Atsiliepimai

Atsiliepimai

Ugnius

nu tiesiog tobulas

Greitas, gražus, labai plonas, lengvas, patogus kelionėms, patogu naršyt, žaist žaidimus, žiurėti filmus, visi facebook'ai snapchat'ai, instagram'ai. Kamera irgi labai kokybiška, Slow Motion - tobulas dalykas. žodžiu, rekomenduoju visiems šį kompiuterį
viskas yra labai gerai
trūkumų ipad'as neturi

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Myxas

Apple!

Jei megstate apple produkcija tikrai rekomenduoju pirkti, puiki planchete tiek žiūreti filmams, tiek skaityti knygas, tiek grafiniams darbams, vienas žodis - apple! Pats asmeniškai naudoju kelionėse žiurėti filmus, taip pat yra tekę naudoti seniau per grafinio dizaino paskaitas, tikrai labai patogu, taip pat patogu dirbant su klientais kanors užsirašinėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sportgirl

Apple praktiška produkcija

Galiu drąsiai teigti, jog jis niekuo nesiskiria nuo Apple firmos telefonų, tik tiek, kad dydis didesnis. Manau esmė tame, kad Ipad'o negali naudoti, kaip kompiuterio, atlikti įvairiems darbas ar įsirašyti operacinę sistemą. Tai tiesiog pakaitalas telefono. Tiesa, greitis, funkcijos vertos dėmesio. Pats dydis yra universalus, pritaikytas dažnam naudojimui, patogu vežtis į keliones. Kas nori įsigyti, tegu gerai pagalvoja ar tikrai jis bus naudingas, nes turint iphone, tiesa pasakius, turėsi tokį pat dalyką tik kitame formate.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Blackbeard

Puikus vartotojiškos visuomenės produktas

Visų pirma, pripažinkim, beveik niekam iš mūsų realiai nereikia planšetės. :) Na, bet kuriuo atveju, produktas vertas pagyrimo. Kaip ir visi Apple produktai, rankose jaučiasi labai tvirtai, prie odos priglunda maloniai. Dirba sklandžiai, praktiškai be lago. Kamera – puiki, kaip planšetei. Žodžiu, puikiai išdirbtas, brangus daiktas, kaip ir visi Apple produktai. Bet aš asmeniškai nematau, kam jis reikalingas. :D

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilius

Greitas ir nedidelis!

Puikus pasirinkimas tarp telefono ir didesnės planšetės! Patogus, ne per didelis variantas Ipad Mini 4. Vienas didžiausių ir man aktualiausių pliusų retina ekranas, kuris tikrai vertas savo pinigų, kamera taip pat veikia puikiai, didelis retina ekranas, puikiai atvaizduoja įamžintas akimirkas, pats daiktas atrodo tikrai solidžiai ir yra labai malonus rankoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

Absoliutus lyderis

Mėgstate fotografuoti? Dažnai keliaujate? Dažnai dirbate su planšete? -Geriausias pasirinkimas jums. Esu žmogus, kuriam patinka naujovės, patinka išbandyti įvairius prietaisus bei jų galimybes. Neišimtis ir Ipad mini 4. Ši planšetė absoliučiai sužavėjo mane tiek savo charakteristikomis tiek savo galimybėmis. Pasirinkau išbandyti 7.9" modelį dėl jo komfortabiliškumo ir turiu pasakyti - nei kiek nenuvylė. Planšetė pilnai išpildo visus lūkesčius ir dar daugiau. 8 megapikselių kamera bei retina ekranas leido įamžinti nuostabius vaizdus be jokio fotoaparato. Vienas didžiausių privalumų, kuriuos man suteikė ši planšetė - galimybė dirbti be jokio strigimo, kadangi planšetėt sukasi ant iOs 10. Vienintelis minusas, kurį įžvelgiau šioje planšetė - nėra galimybės pasididinti atminties kiekį todėl siūlyčiau modelį su kuo daugiau atminties.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai