Atsiliepimai

Lokės pėda

1514, 55464, Lietuva

Atsiliepimai

Asta

Puiki vietelė

Tai puiki vieta praleisti laisvalakį gryname ore su šeima ir su draugais. Čia rasite įvairių sudėtingumų trasas. Pati pirmoji yra lengviausia ir skirta mažyliams. Vėliau jos sudėtingėja. Pati paskutinė trasa yra skirta didžiausiems adrenalino mėgėjams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Puikus laisvalaikio praleidimas

Esu čia ne kartą buvus, visada labai smagu. Kadangi bijau aukščio, tai dar smagiau ir daugiau adrenalino. Mėgstamiausios mano trasos - nusileidimo takai. Tiesa, ,,Lokės pėdoje'' patartina turėti draugą tarzaną, su kuriuo drąsiau įveikti trasas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Puiki pramoga

Nors buvau prieš keletą metų, tačiau padarė neišdildomą įspūdį ši vieta. Kai buvau veikė trys trasos. Visos jos yra sunkėjančios, skirtos vis drąsesniems žmonėms. Kadangi pati esu bailė, tai pirmą trasa ėjau kelis kartus, nes į kitas pabijojau eiti, tačiau ekstremalams manau, kad patiktų. Dirbantis personalas taip pat puikus, draugiški, atsakingi, padedantys žmonės. Manau, kad būtų smagu atšilus orams šią vietą aplankyti dar kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Smagu 1 kartą

Smagu atvykti vienam kartui, bet labai greit atsibosta ir nebėra ką veikti. Taip pat nerekomenduočiau vykti dienomis kada yra šventės ar ilgieji savaitgaliai, nes daugiau lauksit eilėse, nei karstysitės

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Gerai praleistas laikas

Iš tikrųjų Lokės Pėdoje lankiausi jau ganėtinai seniai. Tuomet dar nebuvo tokio didelio nuotykių parkų pasirinkimo, koks jis yra dabar, tad tai buvo išskirtinė vieta. Skirtingų lygių trasos, įvairios kliūtis, graži aplinka - viskas patiko. Tik, kiek pamenu, dažnai žmonės užstrigdavo, besileisdami išilgai upės. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Nekasdieniška pramoga

Manau tokio tipo nuotykių parkai kaip Lokės pėda yra labai smagūs jaunimui. Nerekomenduočiau čia lankytis žmonėms, kurie bijo aukščio, nes visgi kai kurios trasos yra įrengtos labai aukštai. Apskritai, tai smagi vieta papramogauti ir pabūti arčiau gamtos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Labai smagi vieta

Keletą kartų lankiausi Lokės pėdoje, kai nuotykių parkų dar nebuvo tiek pridygę. Labai patiko įvairios kliūtys ir penkios (jei gerai pamenu) skirtingos trasos, sužymėtos spalvomis pagal sunkumą. Pirmos trasos puikiai tiks visiems, tiek ir vaikams, o kitos jau šiek tiek sunkesnės. Be trasų dar yra keletas ilgų čiuožimų su lynu, niekur kitur tokių ilgų čiuožimų vis dar nemačiau. Rekomenduoju visiems apsilnakyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai