Atsiliepimai

Milano Picerija

facebook.com/milano.picerija

Atsiliepimai

Raminta0112

Super

Patinka jog pasitinka visus lankytojus, palydi prie staliuko, masyvūs atlošai padeda išlaikyti privatumą tarp staliuko, picos tobulo skonio, tik wc reikėtų susitvarkyti, nes smarvė baisi, purvini, aplaužyti, nors ir rakinama (tai irgi sudaro nepatogumą, nes reikia eiti prašyti rakto)

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Puiki picerija

Picerija savo aplinka mane nelabai traukia, kadangi ten yra ganėtinai tamsu, bet picos man labai patinka. Jos būna normalaus storumo padais, bet ant virsaus pridėta labai daug visko. Calzone perlenkta pica netgi maža yra žiauriai soti, nes ji visa prikimšta grybų, mėsos ir sūrio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Visai skanu

Picos gana skanios, panašios kai Pas Paolo, turbūt todėl, kad tam pačiam tinklui priklauso. Vieta tokia įdomiai išplanuota su tai perskirymais tarp stalų, bet gana normali vieta pasėdėti ir skaniai pavalgyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Skanios picos

Labai skanios picos, storapadės, minkštos ir tikrai gerai iškeptos, tačiau kaina sakyčiau šiek tiek išpūsta pačių picų. Bet aplinka šiaip labai graži, jauku, ramu, galima vien dėl aplinkos daugiau primokėti, nes atrodo aukštesnis lygis, negu sedėti paprastoje picerijoje. Skanių picų, išbandykit.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai