Atsiliepimai

Atsiliepimai

taifun

išdūrė

gal kas suprantate kai kaina pakilo ir aš laikiau kilime atsirado vietoj pliuso didelis minusas, kai daviau užklausimą kodėl taip, tai man pasiūlė išvesti likutį ir uždaryti sąskaitą. Nesiūlau susidėti su jais, jie kažkaip pakeičia grafiką, rodo kitos grafikos einančią kainą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Jei imsite bonusą ir įdėsite savo pinigus - galite pamiršti

Mano vienintelė klaida naudojantis šia platforma - jog pasiėmiau "nemokamą bonusą" iš lošiau nemažai pinigų, tada įsidėjau savo pinigų, ir galiausiai kai norėjau išsiimti juos - negalėjau, bonusui negalioja. Yra taisyklės, viską suprantu, bet tokius dalykus gali PLUS500 paaiškinti. Bandžiau kreiptis, bet atsakymai nesugebėjo išspręsti problemos - tiesiog pavelavau išsigryninti, kaip jie sakė. NEREKOMENDUOJU JOKIAIS BŪDAIS NAUDOTIS ŠIA PLATFORMA, nors labai jau viliojančiai ant telefono atrodo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Vienkartinis pinigų šaltinis

Taigi, apie Plus 500 internete galime rasti daug neigiamos informacijos. Dalis jos yra tiesa, dalis - ne. Pirmas mitas, kad ši bendrovė apgaudinėja klientus ir pinigų nesumoka. - Ne. Jeigu atitinki visus reikalavimus, pateiki visą jų prašomą informaciją - pinigus tvarkingai sumokės. Didesnė problema yra su pinigų uždirbimu. Jeigu pasiseka, iš padovanotos sumos pinigų gali prasmiušti į didesnę ir užsidirbti išgryninimui. Bet keisti dalykai prasideda išgryninus - kad ir kokias akcijas nusipirksi, vis tiek jos eis į minusą, pinigų uždirbti nebepavyks. Todėl rekomenduočiau nebent užsidirbti didesnę sumą iškart ir ją išsiimti ir daugiau užmiršti šią prekybos platformą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai