Atsiliepimai

Garnier NEO kreminis dezodorantas

Atsiliepimai

Wimimi

Nekažka....

Kvapas nesilaiko ilgai. Pakuotė itin nepotogi mano manymu, nors ji ir apversta aukštin kojom.... Kai baiginejasi priemonė sunkiai eina išspaust, tikrai ne ekonomiškas variantas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Dezodorantas, neatliekantis savo funkcijos

Pritariu kitiems komentarams, kad šio dezodoranto kvapas labai greitai išnyksta - po kelių valandų ar greičiau. Jį pirkau dėl įdomios pakuotės, tačiau ji taip pat neturi privalumų - produktas nepatogiai tepasi, o kai jo lieka nedaug, net nesispaudžia, pakuotę reikia perkirpti arba tiesiog išmesti. Mano manymu, geriau išvis nenaudoti dezodoranto, negu tokį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Prastas gaminys

Turėjau šią priemonę - nepatiko. Tikrai neapsaugo nuo prakaito ilgam laikui. Kokiai valandai, o poto jau rūbuose jaučiamas prakaito kvapas. Vartojimas taip pat nepatogus, išsispausti tyrelės ir trinti į pažastį su plastmasiniu galu, tai labai nepatogus būdas pasirodė bent jau man... Kaina taip pat didelė lyginant su kokybe. Antrą kartą nepirkčiau, nes tai neefektyvi priemonė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Prastas dezodorantas

Ši prekė man visiškai nepatiko. Erzinantis kvapas (soft cotton), o apie 48 valandų apsaugą nuo prakaito galima tik pasvajoti, nes sunkiai apsaugo ir 2 valandas aktyviai leidžiant laiką. Tikrai galima rasti geresnių priemonių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai