Atsiliepimai

Atsiliepimai

Natalja

Apgaudinėja

Baisu.sugaišau savo laiką.užėjau į parduotuvę nes visur patrauklios kainos.bet jei parašyta kaina nuo 3.99tai nei vienos prekės už 3.99o po 8.99,ir brangiau.pakviecuau darbuotoja.ji ieškojo 10min.nerado.ok.nueme ta raudona išpardavimas.priejau prie kito nuo 6.99vel nei vienos prekės.ur taip prie kiekvieno išpardavimo.atejau prie pardavėjo.papasakiojau.abejingai pasakė nespėjome.ir nieko nedarė.taip ir toliau vilioja pirkėjus.bet tai apgaulė.
Neteisinga kaina

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabrielė

Neįtikėtinai prasta kokybė batų

Prieš tris mėnesius nusipirkau iš Reserved batus, nešiojau ne kasdien ir padas atplyšo visiškai. Suprantu nusidėvėjimą, bet kad iki tokio lygio atsiklijuotų padas tai kažkas neįtikėtino.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viktorija

Neprašyti atšaukė visą užsakymą

Reserved. Užsakiau perkes internetu ir iškarto po užsakymo apmokėjimo pastebėjau, kad užsakiau 2 vienodas prekes. Todėl parašiau laišką, kad noriu vieną prekę gražinti. Jie atrašė, kad dabar nieko negalima padaryti. Kad parašyčiau kai gausiu pranešimą kai prekės bus parduotuvėje. Parašiau jiems ir priminiau, kad noriu grąžinti vieną prekę. Tai Reserved pagalbos centro darbuotojas be jokio paaiškinimo, paėmė ir padarė grąžinimą visam užsakymui. O prekių man kaip tik labai reikėjo. Jei būtų pasakę, kad negalima tos vienos prekės grąžinti būčiau pasiėmusi tą visą užsakymą ir tiek. Susisiekus su konsultantu paaiškėjo, kad prekių nebegausiu nors jos vis dar guli parduotuvėje, o iš naujo jų nusipirkti nebegaliu, nes išparduotos. O mano atšauktos prekės bus grąžintos atgal į Lenkiją. Jokio sprendimo iš Reserved.

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
iloniukas

BAISU!

Kažkokia tragedija, o ne aptarnavimas. Siunčiausi internetu, netiko suknelės dydis. Užpildžiau formą grąžinimui. Žadėjo atsiųsti kurjerį. Kurjeris paskambino ir pasakė, kad nėra lipduko. Vėl kreipiausi. Parašė aiškiai kurjeris atvyks tyroj. Praėjo keturios dienos. Nei kurjerio nei atsakymo į mano parašytą laišką reserved. Paskambinau pikta jau visa, nes išvykstame po kelių dienų atostogų. Tai atsliepė ne ką malonesnė už mane ir ginčinomes nuo iki, nes jie kaltės savo nemato. Ne gana to numetė ragelį... Nu po kelių min paskambinau, atsiliepė "berniukas", girdžiu, kaip mane įrašinėja :D. man jau kantrybė pasibaigus, galvoju, pasisiuskite jus, nieko nelaimėsiu, nes visą kaltę suvertė kurjeriams. Pažadėjo dar kartą( trečią) atsiusiųsti kurjerį... Matysim

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Marija

Baisu

Iš tiesų kažkoks pasityčiojimas iš savo klientų. Skambini - nekelia. Pagaliau iš n karto kitą dieną pakelia, pažada kurjerį, jis taip ir neatvyksta. Taip ir lauki diena iš dienos kurjerio, kuris taip niekada ir neatvyks. Kodėl turiu gaišti savo laiką, nėra aišku. Pirkėjų teises gina įstatymas, todėl kreipsiuos į vartotojų teises. Niekam nerekomenduoju ir daugiau tikrai nežadu apsipirkinėti šioje parduotuvėje.
-
Baisus aptarnavimas, nepagarba klientui, laiko gaišinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laimute

Siaubingas servisas

Siaubingas servisas, antrą dieną man telefone pragroja muzikėlė po 10 minučių ir atsijungia. Bandau pakeisti batų išmierą ir rašiau jiems, ir bandžiau skambinti. Visiškas nesiskaitymas su klientu. Negi nėra jokių būdų sutramdyti tokius pardavėjus?
Jokių privalumų nematau
Visame kame

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintarė

Prekių grąžinimas per kurjerį "misija neįmanoma".

Dažnai perku reserved parduotuvėje, nes manau, kad prekės tikrai geros kokybės o ir kainos labai prieinamos. Šįkart nusipirkau paltą, bet netiko modelis, todėl norėjau grąžinti. Užpildžius internetu prekių grąžinimo formą, užsisakiau kurjerį. Deja, jis nepasirodė. Parašiau pretenziją savitarnoje, su klausimu, ka daryti toliau, jau praėjo savaite, bet atsakymo negavau. Skambinau i klientų aptarnavimą. Antrą skambinimo dieną po 15 min laukimo pakėlė darbuotoja. Paaiškinau situaciją, ji pakartotinai užsakė kurjerį, bet deja, ir šįkart jis nepasirodė. Grąžinimo laikas jau eina į pabaigą. Labai nusivyliau aptranvimu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Neįmanoma grąžinti prekių

Jau visas mėn., kai laukiu kurjerio prekių grąžinimui, nes, pasak jų, kurjeriai perkrauti darbu ir nespėja atvykti?! Kažkodėl užsakymus greitai pristato, tik grąžinimams pasakas išmokę sekti. Vis dar laukiu, bet tikriausiai teks pačiai išsikviesti DPD ir pažiūrėti, per kiek laiko atvyks. Baisu, tikrai nebeplanuoju ateity pas juos apsipirkti, o atrodė normali parduotuvė :D
Pats blogiausias aptarnavimas, su kokiu teko susidurti

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Justė

Neįmanoma grąžinti netikusios prekės

Kurjeris turėjo atvykti paimti netikusią prekę 2020.12.29, deja iki šiandien dar vis laukiu, niekas su manim nesusisiekia, o parašius į reserved el.paštą negaunu jokio atsakymo. Visiškai ignoruoja.
Klientų negerbimas, prastas aptarnavimas, neįmanoma grąžinti prekės.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Neįmanomas grąžinimas

Sveiki, pirkau paltą iš RESERVED, gavau gruodžio 29 dieną, netiko dydis, užpildžiau gražinimo formą, supakavau į tą pačią dėžę, pridėjau sąskaitą faktūrą ir pasirinkau kurjerio atvykimo datą - gruodžio 31 dieną. Deja, pasirinkta data niekas neatvyko. Tą pačią dieną išsiunčiau užklausos formą, kad patikslintų kada kurjeris atvyks. Pirmadienį 01-04 nutariau susisiekti, skambinau į klientų aptarnavimo centrą, deja, girdėjau tik fonine muzika, su jokių konsultantu nesujungė, net ir po kelių bandymų. Nutariau dar išsiųsti elektroninį laišką ir pabandyti paskambinti kitą dieną. Antradienį 01-05 bandžiau vėl skambinti, tačiau išgirdau žodžius, kad jie šiandien nedirba. Tada susiradau kontaktą socialiniame tinkle facebook t.y. LPP LITHUANIA, atrašė greitai, tačiau jokios prasmės, teigė jog klientų aptarnavimo centras su manimi susisieks, turėkit kantrybės. Po kelių valandų gavau atsakymą į užklausos formą elektroniniame pašte, kurią buvau siuntusi 31 d. Atsakymas buvo atsiprašome už nepatogumus, kurjeris atvyks 01-06. Deja, šiandien 01-06 irgi nieko nesulaukiau. Rytoj bandysiu vėl su kažkuo susisiekti, tik manau, kad beviltiška. Labai prasta patirtis.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai