Atsiliepimai

Atsiliepimai

vilmaitė

Apgavikų parduotuvė

Nerekomenduoju šios parduotuvės. Pirkom vaikui sofą , patarnavus truputį daugiau nei metus sofa išlinko, o kojelės sulindo į patalynės dėžę. Kreipiausi dėl garantinio, galvojau bent remontui kažkiek kompensuos, o jie pareiškė GALIMAI ne taip naudojot todėl garantinis netaikomas.
Jei pirksit prekes iš "Baldų turgus" parduotuvės, nesitikėkit garantijos. Prekes pirksit be garantijos, o jei suluš patys būsit kalti, nes sulaužėt.
TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJU ŠIOS PARDUOTUVĖS. NESUSIGUNDYKIT PIGESNĖMIS PREKĖMIS.
NEKOKYBIŠKI BALDAI
PREKĖS BE GARANTIJOS

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkejas

Niekšai ir apgavikai

Blogiausia pirkimo patirtis gyvenime, jiems nerūpi nei jų prekių kokybė nei klientas, kad tik paimti pinigus, daugiau niekas. Nekokybiškos prekės, o grąžinimo politika paremta apgavyste. Būkite atidūs pirkdami, nes niekas jum pinigų už nekokybišką produktą negrąžins.

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

krisiulka

Nekokybiška

Neatsakinga, negerbianti kliento turgaviete. Grynais turgus: pats kaltas, kad pirkai. Padaryta taip, kad renkant jau visos detalės vidinės ištrupa. Reikalauja nuotraukų, tik įdomu kaip vidų apsiūtą nufotigrafuoti? Jei prapjausi- sugadinsi, jei kreiptis pagalbos, atsakys kada norės. O tu pusę kambario užimantį kampą atvežk atgal...Pasityčiojimas!!! GĖDA
Nuotraukoj nurodytos įvorės išlekė besukant varžtus, jų nė neužveržus dar. Pareiškė, kad sukti nemokam, mat 4 iš 8, tai taip nebūna. O visi kam taip nutiko, tiesiog surinkt nemoka. Aiški kontora....
Nėra
Kokybė verta 0.

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Buga77

Kažkokia tragedija o ne kontora

Dar tokios šaraškino kontoros paieškoti reikia - teko juos biski pašokdinti su vartotojų teisių institucija, dėl lovos defekto, atsiradusio dėl nekokybiškų medžiagų, tai dar ir draugė dabar vargsta, kad gautų nupirkta sekciją, niekaip pristatyti negali. O svarbiausia kad pažada paskambinti ir informuoti kas kaip, ir jokių žinių, pačiam tenka skambinti ir aiškintis. Ir ištysai meluoja, tai va jau šiandien, tai va rytoj jau būtinai. Ir taip 4d. Man tik vienas klausimas - jūs ten ką, išvis krantų nejaučiat? Toks įspūdis kad jūs klientams darot malonią, leisdami jiems nusipirkti pas jūs prekę, o ne klientai su savo pinigais, jūs išlaiko.
Pigu, tas tai teisybė
Bet užtat ir problemų pilna su jais

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaikis

Šiukšlės, o ne baldai

Užsisakiau baldus. Internete rašė, jog reikia pasitikrinti tas dalis kur yra stiklas. Paprašius vežėjų jie parodė kurios plokštės yra su stiklus. Atidarėm apsižiūrėjom viskas ok. Po to pradėjome pakuoti kitas dalis KATASTROFA!! Vos ne visų plokščių šonai nulaužyti!! Jų teigimu mes mat nulaužėm nešdami arba pakuodami. Pasiūlė 50€ nuostoliui padengti. APGAILĖTINA ĮMONĖ! Dar tokie konsultantai telefoniniai surinkti iš gatvių. Su įmonės mat direktoriumi neįmanoma sujungti. APGAILĖTINA!!!

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Pirkau

Nežinau, kas rašo gerus atsiliepimus, gal patys darbuotojai. Teko susidurti su šia įmone tai mano patarimas - gerai jei viskas tvarkoje, o mano atveju buvo problemų su baldų kokybe, tai su baisesne įmone dar neteko susidurti, geriau aplenkit šiuos pardavėjus.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Labai nekokybiški baldai.

Pirkome sofa-lova neatlaikė net metų laiko pradėjo traškėti, braškėti lyg būtų 10 metu naudota... Paskambinus į garantinį pasakius visą situaciją pasakė, kad baldas turi traškėti ???? Šiaip ne taip įtikinom, kad paimtų tą lovą ir pataisyt tai, "taisė" dvi savaites taip ir nieko nepadarė gero. Atidavė lovą tokią kokia ji buvo....

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aina

Kokybiškas daiktas, geras aptarnavimas

Likome labai patenkinti Baldų Turgaus Salono Vilniuje darbuotojomis. Vos išgirdusios mūsų tarpusavio pokalbį su vyru, dairėmės kur sofa ekspozicijoje, kurią išsirinkome internete, iškart priėjo, nuvedė, parodė, maloniai viską patarė, neskubėjo, skyrė laiko mums.
Pats daiktas irgi kokybiškas, likome patenkinti nauja sofa bei jos kaina. Taip pat pristatymas greitas, malonus bendravimas net ir su sandėliu, kur dažniausiai iš praktikos bent, paskambina nelabai mandagūs žmonės.
Žodžiu, rekomenduoju ir tikrai sugrįšime!

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jūratė

Prekių pristatymo paslauga

Pirkau baldus naujoje parduotuvėje Vilniuje. Aptarnavimas tikrai malonus ir išėjau su puikia nuotaika. Bet ....Užsisakiau prekių pristatymo paslauga, kuri yra mokama. Tad ir turėtų būti paslauga klientui. Žinome daug baldų parduotuvių, kur pristatymas nemokamas ir pristato pagal sutartą laiką. Nežiūrint kad paskambino tą pačią dieną, pristatymo laiką 'po pietų". Šiais laikais tikrai vertinamas laikas, kuris brangiai kainuoja ir negali sedėti 6 valandas ir laukti kada tau pristatys, kaip gerą ketvirtį amžiaus atgal. Bandant patikslinti laikas - nuo 14 iki 17 val. Sutartą dieną, paskambinus 15 val, buvo pasakyta, kad ne anksčiau kaip po 2 val. Manau vertėtų transportavimo tarnybai, kuri dirba su Baldų turgumi pasimokyti iš kitų prekių pristatymo tarnybų , kaip aptarnauti klientus. O Baldų turgui taip pat atidžiau rinktis partnerius, norint turėti klientus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Labai prasta baldų kokybė!

Pirkome sofa-lovą , sulūžo neatitarnavus nei metų. Paskambinus į garantinį, pasiūlė 70€, arba taisyti sulūžusią lovos dalį, tai užtruktų tris mėnesius. Paklausėme ar nebūtų paprasčiau pakeisti sulūžusią lovą į naują, atsakė, kad tikrai ne. Tikrai patarčiau apeiti šitą "parduotuvę".

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai