Atsiliepimai

Atsiliepimai

Paulius

Atvežė ne tą maistą - pinigų negrąžino

Užsisakinėjau maistą per Bolt Food iš Grill London esančio Šiauliuose. Gavau ne tą užsakymą, kurį užsisakiau. Bandžiau spręsti susidariusią situaciją ir atvežtą maistą grąžinti bei sulaukti savo užsakymo, tačiau to padaryti negalėjo. Paprašius grąžinti pinigus už atliktą užsakymą taip pat pinigai nebuvo grąžinti.
Papildomą vieną žvaigždutę dedu už tai, kad bent jau vis tiek atvežė maisto :)

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Julija

Būtų viena žvaigždė, jei ne blyneliai

Valgėme Grill London Ogmios mieste. Tušti puodeliai ir lėkštės ant stalo buvo iki kol susimokėjome. Atnešdamas naują patiekalą padavėjas nesivargino paimti tuščias lėkštes. Nei karto nepaklausė, ar ko netrūksta? Vaikiškų blynelių teko laukti 40 minučių, burgerio beveik valandą. Suprantu, kad žmonių daug, virtuvė nespėja, bet apie tai reikia perspėti. Labai skanūs patiekalai galėtų išgelbėti situaciją, tačiau burgeris buvo visai neypatingas, šalia esančiame Drama burger jie daug skanesni. Tik blyneliai buvo skanūs, už tai 2 žvaigždės, o ne viena. Daugelio išgirta vieta nuvylė.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
aivarioha

Maisto minimaliai, kokybe vidutiniska, pateikimas - tragiskas.

Uzsisakem kazkur pries vienerius metus 3 asmenims pavalgyti Vilniaus Outlete. Visi likom alkani. Tas "steakas" kaip spyga susitraukusi buvo. Nebuvo ka valgyti apart bulviu kroketu. Sriubos irgi dubenelis kaip mazas lyg katinui palakti. Lekstes irgi kazkokios visai nepatrauklios. Pigiausiose valgyklose ir tai geresnius indus duoda. Nepamenu ka seimyna uzsisakinejo bet visi is musu liko smarkiai nusivyle. O pinigu paklojom palyginus daug.
Sriuba buvo skani, bet jos buvo labai mazai. (Kazkokia raudona sriuba ar chili, ar pomidoru)
Praktiskai viskas. Porcijos labai mazos, pateikimas irgi nepatrauklus.

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Oxi

Pats baisiausias aptarnavimas

Stalas visada buvo pilnas pas mus, net nebuvo vietos kur pastatyti naują maistą, padavėja atėjo kas 30min , viena lėkštė nukrito, poto atnešė sriubą be stalo rinkinių. net ne klausia ar nieko netrūksta… tikrai daugiau neateisim būtent čia..siaubas

Atsiliepimas parašytas: 2023.06.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jarik

likom stiprei nusivile

maistas baisus ir nedakeptas, persuditas, ir visko nebuvo ideta. is viso maisto tik sriuba buvo suvalgita, skaitik pinigai ismest, uztat boltas kompensavo 6€ restoranas visai nekielia ragialio.
bus eita iki galo, iki vadovibes tai tikrai

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gina

Sugadinta nuotaika

Niekam nerekomenduoju šios vietos (Verkių g. 31, Vilnius), jei nenorite gadinti sau nuotaikos. Seniai neteko susidurti su tokiu požiūriu į klientą. Nemalonūs siurprizai prasideda nuo pat įžengimo į restoraną: padavėjai praeina kaip pro sieną, niekas nekreipia jokio dėmesio. Nors iš anksto buvo rezervuotos konkrečios vietos, sutarta kur bus sustumti staliukai, atvykus, labai arogantiškai buvo pasakyta, kad ten užimta, ir niekas net nebandė taisyti padėties. O juk tam iš anksto specialiai ir buvome atvažiavę, išsirinkome vietą. Apie atsiprašymą iš savimi patenkintų darbuotojų nebuvo nė minties. Laimė, kad šalia atsidarė puikus restoranas “Coca de Catalunya”, kur atėję buvome labai maloniai sutikti, aptarnauti ir skaniai pamaitinti.

Atsiliepimas parašytas: 2023.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Alfis

Tikrasis "vipukų" užeigos veidas.

Nu ką, štai ir pasirodė "Grill London" tikrasis veidas. Per visus metus vaikščiojimo pas juos, nebuvo jokių problemų (tik pastebėjimas, visus kartus buvo užsukta tiesiog iš gatvės, be rezervacijų). Ir štai, artėjant draugo gimtadienio dienai, nusprendėme šią šventę atšvęsti "Grill London Senamiestis" Vilniuje. Atvykome į restoraną, išsirinkome staliuką ir rezervavome jį (rezervaciją buvo padaryta prieš 1,5 savaitės iki šventės), mus patikino, kad norimi staliukai 7 žmonėm bus laisvi. O dabar įdomiausia dalis: atėjus rezervacijos dienai, iš ryto, man skambina administratorė ir sako "oi, atsiprašome, tačiau Jūsų norimi staliukai yra VIP zonoje ir jie yra rezervuoti". Žinot ką, ne durni esam, atvyko eilinis "vipukas" ir užsimanė mūsų rezervuotų staliukų, ane? Su mielu noru nuvykome į kitą restoraną (kuriame dabar ir lankysimės vietoj Jūsų "vipukų" užeigos) ir puikiai praleidome vakarą. Visi žmonės pasibaisėjo šiuo įvykiu ir susidarė teisingą nuomonę apie Jus - vargu, ar ką nors iš mūsų pamatysite dar kartą.
-
Aprašyta viršuje.

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Benas

Apsinuodijau maistu

Grill London Panorama apsinuodijau maistu. Po apsilankymo šitoje kavinėje pasijaučiau blogai, visą sekančią dieną blogai jaučiausi ir viduriavau.
Atsakingos institucijos turėtų patikrinti, ar virtuvėje laikomąsi visų privalomų higienos normų.
Geriau vengti šitos kavinės.
Blogas maistas

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Neinos3

Vokiečiu gatvėje. Padavėja-administratore Elena

Teko apsilankyti Grill London vokiečiu gatvėje. Maistas, belekaip puikus. Neprisikabintų net ir didžiausias gurmanas… Aptarnavo Elena. Vien tik geri atsiliepimai. Maloniai bendraujanti, nuoširdi, besišypsanti, mandagi. Jokių priekaištų jai, vien tik pagyrimai. Aptarnavimas aukščiausios klases.
Būtinai apsilankysiu dar neviena karta, o ir rekomenduoju visiems apsilankyti, tikrai neliksite nusivylę…
Skanus maistas, malonus aptarnavimas
Jokių!!!

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dexter

už kurią buvo sumokėta :)

Neidėjo visų užsakytų prekių, radau plauką savo salotose bei ne visi bulvių laivėliai buvo gerai iškepti. Likau labai nuliūdės, šį restoraną labai daug kas rekomendavo, bet abėjoju, kad dar kartą norėčiau užsisakyti po maiste likusiu ilgų šviesių plaukų, nedakeptų bulvių bei be norėtos prekęs už kurią buvo sumokėta. (Maistą užsakinėjau ogmios miestė) :)

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai