Atsiliepimai

Vidinė atmintis

32GB (5)

128GB (1)

Atsiliepimai

Myxas

Vienas geriausiu

Vienas geriausių rinkoje esančių išmaniųjų telefonų, jokiu nusiskindumu neturiu, viskas puikiai veikia, tiems kas žada pirkti šį išmanuji siūlyčiau geriau palaukti 7s o jei esate nekantrūs tada pirmyn ir pirkite šį, tirkai nepasigailėsite.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Futuredream

Ar gali būti geresnis telefonas?

Šiuo telefonu naudojuosi tik vieną mėnesį.. tačiau, galiu drąsiai teigti, kad tai yra vienas iš geriausių pirkinių šiais metais. Telefonas veikia sklandžiai. Aukštos kokybės nuotraukos tiesiog stebina, nuotraukos kokybiškos gaunasi net prastam apšvietimui. Vienintelis nusvilimas, jog į telefono komplektą neįeina belaidės ausinės, perkant atskirai jų kaina nemaža ~170eur. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Neįtikėtinai geras

Draugė įsigijo šį telefoną mano rekomendavimu. Nuostabus OS, visiškai jokio lag'o. Galbūt problema tame, jog visgi baterijos greitai išsenka aktyviai naudojant, bet šiaip pats telefonas super, meskit tuos androidus laukan ir įsigykit pirkinį, kuris aišku turi savo kainą, tačiau turi ir kokybę bei išliekamąją vertę! Nepasigailėsit. Daug programėlių, lengvas ir patogus valdymas bei nerealaus dizaino.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Nieko naujo

Vakarų fronte nieko naujo, posakis tiktų 7 Iphonui. Beveik niekuom nesiskiria nuo 6 Iphono.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Vertėtų neskubėti

Kaip ir skelbia atsiliepimo antraštė - vertėtų neskubėti renkantis šį telefoną. Turėjau porą savaičių šį telefoną, kaip 'pakeitinį', kol bus sutvarkytas mano 6S ir galiu pasakyti, kad telefonas nėra labai jau kažkuom įspūdingas, dauguma dalykų primena 6S. Akivaizdžiai šiame aparate skiriasi tik kamera. Kaip ir nepaslaptis, kad didžiausias minusas - nėra kur įkišti AUX, galbūt iškart nepastebėsite šio trūkumo, tačiau su laiku matysite, kad vis jo prireikia ir tuomet negali pilnai išnaudoti telefono, pavyzdžiui, norėdamas prisijungti ausines salėje arba pasiklausyti muzikos mašinoje. Vertėtų palaukti naujo modelio arba pasirinkti praeitą modelį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

eimis50

Baterija vis dar yra problema

Turiu šį telefoną šiek tiek daugiau nei pusę metų. Pirkau būtent Apple telefoną, nes iOS operacinė sistema yra labai greita ir labai lengva ja naudotis. Išskirtinis dalykas, kas mane privertė pasikeisti iš 6 iPhone yra tai, kad turėjau tik 16 GB, kurių tikrai neužteko, todėl perėjau prie 128 GB. Vietos yra pakankamai, tačiau jeigu viską norite saugoti ir iCloud, turėsite susimokėti, nes nemokamus 5 GB išnaudosite labai greitai. Rinkausi paprastą, ne plius modelį, nes jis jau būtų per didelis. Rekomenduoju tiems, kurie nori kokybiško ir gero telefono, tačiau baterija vistiek nedžiugina. Greitas jos išsikrovimas nekelia džiaugsmo, o tenka ir papildomai su savimi nešiotis power bank'ą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai