Atsiliepimai

Atsiliepimai

Frunt

Idealiausias kasdienai

Nors modelis jau nenaujas, bet tai mano nuomone idealiausias planšetinis kompiuteris šiandienai. Tai ir puikus darbo įrankis, bei, jeigu taip galima pavadinti, žaidimų kompiuteris. Beje, jokį kitą planšetinio kompiuterio nėra, yra tik iPad'ai. Androidiniai yra viso labo tik dideli telefonai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Ne ką geresnis nei pirmtakas

Niekaip nesuprantu, kuo jis skiriasi nuo iPad Air 1. Įmonėje naudojam abu, tai vieninteliai realūs, apčiuopiami skirtumai, kuriuos pastebėjau su Air 2, tai kad pastarasis šiek tiek plonesnis ir greitesnis. Savo pinigų ant šito tikrai neleisčiau. Kad ir koks malonus rankoje bebūtų, kad ir koks gražus ekranas, sklandus veikimas, kad ir koks ilgas baterijos gyvavimas, tačiau visus šituos privalumus turi ir pigesnės (kad ir Samsung) planšetės. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dominyka

Nesamone

Jisai jau yra naudojamas 2 metus ir sakyčiau netycia užsėdai ir suskilo ekranas tai taprasme kas per š ekrano kokybe,kad netyčia prilietei galima sakyt ir suskilo.Dar kaikas,kartais kai pasileidziu muzika per ji ar šeip žiuriu kažka per youtube jisai pradeda ūžti taprasme ne taip kaip vejas o labai labai baisiai galima net infarkta gauti o išviso blogiausia tai kad net messenger negaliu parsisiusti,nes kai parsisiunčiu pradedu rašinėtis su draugu tai kai pradeda ūžti nu tai jooo tikrai labai bloga garso kokybe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai