Atsiliepimai

Atsiliepimai

Laura

Ačiū už puikų darbą!

Noriu išreikšti PADĖKĄ visai ERGO komandai, o ypač Skambučių centro komandos vadovui ANDRIUI ANDRIUKAIČIUI už puikų darbą, kantrybę, konsultacijas, pagalbą visu sunkiuoju mūsų šeimai periodu, AČIŪ už supratingumą ir pokalbius bei operatyvius veiksmus į visą susidariusią sudėtingą tuo metu situaciją. Nepaisant visų patirtų išgyvenimų ir nemalonių patirčių su Anglijos ligonine, ypač nestandartine ir sudėtinga situacija, jūs iki pat paskutinės minutės bendradarbiavote ir rūpinatės savo klientu! Mamos REPATRIACIJA įvykdyta ir viskas puikiai buvo sureguliuota ir susitarta! Ačiū

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Romis

Visa tiesa be išsigalvojimų

Sveiki, noriu pareikšti nuomonę apie šia absurdišką įmonę ergo. Draudžiausi 4 mašinas imonei ir prireikus draudimo negaunu jokios žinios, neatsako į skambučius, o nuėjus pas juos net nesiveda į kalbas. Mašinai buvo sudaužytas visas priekis. Taip pat vienas iš darbuotojų lauke mane sumušė už tai, kad pripurčiau sniego ofisuose. Manau ši įmonė verta patys žinot ko - Š.
Labai blogai

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
RTS

Vidutiniškas draudimas turintis pliusą

Visi civiliniai draudimai brangsta nežmonišku greičiau, jau nebesvarbu nei stažas, nei įvykiai, Kas metus kainos vis pakyla... Bet ERGO draudimas turi tokią mobilią programėlę Vairuok saugiai. Ten saugiai vairuodamas renki taškus, surinkęs 100 gauni nuolaidos koduką (20proc.) galiojantį Civiliniam draudimui. Tai bent šitoj vietoj žmogus gali pataupyti. Norėtūsi, kad ir kitos bendrovės teikiančios privalomas paslaugas vairuotojams renktų šiokias tokias akcijas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai