Atsiliepimai

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus

Laisvės al. 106, Kaunas

Atsiliepimai

petrasr

Šaunus muziejus

Labai šaunus muziejus Kaune. Labai daug įvairių gyvūnų ekspozicijų, yra į ką pasižiūrėti. Labai patiko tai, kad tai nėra tik nuotraukos su įvairiais prierašais, bet yra ir iškamšų, kada gali susidaryti bendrą, realų vaizdą to gyvūno, kurį matai. Užtrunka laiko viską pereiti ir viską peržiūrėti, bet tikrai verta. Kainos taip pat labai nedidelės, o studentams - dar ir su nuolaida. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Puiki pramoga Kaune

Visada buvo puikus ir turintis ką parodyti. Apžiūrėti galima ne tik gyvūnus, bet ir pasisupti supynėse, yra žaidimų aikštelės. Dar gera atrakcija tai būdavo nusileidimai nuo kalno čiuožykla. Šiaip ką pamatyti tikrai yra ir daug vaikščiojimo. Atskirai paukščiai ir žuvys viename pastate. Nusileidus nuo kalno, žirafos. Viršuje tigrai, liūtai. Dar gan smagu ir tai, jog vienoje vietoje prie ožių padėta šieno ir galima juos pamaitinti. Beje mačiau dabar, kad atsirado manulai zoo sode. Kainos normalios gana, suaugusiajam - 5 eur., studentam, moksleiviams - 3 eur.. Tai manau gana normaliai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Verta aplankyti

Labai įdomus muziejus su didele gyvūnų ekspozicija, galima pamatyti įvairių gyvūnų: nuo smulkių vabzdžių, moliuskų iki didžiųjų miško žinduolių ar net mamuto kaulų liekanų. Ekspozicija prasideda nuo viršutinio aukšto ir po truputį apeinant visus eksponatus leidžiamasi žemyn.
Rekomenduoju aplankyti ypatingai su vaikais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

Šauni vieta susipažinti su gyvunija

Teko lankytis šiame muziejuje tik du kartus, tačiau abu kartus kažką pastebėjau naujo-sužinojau, nerekomenduočiau keliauti į šią vietą su ekskursijomis, o atvykti vienam, kad turėtumėte užtektinai laiko išnagrinėti visą gyvūniją, kuri jums patinka. Tai vienas iš tų muziejų, kuriame galite pamatyti kaip atrodo viskas realiai, kadangi yra tam tikros iškamšos, o ne tik nuotraukos su užrašu. Personalas labai draugiškas ir dažnai turi įdomių istorijų!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Vienas geriausių muziejų kaune

Labai įdomus muziejus, džiugina gausybe eksponatų. Eksponuojama nuo vabzdžių iki meškų, didelės patalpos. Tikrai verta aplankyti, nes įdomu bus ir vaikams, ir suaugusiems. Bilieto kaina taip pat nesikandžioja. Malonus personalas, kuris dirba šiame muziejuje. Bent jau aš šį muziejų žadu aplankyti tikrai dar bent pora kartų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai