Atsiliepimai

Atsiliepimai

mar4ela

Kaina atitinka kokybę

Brolis mamai gal prieš metus padovanojo šį kavos aparatą. Mama, galima pasakyti, užketėjusi kavos gėrike buvo, tai bet kokia kava netikdavo. Kaip nekeista, atrinkus tam tikras kavos kapsules pamėgo šią kavą. Labai patenkinta. Kai atvažiuoja anūkės, ypač patogu ir greita kakavos gėrimą pasidaryti, ypač skanus. Minusas gal būtų kapsulių kainą...Bet sulauki kai kokioj maximoj 30-40 proc. nuolaidos būna tada jų ir prisiperki pigiau.
didelis kapsulių pasirinkimas
kapsulių kaina

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Patogu, bet ne pigu

Pliusai: greit paruošia kavą, kavos kapsulių yra įvairių skonių. Minusai: aparatas veikia gan garsiai. Kapsulės brangokos tad jeigu mėgsti kavą gaunasi tikrai nepigu. Labai erzina tas pastovus lašėjimas po kavos gamybos. Trumpiau tariant visai patogus reikalas šis kavos aparatas kai pliurpiant su draugais ir kavos reikia padaryti, bet kasdieniam naudojimui tai brangoka.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Pigus ir padorus

Pliusai visų pirma, kad labai lengva ir patogu naudotis. Tačiau nėra vandens lygio indikatoriaus, be to, vandens pripildymas užima nemažai laiko. Ištraukus kapsules, dažniausiai teks valyti jų lašėjimą, o kartais ir tirščių kritimą. Kartais užknisa ir adata, kuri normaliai patogiai neišsitraukia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

savaniukas

Dolce Gusto

Kavos aparatas kompaktiškas, neužima daug vietos, tiesa veikia tikrai gana garsiai. Kava bei visi kiti gėrimai paruošiami tikrai greitai. Ruošiamos kavos skonis toks gana sintetinis. Šis aparatas puikus sprendimas žmonėms kurie kavos negeria dažnai ir didesniais kiekiais, nes kapsulės gana brangios o ilgainiui ir pati kava kaip minėjau įgauna sintetinį, tokį kaip intensivesnės, bet užpilamos kavos skonį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Skani ir greitai paruošiama kava

Pliusai: greitai paruošiama, nieko nereikia plauti, yra įvairių skonių. Minusai: kapsulės kavai nėra pigios, mechaninis valdymas (reikia laukti, kol prisipildys norimas kiekis kavos ir pačiam išjungti. Ant kiekvienos kavos rūšies užrašyta, kiek pilti vandens, tad iš akies nustatyt iš pradžių buvo gan sunku), aparatas pilant kavą veikia garsiai, šiek tiek dreba (puodelis retai, bet gali nukristi).

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai