Atsiliepimai

Atsiliepimai

ewaldux779

Rekomenduoju, idealus!

Telefoną pirkau Anglijoje, kai tik pasirodė. Prieš tai turėjau iPhone 4s, tai buvo tikras stebuklas Lg g3, kadangi patiko didelis ekranas, skambučio atsiliepimas, tik pridėjus telefoną prie ausies, kameros kokybė.. Po 2.5m pradėjo prastai tarnauti baterija, bet manau, kad savo laiką telefonas atlaikė. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Geras telefonas

Jau 3-4 metai naudoju tik LG telefonus. Nuo senesnių modelių vis pirkausi naujesnius ir dabar perėjau prie LG G3, įsiūlė Omnitel konsultantai. Gan geras telefonas, nebloga kamera, bet galėtų būti geresnė, visgi pats telefonas nėra brangus, todėl superinio nesitikėkite. Kiek mokėsite, tiek turėsite. Vienintelis minusas - pasinaudojus metus pradėjo strigti, atsiradus daugiau nuotraukų rodo, kad atmintis baiginėjasi, nors jos dar sočiai yra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Savo laiku buvo puikus telefonas, pasitarnaujantis dar ir dabar.

Savo laiku buvo puikus telefonas, pasitarnaujantis dar ir dabar. Teko naudoti šį telefoną, tai kas paliko įspūdį - korpusas, kuris primena aliuminį, nors realiai tai - tik gerai apdirbtas plastikas. Kitas dalykas palikęs įspūdis - gana aiškiai ir garsiai grojama muzika. Taip pat, telefonas turi 5.5* ekraną, kurį dengia Gorilla Glass, bet pats telefonas puikiai telpa ir į mažesnį delną, yra patogus naudoti viena ranka. Apskritai, ekranas yra vertas pastebėjimo, vis gi, 538 ppi daug ką pasako. Tiesa, kas šiame telefone nepatiko, tai mygtukai prie kameros. Visados pratęs buvau prie mygtukų šonuose.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

LG mano pasirinkimas nuo išmaniųjų pradžios

LG išmaniaisiais telefonais naudojuosi nuo pat išmaniųjų atsiradimo. Patraukė tai jog labiau iskirtiniai lyginant su samsung. Dabartinis mano LG G3 taip pat ne išimtis. Puikiai veikia ir nestringa, patogus laikyti rankoje, didelis ekranas, didelė 3000 mAh baterija. Gera galinė 13 mp kamera. Taip pat lyginant su konkurentu samsung galaxy s5, LG geresnė kaina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mar4ela

Lagina ir nelaiko baterija

Turėjau prieš tai G2, visai patenkintas buvau juo. Net nedvejodamas nusipirkau ir G3, tačiau su laiku pradėjo jis laginti. Artėjant garantinio pabaigai jis tarsi tai pajuto :D Pradėjo persikraudinėt kada jam šaus į galvą. Išsiaiškinau, kad miršta baterija. Pas draugą ta pati situacija buvo. Žodžiu specialiai vos ne užprogramuota, kad viskas veiktų grubiai iki garantinio pabaigos. Realiai nusivylęs... Bet vistiek dabar vaikštau su G5 :D

Atsiliepimas parašytas: 2017.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Produkto detalės

Apie telefono parametrus skaitykite oficialiame LG puslapyje.

Klausimai ir atsakymai

wakuwaku7
Pilnai korejetiskas daitas?

wakuwaku7 parašė klausimą 2020.04.01

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
wakuwaku7
Korejetiskas?

wakuwaku7 atsakė į klausimą 2020.04.01

Netinkamas atsakymas? Pranešk