Atsiliepimai

Jozita degalinės

www.jozita.lt

Atsiliepimai

Vytenis

apgavikai

Užsakinėjau dž kuro, klausiau ar skirtas žiemos salygom. Atsakė iki -25 šalčio. Buvo -5, iškarto užkimšo traktoriaus kuro filtrą, kuras drumzlinos spalvos.
Daugiau su šita kompanija reikalų neturėsiu ir kitiems nepatariu, sukčiai !

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Pigiausias kuras Lietuvoje

Buvome Kaune esančioje Jozita. Pradžiai buvo didelė eilė, nusprendėme nelaukti ir atvažiuoti vėliau. Atvažiavome po valandos - tokia pat eilė. Nors dyzelis labai pigus, eilėje teko pralaukti daugiau nei 20 minučių. Visi kaip laukiniai grūdasi, užkerta vieni kitiems kelią. Verta pagalvoti, ar dėl kelių sutaupytų eurų taip gaišti savo laiką ir eikvoti nervus. Apsimoka nebent piltis beveik visą baką, tada pajausi pigumą, o ne 10-15 litrų pildamasis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

Puiki degalinė

Visad renkuosi tik šią degalinę, man pakeliui į darbą, tad tik ten ir piluosi, nekalbant apie tai, kad ten 10-15centų visada pigiau nei kituose miesto degalinėse. Degalinė yra šiek tiek už miesto, visada yra eilės, kas yra suprantama. Labai patinka, kad yra patarnavimas, tik išlipi ir eini mokėti, kai tau darbuotojas pila kurą. Aptarnavimas + gera kaina tikrai yra neginčytinas pliusas. Kas keikia kurą yra keisti žmonės, kaip kuras gali būti blogas? Filtrai viską išfiltruoja, nereikia čia vaidinti ekspertus, kuriems patinka permokėti.. Jozita patraukliausia ir geriausia degalinė, tikiuosi tinklas plėsis

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Padori, studentiška degalinė

Džiugu, kad produktas ir jo pavadinimas – lietuviški. Kokybė galbūt ir ne aukščiausia, tačiau kaina – žemiausia. Nereikia prašyti aukšto spindesio parduotuvių, kai mokate tokius grašius. Nors, žinoma, aptarnavimą kortelėmis vis dėlto galėtų įsidiegti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Pigus kuras, bet pati degalinė atgrasi

Jozita degalinių tinklas visiems asocijuojasi su pigiu kuru. Degalinėje kurą piltis teko tik keletą kartų, bet kažkokio tai didelio įspūdžio nepaliko išskyrus sutaupytą eurą. Sutaupytas euras irgi turi savo kainą - degalinė nepatogioje vietoje, atsiskaityti galima tik grynais, eilės. Visą tai susumavus padariau išvadą, kad neverta, nes yra aplink ir daugiau degalinių kurios siūlo panašias kainas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Prastas kuras

Kuras šioje degalinėje yra tikrai prastas. Automobilis netenka traukos, naujesniems automobiliams užsikiša purkštukai. Viskas, kas pakelia šiek tiek balą yra pigiausia kaina Lietuvoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lidijam

Pigus kuras

Kuras čia iš ties pigus, kokybė irgi nemanau, kad labai prasta jo, bent jau nepastebėjau. Tiesa, eilės tikrai prie šios degalinės susidaro, priima tik grynus, tai šiek tiek kartais sukelia nepatogumu. Dar nepatogu tai, jog degalinė randas už miesto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Nedapila kūro

Turiu savo mieste vieną iš šių degalinių (ne Kaune) tai turiu pasakyti, kad kartais naudojantis kanistru, kurio tūris 20 litrų ir perkant 20 litrų pritrūksta net apie 2 litrų!! Ne vieną kartą teko pagęsti dėl šios degalinės, nes pritrūko kuro, ne kartą girdėjau atsiliepimus, jog nepripila kuro tiek už kiek mokate, venkite kaip įmanoma labiau - pigi kaina dar ne viskas

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Pigiausias kuras

Turbūt ne naujiena kauniečiais, jog Jozitoje kuras pats pigiausias, tačiau dažnos eilės prie degalinės, verčia susinervinti ir pasirinkti kitą degalinę. Žinoma eilės atsiranda dėl tos pačios žemos kuro kainos, todėl pykti ant degalinės dėlto negalima

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Geros kainos, neblogas kuras

Kainos kaip ir mini kiti, tikrai vienos mažiausių Lietuvoje, piluosi kurą ten dažnai, kokybė taipogi nebloga, tik syki sutapimas ar ne, užsipylus sustreikavo mašina, tačiau atrodo viskas gerai, degalinės nepila "oro".

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai