Atsiliepimai

Atsiliepimai

Pijus

Mezono žudikai

Tai kokiu tikslu reikėjo pirkt "Mezon" jeigu nesugebat tiekti stabilaus ir greito ryšio? "Mezon" jei pirkdavai pigų tai ir gaudavai pigia kokybę nors ir tai niekad negalėjau skūstis. Dabar gi perki sita šlamsta geriausiu atveju galima pavadint ir moki 15eu kas yra 2x brangiau uz mezoną o kokybė net nesilygina su prasčiausiu mezonu. ryte nieko nesakau veikia gerai KAI NIEKAS LIETUVOJ NESINAUDOJA JUO, o kai vakare 16-17 val visi grįžta namo jau prasideda kokybė kaip būdavo kokiais 2004-2005 metais. dar kazin ar ne geriau veikė anas. kam reikėjo pirkt jei nesugebat naudot?
kokie privalumai kur juos rast gal pasinaudosiu.
Nuo 17 iki 22 val o kartais ir iki vidurnakčio vos veikiantis internetas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jovita

Susisiekimas blogas

Dvi savaites bandau prisiskambinti nurodytais kontaktais, neimanoma prisiskambinti sako jog uzimti konsultantai. Apsurdas

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Donatas

Šaraškinų kontora

Nepraneša kada baigiasi sutartis, kad pakils kaina, atvykus meluoja, kad išsiuntė popierinį perspėjimo laišką į namus, o po kelių dienų atėjus kitas konsultantas sako, kad popierinių laiškų seniai nebesiunčia, geriau keliais eurais daugiau sumokėkit kitam tinkle, bet šito mėšlo geriau neimkit. Beto stringa pastoviai programėlė

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Apgavystė, be galimybės aiškintis

Porai metų buvo pasiimta su kasmenesiniu mokėjimu, priedėlis go 3 ir rauteris. Naudojimas buvo nekokybiškas. Prastas ryšys , nepajegdavo vienu metu filmo normaliai leisti ir mobilaus interneto . Paskambinus bandyta išsiaiškinti , keisti padeti, gal imti kazka pigiau arba gauti nuolaida. Buvo pasakyta kad yra kazkokios stoteles bites ir jas reikia tvarkyt. Po tokio atsakymo apsisprendziau nutraukti viska ir pereiti pas kita operatoriu del panasiu paslaugu, visada graziai ir aiskiai susitaria su klientu. Buvo pasakyta susimoketi virs simto euru bauda. Nusprendziau tuo metu nemoketi ir pasakiau kad as pasilieku pas juos su salyga kad man pakeis iranga ar kitu budu pades naudotis pilnavertiskai ju internetu. Gale skambucio buvau iskeiktas pora zodziu ir numestas ragelis. Daugiau nieko nesiaiskinau , ir pasibaigus bendrai sutarciai nuejau i bites salona pabaigti viska. Tada ir sako jusu rauteris ismoketas bet go 3 pratestas dar metams . Sakau kad as to nedariau ir moketi butu nesazininga. Sako kad skambutis ivikes , issiasiskinti galimybiu nera todel tiesiog sumokekite dabar dar 50€ bauda ir viskas bus baigta. Patarimas - pokalbius su bites operatoriais visada isirasykite patys. Antras patarimas neprasidet su jais apskritai yra ramiausia.
Prastas internetas. Konsultantu nemandagumas ir izeidinejimas. Sutarciu klastojimas ir zmogaus informacijos naudojimas klastojant sutaris, vardan pelno .

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jegeriufane

Labai prastas internetas, rysys ir aptarnavimas

Labai blogas internetas atseit 5G ir mobilusis ir namu internetas – atsijungineja, stringa, neveikia kartais isvis, kai veikia tai letas, ypac siunciantis failus. Aiskina, kad as matai uzdaroj patalpoj ir del to prastas rysys. O tai ka man kieme reik sedet su namu internetu? O mobilus nei namie nei lauke normaliai neveikia. Klientu aptarnavimas dazniausiai labai prastas ir nemalonus. Istrigau dabar su jais 2 metam, bet ziuresiu galimybes nutraukti sutarti.
Tik telefonas geras, bet tai ne Bites nuopelnas
Viskas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gytis

Dėl Go3 paslaugų ir planų kainos

Prieš 6 mėn. paskambino konsultantė ir pasiūlė Go3 paslaugas, aš, kadangi suprantu kad už dyka nelabai kas duodama šiais laikais tai pasiteiravau ar ši paslauga nemokama. Ji man kelis kart pakartojo, kad nemokama ir kad bet kada galite nutraukti paslaugą. Po 6 mėn paskambinau į bite, papasakojau situaciją ir man pasakė, kad balso įrašas saugomas 2 mėn, o konsultantės būna klausomasi vodovų. Gavosi taip, kad įkišo 12 mėn sutartį (6 mėn) nemokamai, o kitus 6 mėn. turėsiu mokėti pats. Jeigu noriu nutraukti dabar, turiu sumokėti už 6 praeitus mėnesius.
Turiu bites abonento planą jau keli metai ir pastebiu, kaip kiekvieną kart vis po ne daug kyla abonento kaina. Ta prasme, jūs rimtai? Planuoju užbaigti šiuos ryšius su bite ir linkiu visiems gerai pagalvoti ir išsistudijuoti kur kreiptis dėl paslaugų, kitaip galite būti išmaudyti, kaip aš šiuo atveju.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Beatrice

Internetas tragedija

Nežinau, kas pasidare. Po įvesto 5G internetas pasidarė tragedija... Neužkrauna paprasto puslapio, pastoviai stringa... apgailėtina tokius pinigus mokėti už tokia prastą kokybę...

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ginta

Daiktai go3 stringa ,modemas brokas

Labai esu nepatenkinta brangus internetas .Labai ir tai lėtai gaudo nors pagal sutartį 5G Kolsultantai nelabai malonus , nuolaidos tai duoda ,tai atima noriu nutraukti tai reik sumokėti ne tesibas .Kokios nesąmonės reik paduoti į teismus lai naikina Bitė pati Lietuvoje brangiausias internetas bei televizijos.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Monna

Klientas

Buvau bitės klientė, lojali, visad mokėdavau laiku, atėjo diena kai sutartį reikia pratęsti, atvykus į "BITE" mergaitė net nesigilino ko prašau pasakė plano kaina 28.90 € 5G , paklausus ar turi pigesnį ,ne..

Prieš tqi buvau gavus laišką į el paštą, jog gali palikt šį plana pigesnį už 21.90€

O mano bitėje puslapyje tas pats planas kainavo man 23.90€ kurį man asmeniškai siųlė bitė už 28.90€ nagli gana sakyčiau ir dar bendravimo etiketas šlykštus.
Neturi privalumų
Lojalūs klientai = 0

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Miglututja

Aferistai

Situacija tokia kad perkant telefoną kaip dovaną buvo 3men nemokama go3 ar kažkokia televizija, kalbėta buvo telefonu ir konsultantas sakė kad prisijungus savitarnoje galiu bet kada atsisakyti, ta ir padariau.
Praėjo tie 3menesiai ir ką pasirodo sutartis 2metams nors apie tai jokios kalbos nebuvo, paprašius pokalbių išklotinės kurie kaip visi žino yra įrašomi buvo pasakyta kad jie saugomi tik 3men. Tai dabar norint nutraukti sutartį reikes papildomai susimokėti už orą.... Aišku kaip sakoma nenubiednesiu bet tikiuosi karma kažkada atsisuks prieš šituos sukčius ir aferistus, ir tikrai rašysiu skundą vartotojų teisėms.
Tai kas norite rinktis šitą tinka siūlau labai gerai pagalvoti

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Maybachelis
lohai jibani o ne interneto pardavejai

Maybachelis parašė klausimą 2023.03.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Akvilekap
Noriu labai padėkoti operatoriui Aivarui už suteiktą išsąmia informacija ir malonų bendravimą su pensininkų amžiaus žmogumi.

Akvilekap parašė klausimą 2020.08.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Nezinau
Bite yra AFERIUGOS SASKAITAS SIUNCIA PO 2 KARTUS NUORS IR APMOKETA PO APMOKEJIMO DAR KARTA PRASO PINIGU O PASKUI ATJUNGIA INTERNETA PARAZITAI

Nezinau parašė klausimą 2019.09.30

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti