Atsiliepimai

Atsiliepimai

Neinos3

Vokiečiu gatvėje. Padavėja-administratore Elena

Teko apsilankyti Grill London vokiečiu gatvėje. Maistas, belekaip puikus. Neprisikabintų net ir didžiausias gurmanas… Aptarnavo Elena. Vien tik geri atsiliepimai. Maloniai bendraujanti, nuoširdi, besišypsanti, mandagi. Jokių priekaištų jai, vien tik pagyrimai. Aptarnavimas aukščiausios klases.
Būtinai apsilankysiu dar neviena karta, o ir rekomenduoju visiems apsilankyti, tikrai neliksite nusivylę…
Skanus maistas, malonus aptarnavimas
Jokių!!!

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dexter

už kurią buvo sumokėta :)

Neidėjo visų užsakytų prekių, radau plauką savo salotose bei ne visi bulvių laivėliai buvo gerai iškepti. Likau labai nuliūdės, šį restoraną labai daug kas rekomendavo, bet abėjoju, kad dar kartą norėčiau užsisakyti po maiste likusiu ilgų šviesių plaukų, nedakeptų bulvių bei be norėtos prekęs už kurią buvo sumokėta. (Maistą užsakinėjau ogmios miestė) :)

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sausainis

Apsinuodijimas maistu

Vakarieniavome Kaune, Laisvės al. esančioje Grill London kavinėje. Kitą rytą pasijutau labai blogai. Šioje kavinėje valgiau vištienos kepsnį ir manau, kad juo pasinuodijau. Esu besilaukianti 28 sav. ir man tai labai rizikinga. Apsinuodijimo pasekmės jaučiasi trečia diena. Nežinau kaip baigsis.
Be viso to, mus aptarnavo labai nemaloni padavėja. Vardo neįsidėmėjau, tik pamenu, kad buvo šviesiaplaukė žemaūgė. Aptarnavimo tonas buvo įžulus, ilgai neprieidavo. Pasiteiravus apie neatneštą maistą, sušuko nemaloniai “taigi tuoj bus”. Stengsiuosi sužinoti padėjos vardą ir paviešinti jį. Nemanau, kad šiais laikais, galima laikyti tokias darbuotojas.

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Nepatenkinta

Niekada nenusivyliau tiek aptarnavimu, tiek maistu, bet šiandien likau šokiruota. Parekomendavau pažįstamai, bet aptarnavimas buvo atsainus, o maiste seni salotų lapai.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eglė

Maistas labai skanus

Bet 2 žvaigždutės už aptarnavimą. Kaune, PC Molas dirba labai šlykšti padavėja, mes dviese norėjom atsisėst prie lango ant minkštų fotelių, nors buvo daug vietų mums buvo pasiūlytas mažytis staliukas dviems vidury salės ant praėjimo, nes atseit čia keturiem. Sakau mes daug pirksim, net netilps mums viskas ant to staliuko, sakė nesvarbu čia didelėm kompanijom. Kažkaip kitur nuėjus tokių problemų nekilo kur mes sėdim... mes tiesiog išėjom. Ačiū už sugadintą vakarą

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Natalja

Monika padavėja, Begalo miela mergaitė, labai rūpestinga ir atsakinga

Noriu padėkoti už tokią padavėją kaip Monika! Atėjom su šeima penktadienio vakarą, žmonių daug, eilės, bet buvau labai nustebinta aptarnavimu, be galo miela padavėja vardu MONIKA rūpestinga, atsakinga, visą vakarą su šypsena, mano nuomone- gera padavėja, gera nuotaika. Būna, kad ateini į kavinę ir kai pamatei pikčiurną padavėją, valgyti nebesinori, o čia 100 balų buvo!!!!! Akropolis
Nuostabi padavėja
nepastebėjau

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Art

Nešvarūs indai nemandagus padavejas

Atnešė nešvarią stiklinę, paprašius ją pakeisti į švarią, vietoj to kad atsiprašytų, pažėrė krūvą pretenzijų - apie tai kad jie kitokių stiklinių neturi, kad ne jis atsakingas ir pan. Galiausiai atnešęs svaresnę stiklinę, padejo ant stalo ir nieko nesakęs nuėjo. Juokingas aptarnavimas sakyčiau. Padavėjas aukštas tamsiais plaukais, turėtų būti apmokytas kaip reikia elgtis au klientais.
Dirbo Sausio 1ą
Aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Bloga višta

Užsisakiau vištienos šašlyką,o ji kai atnešė iškart kvapas buvo kaip papuvusios vištos. Administratorė pasakė, kad tai prieskoniai, bet kituose grill london tokių prieskonių nebūna. Liūdna ir apmaudu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marija

Purvini indai bei įrankiai

Sveiki, mėgstu pas jus lankytis, bet šiandien pasibaisėjau , kai pateikė gėrimus purvinuose induose bei atnešė neišvalytus įrankius. Žmonių buvo tikrai daug, patiems teko laukti eilėje, bet tai nėra paisteisinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alina

Nusivyliau. LABAI.

Šeštadienio vakarą (21:30) laukėme eilėje prie Grill London Vilniaus g., Grill'yje lankomės dažnai ir esame šios vietos gerbėjos. Buvome pirmos eilėje su drauge. Už mūsų dar kelios kompanijos žmonių. Viskas buvo gerai, kol prie apsauginio priėjo kompanija matomai jam pažįstamų žmonių, vienas iš jų paspaudė ranką apsauginiui, jie pasikalbėjo, girdėjome frazę: " bet čia jau laukia žmonės eilėje". Apsauginis nuėjo į salę pasikalbėjo su padavėja ir jam grįžus visi 6 žmonės buvo įleisti į vidų- jie gavo staliuką. O mes supratome, kad laukti ne tik neverta, bet ir visai nebesinori.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai