Atsiliepimai

Atsiliepimai

zajecas

Žinomas vardas,eilinį sykį pasiteisino.

Pirkau žinomą prekės ženklą su investicija jog man ilgai nereikės rūpintis mašinos plovimo įranga, taip - aš buvau teisus, ji veikia nepriekaištingai,gal tik minusas toks jog per mažai priedų, vienas iš jų tai putų šampūnas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Truputį per brangus

Kercheriai jau turi savo vardą ir yra gerai visiems žinomi, tačiau tai neužtikrina gero kainos ir kokybės santykio. Nors kokybė kaip ir nebloga, tarnauja jau virš metų ir gedimų nepasitaikė, tačiau kaina yra kiek didoka. Rinkoje yra pigesnių alternatyvų, su mažiau žinomais vardais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Nepateisino lūkuesčių

Pirkau tikėdamasis gauti kokybę kaip rodė reklamoje, tačiau likau šiek tiek nusivylęs preke. Bus pamoka, jog netikėti reklamomis

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Mano mondelis K 5 Premium full control

Palyginus su senesne šio produkto versija, tas naujas pistoletas nelabai tinka laikikliui, pakankamai nepatogiai įsistato, bet kai atjungi antgalį nuo pisoleto, tai viskas ok. Spaudimas nėra toks didelis kaip tikėjausi, jis tikrai mažesnis lyginant su esančiais savitarnos automobilių plovyklose taigi norėtųsi daugiau slėgio bet iš esmės valo gerai, tiek auto, tiek purvą nuo sienų, langų, palangių. Rekomenduoju nusipirkti, jei ieškoma ekonomiško varianto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai