo šitos planšetes

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
gintariukeas

Savo laiku buvo nebloga

Seniau turėjau 10.1 colio šios planšetės versiją. Savo laiku, t.y 2012- 2013 tai buvo labai gera planšetė - labai daili, puikiai tinkanti naršymui, knygoms skaityti. Su laiku pradėjo strigti, prastai laikyti baterija, tad teko parduoti, tačiau 3 metus atlaikė puikiai. Dabar ją lyginti su kitom planšetėm yra nesąžininga, nes ji yra pasenusi; bet kuri pigi planšetė išleista 2016-2017 be abejonės veiks geriau negu ši, pirkti jos dabar nepatarčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Frunt

Neblogas, kol buvo naujas

Kaip ir daugelio senesnių androidinių įrenginių problema laginantis softas praėjus vos metams po įsigijimo. Pats dizainas visai neblogas, nors ir plastmasinis. Rankose guli gan patogiai. Baterijos seniau užtekdavo neintensyviai naudojant apie dieną, dabar, žinoma, situacija daug blogesnė, prie to prisideda, kaip jau minėjau, ir senas softas. Šiam momentui, šio planšetinio pirkti jau nerekomenduočiau. Geriau pasiieškokite naujesnių modelių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Blofeld

Prastas planšetinis kompiuteris

Taip, šis planšetinis kompiuteris jau yra senas - 5 metų senumo. Tačiau ir vos išleidus jis buvo vienas iš prasčiasių planšetinių kompiuterių rinkoje - strigo tikrai baisiai, sistema buvo labai prasta. Net įrašius CyanogenMod sistemą ji vis tiek baisiai strigo. Pats kompiuterio korpusas neblogas, ekranas pakenčiamas, tačiau veikimas - baisu. Niekam nerekomenduočiau jo pirkti net naudoto, nors ir labai minimaliems poreikiams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai