Atsiliepimai

Atsiliepimai

Sandra

Vadybininko bendravimas

Paskambinus telefonu buvo pasakyta jog galiu gražinti prekę išpakuota, atvažiavus iš kito miesto pareiškė jog preke yra negrąžinama. Bendravimas tragiškas vadybininkės. Beja beispakuoto baldo pirkti prieš dvi dienas taip parke nepriėmė!

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jonas

Jokios atsakomybės

Esu nusivylęs jų baldų kokybę. Pirkome minkšta kampą, kaina viršijo 1k. Jiems prista čius į namus, nepraėjus nei 10 dienų, sėdimos dalies siūlė suplyšo... Tai kokia čia kokybė? Kreipėmės į garantinį, buvo atsakyta, kad dėl mūsų kaltės baldo siūlė plyšo ir nebus jokios garantijos.
Vadinasi ant jų baldų sėdėti negalima. Nerekomenduoju!!!
Silpnos siūlės

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
L

Nenuvylė

Pirkau lovą INEZ. Užsakinėjau internetu, gyvai parduotuvėje net nemačius. Buvau skaičiusi atsiliepimus, labai daug blogų, bet surizikavau dėl geros kainos. Buvo pranešta, kad lova bus pristatyta tik po 2 mėnesių. Bet po dviejų savaičių gavau skambutį, kad jau atveža. Lova kokybiška ir labai graži. Ačiū darbuotojams už operatyvumą ir greitą pristatymą.
Kokybiška ir tvirta lova
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Julius

ALM Chester Italy-2 180(llllgr)

Pirkome 180x200 ( Magic Velvet -2217) pilka, lova .norejome padekoti uz naudinga informacija ir vertinga konsultacija issirenkant lova . Sales darbuotoja Viktorija, issamiai patare ir padejo nedvejoti su pasirinkimu! Perkame ne pirma balda namams ir butinai dar sugrysime!
Kainos santykis

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
lietuvis

Super

Apie parduotuvę galiu pasakyti tik geriausius žodžius! Neseniai atnaujinau savo svetainės interjerą ir čia radau puikius baldus už labai gerą kainą. Pirkau čia keletą baldų – sofą, staliuką ir spintą. Visi baldai atitiko mano lūkesčius. Ypač noriu pabrėžti personalo profesionalumą – pardavėjai buvo labai malonūs. Prekių pristatymas taip pat buvo operatyvus ir be jokių nesklandumų. Dėl šių priežasčių ši baldų parduotuvė tapo mano mėgstamiausia, kurioje ieškau baldų. Rekomenduoju visiems, kurie ieško kokybiškų baldų už gerą kainą.
žemos kainos, platus asortimentas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ronin

Prasti baldai

Nusipirkome sofa lova. Kokybė apgailėtina. Gobeleno per daug del to lova atrodo ištampyta panešiota. Pagalvė aplipusi porolonu nevalyta. Lovos dugnas plaušas išlenktas bumbsi. Jų pasiteisinimas mes ne gamintojai o tik parduodam. Arba nu už tokią kainą nenorekit per daug kokybės:) mano nuomone jie pardavinėja lenkų brokuotus gaminius kaip kokybiškus. Visas biznis dėl gobšumo. Nepirkite pas juos baldų!!

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
arvydas

Apgaudineja

Ju internetiniame puslapyje pirkome sofa- lova. Atvezta sofa skyresi nuo reklamuojamos, truko detaliu. Toks vaizdas, kad sofa nupaveiksluota kitoje parduotuveje, o atveztoji tik panasi i reklamuojama. Sofos pavadinima radome uzrasyta ant skiautes. Atsisake priimti atgal.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Violeta

Sofos-lovos pirkimas

2013-12-18 dieną atvežė mūsų užsakytą internetu sofą-lovą Kora. Ji su defektais, brokuota, trūksta detalių surinkimui, nekokybiškai pagaminta. Negavome sąskaitos-faktūros, jokių surinkimo schemų. Trečia diena iš eilės mėginame prisibelsti į šios įmonės garantinį. Siuntėme nuotraukas, skambinome n kartų, rašėme į gmail svetainę nurodytu adresu. O jie tempia gumą, vis praneša, kad kaip galima greičiau atsakys ir tyla. Ir taip kasdien. Nežinau, kuo baigsis ši pirkimo procedūra, bet vertėtų kreiptis į Vartotojų teises su visais jų atsiųstais laiškais-atsakymais. Ir tikrai nerekomenduoju pirkti iš šios kontoros, nes jokių garantijų, jokio padoraus bendravimo ar problemų sprendimo šioje įmonėje nėra. Būkite atidūs ir nepasitikėkite šia kontora.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Reta

Trūkstamos detalės, ignoravimas

Pirkom spintą, ja surinkinėjant pritrūkom tvirtinimo detalių ir vienas durų lankstas iš 12vnt. buvo brokuotas. Parašiau į garantinį su nuotraukomis, gavau žinutę, kad patikslinčiau kokių detalių trūksta. Patikslinau su dar daugiau nuotraukų. Ir viskas, tuo ir baigėsi, dar rašiau, bet likau ignoruojama. Žodžiu jeigu trūksta detalių reiškia klientas pats kaltas. NEREKOMENDUOJU!!!!!
Vienintelis privalumas tai greitas pristatymas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jurgita

Sulužusi sofa-lova

Už sofą- lovą mokėta beveik 700€, ant jos nebuvo miegojama, šokinėjama. Lovos koją tiesiog įlužo į vidų per 7 mėnesius nui pirkimo. Garantiniam parašius, deja bet dėl mechaniės kilmės lužimai atasiradę eksloatavimo metu. Lova nei lankstoma nei stumdoma besėdint sulinko :) pasiūlė atvešti ir sutvarkys už 100€ :) jei dar viena koja sulinks tai dar 100 € bus :) nerekomenduoju pirkti ten lovų iki 1000€. Perpardavinėja, šiaip lova buvo atvešta dar šiek tiek ir kreivoka, tai jau tada tūrėjome gražinti ją. Ir pristatymas jų nemalonus buvo. Labai nemandagūs darbuotojai kurie prekes pristato su savo nuosavu furgonu.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai