Atsiliepimai

eSTAR BEAUTY HD Quad Core

Atsiliepimai

Lukas

Visiška tragedija

Visiška tragedija, o ne planšetė, ekranos spalvos tarsi būtų nespalvotas ekranas, akivaizdus mėlynas atspalvis ant visų aplikacijų / nuotraukų. Baterija nelaiko nei pusdienio, reikia pastoviai laikyti ant pakrovimo. Pati planšetė stringa ir neina nieko daryti su ja, net nesuprantu kodėl parašyta HD ar Quad Core - kadangi nulis realios naudos iš to. Nemeskit pinigų į balą ir net nebandykite šios planšetės, kadangi būsite visiškai nusivylę

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mantisz

Labai prasta planšetė.

Visų pirma, niekam nepatarčiau pirkti šio planšetinio kompiuterio, kadangi tai yra labai prastos kokybės daiktas. Parametrai yra labai prasti, daug stringa, nepatogu naudotis. Vienu žodžiu, niekam tikęs kompiuteris.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
JustasD

Kai dovanojamas blogis už vieną eurą

Pirkau nešiojamą kompiuterį ir gavau dovanų eSTAR BEAUTY HD Quad Core 7.0" planšetę. Nors tai buvo pirmoji planšetė, jau sekančią dieną supratau, jog už dyką niekas, niekada, nieko gero neduoda. Planšetei ryškiai trūksta galios. Panaudojus ir įrašius keletą programėlių jos pradeda lūžinėti. Pati planšetė stringa net ir atstatyta į gamyklinius parametrus. Visgi turi tik 512MB RAM. Joje prigrūsta visiškai nereikalingų žaidimų, kurių negalima ištrinti nenulaužus (root) planšetės. Taip pat programėlių perkėlimas į SD koretelę negalimas. Apibendrinant - tikrai neverta dėmesio prekė, kuri toliau guli stalčiuje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai