Atsiliepimai

IKEA parduotuvė

www.ikea.com/lt

Atsiliepimai

Šefas

Gera parduotuvė

Keletą kartų teko čia apsilankyti. Patinka tas, kad galima praeiti pro ekspozicijas ir gyvai pamatyti, paliesti ir išbandyti baldus. Kainos taip pat nėra labai jau aukštos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Kol kas nieko blogo negaliu pasakyti

Dažnai lankausi IKEA internetiniame puslapyje, įdomu pasižiūrėti baldus, ten kuriamus interjero dizainus. Lankydamasis pastebėjau, jog kainos nėra aukštos, tačiau dėl kokybės dar nieko negaliu pasakyti, kadangi dar nieko nepirkau iš ten, tačiau svarstau galimybę ką nors įsigyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Labai didelis pasirinkimas

Čia užėjus akys raibsta nuo didelio baldų pasirinkimo, galima pasisemti daug idėjų interjerui. Kaina nėra labai aukšta, bet kokybe daug kas skundžiasi. Pats dar negaliu nieko pasakyti apie kokybę, kai turiu nusipirkęs iš čia tik kėdžių rinkinį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Daug idėjų namams

Didelė parduotuvė, daug išdėstytų baldų, tad galima pasisemti idėjų, kaip įsirengti virtuvę ar kitą erdvę namuose. Kainos labai nesikandžioja, kai kurie baldai išvis labai pigūs, aišku, jų kokybė nėra labai gera, bet kai žinai, kad tau to baldo reikia tik trumpam ir nesitiki amžino tarnavimo, tai viskas puiku. Man čia taip pat labai skanus maistas... Labai mėgstu švelnius grietinėlės skonio ledus, kurių kaina labai maža, todėl nusiperku bent kelias porcijas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

IKEA

Prekių pasirinkimas čia didelis, o kainos - adekvačios kokybei. Į IKEA verta nuvykti, norint atsinaujinti interjerą ar tik kelias jo detales. Skubantiems ši parduotuvė ne itin tiks, kadangi ji gana didelė ir reikia paskirti nemažai laiko apsipirkimui bei apsišarvuoti kantrybe, jeigu keliaujate su moteriškos giminės atstovėmis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Didelis pasirinkimas

Labai patinka moterims, nes norint prieiti reikiamas prekes reikia apeiti visas ekspozicijas, kas nervina daugelį vyrų. Daugelis baldų yra brangūs, o pigesni ne visada yra kokybiški. Geriausias dalykas man - po eurą kainuojantys dešrainiai :D Pigu ir skanu, be to galima piltis kiek nori gėrimų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

IKEA - gražu pažiūrėti

Labai dažnai drauge "iškrapšto" mane į IKEA. Kas patinka, tai daug ekspozicinių baldų su visokiausiais išdėstymais, tai palengvima pamatyti visą baldų vaizdą. Daug visokiausių niekučių ir tikrai yra už gerą kaina, žinoma jų kokybė nėra pati geriausia, bet jeigu saugai daiktus, tai jie išlaiko tikrai ilgai. Kas nepatinka, tai kad sunku buvo iš pradžių susigaudyti parduotuvėje, nes kai papuoli į srautą, tai turi viską apeiti, bet po kiek laiko radom visus praėjimus ir dabar papraščiau :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Gera parduotuvė

Ne kartą esu apsipirkias IKEA.Galiu pasakyti, kad prekės yra kokybiškos, o kainos patrauklios.Labai maloniai aptarnauja.Taip pat kartais įdomu nueiti vien tik apsižvalgyti.Labai gera parduotuvė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Pigūs baldai

Kaina baldų labai gera, tačiau ir kokybė žinoma atitinkama, Gerai jei atlaikys 3 - 4 metus, nes ilgiau ir nesitikiu iš baldų tokiomis kainomis

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Reto grožio išskirtiniai baldai, stilingos namų prekės

IKEA parduotuvėje lankydavausi Norvegijoje, kai dar Lietuvoje apie ją niekas nežinojo, tai jau tuo metu mane ji žavėjo savo unikalaus stiliaus skandinaviškais baldais. Smagu, kad pagaliau parduotuvė atsidarė ir pas mus Lietuvoje. Labai labai smagu yra rinkti šio gamintojo baldus, aiškios instrukcijos, pridėti įrankiai ko nepasakysi apie vietinius Lietuvių baldų gamintojus kur vos ne baldininkas turi būti, kad teisingai surinkti. Ne visų baldų kainos yra žemos ir ne visi baldai yra kokybiški, bet stilius jų be konkurencijos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai