Atsiliepimai

Atsiliepimai

Versus1994

Puikus kelionėms

Kompiuteris puikiai tinkantis kelionėms ar studijoms. Nėra sunkus, gražus modelis, neužima daug vietos. Supratau, kad skirtas gulėti ne namie prie pakrovėjo kai supratau kiek sugeba baterija, visad užtekdavo pažiūrėti filmui, bendravimui socialiniuose tinkluose. Daugiau kaip ir niekad iš jo nereikėjo. Vienintelis minusas (iš dalies ir ne) tai ekrano dydis, bet už tai kompaktiškas ir lengvas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Puikus kompaktiškas kompiuteris

Turiu šį Asus modelį, pirkau jį mokslams, o vėliau vežiosiuosi į įvairias keliones. Didžiausi kompiuterio pliusai lengvumas, kompaktiškumas, užima tikrai nedaug vietos, telpa daugelyje rankinių, gerai tai, kad nereikia pirkti atskiro krepšio - ranktinės, o tik dėkliuką paminkštintą. Kompiuterio baterija laiko apie 13 valandų (aišku priklausomai nuo to, ką prie jo veikiate bei kokiu garsu klausote muziką), tad labai geras jausmas nebūti priklausomai nuo rozetės. Dizainas labai mielas, patogu nešiotis į paskaitas bei konspektuoti. Apskritai, toks kompiuterio dydis (14 colių), mano nuomone yra pats optimaliausias, nei per mažas, nei per didelis. Vietos kompiuteryje man užtenka, kadangi turiu atskirą hard diską.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
JustasD

Paprastas kompiuteris mokslams ar darbui

4GB RAM, 64GB vidinės talpos, 14 colių nešiojamas kompiuteris, kuris buvo pirktas studijoms, darbui su dokumentais bei naršymui internete. Gražus, elegantiškas kompiuterio stilius, metalinis, blizgus korpusas, nedidelis svoris - visa tai, suviliojo draugę jį nusipirkti. Pats kompiuteris dirba sparčiai, nestringa, nekaista, nereikalauja papildomų išlaidų. Tiesa, laikant daugybę failų reikia papildomos vietos, todėl pirkome išorinį kietąjį diską. Baterija laiko tikrai įspūdingai, kas yra retas atvejis. Puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško kompiuterio darbui, kuris nereikalaują daug RAM "valgančių" programų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai