Atsiliepimai

EKF7900 Electrolux kavos aparatas

Atsiliepimai

Arminas

Svarstau galimybę įsigyti

Esu girdėjęs nemažai atsiliepimų apie šį kavos aparatą ir visi gana neblogi. Svarstau šį aparatą įsigyti pats, kadangi atsibosta kiekvieną rytą darytis kavą ir ji vistiek gaunasi ne tokia skani kaip iš aparatų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Gamina skanią kavą

Labai greitai paruošia skanią kava.Itin lengva naudotis.Ilgai išlaiko šilumą, o tai sutaupo pinigų, nes nereikia papildomai šildyti.Pagaminta labai kokybiškai.Minusas, kad pirmo naudojimo metu jaučiasi plastiko kvapas, kuris vėliau pradingsta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Revoltino

Praktiškas už gerą kainą

Puikus aparatas maltai kavai, puikios komplektacijos, trūkumų neaptikau. Kai nupirkome virinome vandenį kelis kartus, siekiant atsikratyti plastiko kvapo. Visa šeimyna liko patenkinta, tik gaila vienu metu galima pasigamint vieną puodelį, tai jeigu susidaro eilė kavos dozei, tenka palaukti. Privalumai dėl kurių patarčiau rinktis šį aparatą: stiprumo reguliatorius AromaStrength, vandens filtras, termopuodas ir išankstinis programavimas (galima nustatyti starto paleidimo laiką 24val į priekį reikiamai valandos minutei, nors šį funkciją tikriausiai labiau tinka naudojimui darbovietėje). Termopuodas laiko pakankamai gerai, virš 2 val. kava puode išlieka karšta. Aparatas automatiškai išsijungia praėjus 40min po naudojimo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai