Atsiliepimai

Lietuvos Draudimas

www.ld.lt

Atsiliepimai

Narimantas

Naglas suktas aptarnavimas, neisdirbta arba prieš žmogų sistema

Konsultantės visiškai neprofesionalios, nepagarbios, naglos. Ne esu turėjęs dar tokios blogos patirties. Sistema nepatogi. Buvo padarytas automatinis atnaujinimas sudarant praeitą sutartį telefonu. Atėjo pranešimas, kad bus nuskaiciuoti pinigai ir pratęsiama sutartis, neparašyta nei nuo kokios banko sąskaitos ar kortelės bus nuskaityta, nei kokie kontaktai aptarnaujančio personalo, tik bendras trumpasis numeris. Senasis kontaktas susisiekus atsiuntė būsimos konsultantės numerį. Naglos kliento priklausančios akis draskancios, klaikiu manierų antzmogi. Prašiau nepratęsti man sutarties, sakė pačiam pasidaryti internetinė svetainėje. Nzn ką ji ten veikia prie telefono. Nebegalėjau jos klausytis, manęs tai neklausė, nusprendžiau pasidaryti kaip sakė. Dėje kol ne įsigaliojus atšaukti pats negali savitarnoje, paskambinau buvusiai konsultantei. Taip pogi neatšaukė, paprašiau kontaktų nusiskundimų departamento arba vadovo. Sakė paskambins vadovė kitą dieną. Dėje nepaskambino, skambinau vėl buvusei konsultantei, atmetė ir parašė perskambins. Parašiau į visus numerius, kad nepratęstu ir panaikintu sutartį prieš jai įsigaliojant. Niekas neperskambino, niekas neatrase, snd įsigaliojo sutartis. Gyvenime nebesinaudosiu jų paslaugomis. Aš tik galiu įsivaizduoti kokie kryžiaus keliai būtų jei namas degtų ar apvogtas būtų. Venkite šios kompanijos! Nekompetigu žiurkių ir gyvačių lizdas. Sukčiai ir vagys. Antzmogiska visiškai kompanija ir aptarnavimas
Mažai informacijos, limituota savitarna, nepagalbus personalas

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Daiva

Padėka už gerą klientų aptarnavimą

Dėkojame įgaliotai draudimo atstovei Ridanai Pleskačiauskienei už greitą, profesionalią ir draugišką pagalbą.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
widoha70

Neprasidekit

Žmones -bekit nuo šitos aferistu kompanijos kuo toliau! Net nežiūrėkit y jų puse!Įvyko avarija, mano auto drausta Kasko pas juos. Kaltininkas net nedraustas Kasko. Kaip ir viskas aišku,ir suprantama kas turi atlyginti zala,apmoketi remonta mano auto ir pan.Bet Lietuvos Draudimas nusprende kitaip.Sitie parazitai norejo kad as francize susimokeciau!Nors ir durnam aisku kad neprivalau nes yra kaltininkas avarijos.Bet po skambucio sito sumanymo atsisake.Tai dabar nori kad susimokeciau uz remonta,uz detaliu susidevejima. Blyn,pofig kad sutartyje yra nustatytas procentas uz detaliu nusidevejima.Jis taikomas jei nera kaltininko arba as pats kaltas.Yra kas kaltas del avarijos ir draudimo darbas isreikalauti is kaltininko draudimo visas sumas susijusias su remontu!Tam ir yra KASKO DRAUDIMAS!Ju toks darbas,ginti savo kliento interesus!Ir jei yra kaltininkas tai ju darbas ir yra visas islaidas remontui ir pan. padengti savo kliento, isreikalaujant is kaltininko draudimo.!Uz ta mes ir mokam jiems,toks ju darbas.O jie deja skersa,nedirba savo tiesioginio darbo,ir iesko lengviausio budo.Tai dabar as dar turiu susimoketi 600 euru is savo kisenes uz 2020 metu auto remonta,nes apsidraudes LIETUVOS DRAUDIME KASKO draudimu,kai kaltininkas savo sena tripery susiremontuos pats uz 200 euru ir zvengs, nes turi tik privaloma draudimas.PYPIEC kaip saunu!!!!IR bonusui .Skambutis kainuoja 13 centu uz minute! Skambinau PUSE VALANDOS -ir niekaip neprisiskambinau,tik klausiau atsakiklius visa laika!Tai nesunku paskaiciuoti kiek man kainavo skambutis jiems! Tai kam jie isvis reikalingi?Jie tik pasiima mokesty uz draudimus o paskui jiems dzin-sukis kaip nori. Kiek kainuoja nervu,laiko atsitikus bedai kad jie darytu kas priklauso.Nafik tokia kompanija.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jurgita

neatsakingas darbuotojos darbas

Pasirasant ir pasirenkant polisa nebuvom informuoti apie sumas/ismokas kiek tam tikrose situacijose bus padengiama zala. Vandens uzpylimas dengia tik iki 1500 euru, zala bute yra trigubai didesne. Nepatikimi darbuotojai ir labia neatsakingai dirba savo darba nes neinformuoja klijentu pilna ka jie perka/pasiraso. Arturas Cebatorius zalos vertintojas laiko gaisintojas. Nesutikus su pasiulyta ismoka, patare susirinkti samatas kiek kainuos visko sutvarkymas is kompaniju kurios atliks darbus, tai padarius pareiske, kad musu polisas yra tik iki tam tikros sumos dengiamas. Kam tada isvis gaisinote laika ir iskarto nepatikslinote maksimalios ismokos kokia galime gauti? Labai atmestnai atliekamas darbas zmoniu kurie dirba Lietuvos draudime.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Alekna

Nepatiklus draudimas

Lietuvos draudimas, tai tokia kompanija kuri pajama iš žmonių pinigus, o kai reikia atlyginti žalą, tada jie praneša jog jums žala nepriklauso....
Aš draudžiausi dėl traumų ir nelaimingų atsitikimų, buvo menisko plyšimas, jie pareiškia jog trauma man yra įvykus per 1 metus 2 kartą, ir man nepriklauso jokia atlyginimo žala.... P.S. žalistai bendrauja telefonu nepagarbiai, žalą pavyko užregistruoti tik iš 4 karto, nes visi konsultantai kalbėdami su žmogumi rėkia ir šaukia jog niekas nepriklauso ir jie neregistruos žalos.... Niekam nepatariu draustis Lietuvos Draudime.... Busit apgauti ir dar liksite skolingi!
Lietuvos Draudimas neturi jokių privalumų....
konsultantų ne paaiškinimas, rėkimas ant žmogaus

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Turto draudimas

Kiek metų draudžiau namus lietuvos draudime, kol neatsitiko gaisras. O ką gi jie atlygina, ogi nieko!!!! Rašo, kad kas kieme yra apdrausta, o vat ir ne !!!Degė kaimynų namas, mums pleškėjo kieme gaisras, sudegė mūsų investicijos, vaiskrūmiai, medžiai, tujos o jie mat to neatlygina. Tai ko mausto protą, kad draustumes. Daugiau šioj kompanijoj nedrausiu tikrai nieko. Nei asmens, mašinų, turto.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabija

PATS BLOGIAUSIAS DRAUDIMAS

NEPATARIU! Su tokiu prastu draudimu susiduriu pirmą kartą. Automobilį apsidraudus KASKO, įvykus įvykiui dar pati turėjau susimokėti nemažą sumą, negana to, buvo tempiamas laikas (5 mėn) automobilis stovėjo servise, vien dėl LIETUVOS DRAUDIMO kaltės... Buvo kreiptasi į teisėsaugą, bet deja... Patarimas svarstantiems draustis KASKO draudimu šitame draudime, nedarykit šito, sumokėsit už draudimą, o atsitikus įvykui dar ir už remontą susimokėsit. AFERISTAI BŪKIT ATSARGUS!

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Liuda

NESIDRAUSKIT, APGAUS

Turėjau planų apdrausti LIETUVOS DRAUDIME namą, bet po paskutinio draudiminio įvykio šio sumanymo kardinaliai atsisakiau, nes supratau, kad įvykus įvykiui bus dedamos visos pastangos jog išmokos negaučiau ir aišku negausiu, nes ši įmonė dirba principu „MES VISADA TEISŪS“.
Kad įkalbėtų apsidrausti „suokia“ gražiai, kai reikia išmokėti išmoką, tampi pačiu didžiausiu aferistu ir vagimi, norinčiu pasisavinti jų pinigus. Tausodami savo nervus, sveikatą ir taupydami pinigus, patariu neprasidėkite su jais, tai eilinis akių dūmimas, prilygstantis „aferistams telefonu“. Mano patarimas visiems – NEPRASIDĖKITE SU JAIS .
P.s. perskaičiau daug neigiamų atsiliepimų ir komentarų, bet neradau nei vieno pasiaiškinimo ar atsiprašymo. Manau kad ši draudimo bendrovė akivaizdžiai niekina savo klientus ir jų išsakytą nuomonę „išdidžiai spjauna“.

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
simonasruo

Brangus bet geras

LD yra vienas brangiausių draudimų Lietuvoje, bet turi nemažai privalumų, pvz., kai sugenda automobilis ar pritrūksta kuro, nemokamai atvažiuoja aptarnaujantis personalas ir padeda

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tomas

Profesionalai

Kone viena didžiausių įmonių LTU ir išties jie savo srities specialistai. Taip, būna brangių paslaugų, bet tikrai įmanoma išsiderėti ir gauti tai, ko tau reikia už racionalią kainą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai